24.1 C
Nitra
sobota, 25 mája, 2024

COVID-19 vytvoril človek a nezačal na trhu vo Wu-chane. Všetko nasvedčuje, že pôvod má zrejme v americkom Fort Detricku

COVID-19 oficiálne straší našu planétu už čosi viac ako dva roky. Od začiatku sa prstom ukazovalo na trh s exotickými zvieratami v čínskom meste Wu-chan, ako sa ale postupne vyplavuje na povrch, počiatok toho všetkého je niekde inde.

Najnovšie rôzne zdroje tvrdia, že za pandémiou COVID-19 a jej rozšírením do sveta môže práve USA. Veľmi podrobne to v článku rozpísal Pierre Lescaudron ešte v júni 2020, teda keď pandémia ešte len naberala na sile. Lescaundron sa narodil vo Francúzsku v roku 1972 a o sebe napísal: „Nie som učenec, ani vedec, len obyčajný človek, ktorý sa snaží prísť na to, ako veci fungujú.“ Jeho článok sme síce vykrátili, pretože je naozaj obsiahly, no aj keď je stále dosť dlhý, oplatí sa ho prečítať až do konca. Určite sa dozviete niečo, čo doteraz nikto nikdy nahlas nepovedal a ani nenapísal.

Luc Montagnier: SARS-CoV-2 je človekom vyrobený „Frankensteinov vírus“

Rozvíjajúca sa pandémia COVID-19 zanechala veľa nezodpovedaných alebo neuspokojivo zodpovedaných otázok. Prečo boli účinné lieky zakázané, kým sa propagovala hypotetická vakcína? Prečo ten náhly záujem úradov o „záchranu životov“? Prečo rovnaké opatrenia v desiatkach krajín? Prečo uvalenie blokád, keď detekcia a liečba fungovali lepšie? Prečo bol vírus, ktorého úmrtnosť je porovnateľná so sezónnou chrípkou, v takej miere medializovaný? Je SARS-CoV-2 prirodzený vírus alebo bol vytvorený v laboratóriu? Všetky opatrenia, ktoré úrady prijali v súvislosti s pandémiou COVID-19, sa sústredili na jeden motív: „záchrana životov“. Tento motív je v súlade so samotným účelom úradov, ktorých mandátom je chrániť nás, alebo sme k tomu boli vedení. Článok ponúka presvedčivý dôkaz, že SARS-COV-2 bol spôsobený človekom. Hypotéza, podľa ktorej SARS-CoV-2 „utiekol“ z laboratória, sa spočiatku zdala bizarná, no postupom času sa presadila vďaka nejakým záhadným dôkazom. 

Šialené, toto s nami počas Covidu robili a robia. Musíte si vybrať. Strach a poslušnosť, alebo pocit viny a sankcie. Čo si vyberiete? Najlepšia je sloboda!

A to do tej miery, že množstvo mainstreamových médií potvrdilo, že americká spravodajská služba skúmala možnosť, že vírus pochádza z laboratória. Luc Montagnier, francúzsky výskumník na dôchodku, dostal za objav HIV v roku 2008 Nobelovu cenu za medicínu. Montagnier opísal SARS-CoV-2 ako človekom vyrobený „Frankensteinov vírus“, ktorý kombinuje rôzne typy vírusov. Podľa Montagniera bol Frankenstein vírus vyrobený z prírodného koronavírusu pochádzajúceho z netopiera, no k tomuto modelu boli pridané sekvencie veľmi podobné HIV-1 a parazit Plasmodium falciparum, ktorý je zodpovedný za maláriu. Tento bod by mohol vysvetliť, prečo je hydroxychlorochín – liek proti malárii – účinný proti SARS-CoV-2. Na otázku: „Nebol koronavírus prirodzený?“ Montagnier odpovedal: „Nie, nebolo to prirodzené,  bola to práca profesionálov, molekulárnych biológov, je to veľmi precízna práca, mohli by sme to nazvať hodinárskou prácou .“

Českí lekári sa vzbúrili a vyzývajú: Ukončite pandemický stav a nechajte ľudí žiť normálnym životom bez obmedzenia!

Nikto nešiel na trh, nedostal netopiera, vírus nepreskočil priamo na ľudí

Montagnierove tvrdenia o umelo vytvorených inzerciách HIV sekvencií v SARS-CoV-2 potvrdil dokument s názvom „Neskutočná podobnosť jedinečných inzertov v 2019-nCoV spike proteíne s HIV-1 gp120 a Gag“, ktorý musel byť stiahnutý, pre „príliš veľký tlak“. Judy Mikovits bola riaditeľkou laboratória v  National Cancer Institute a bola súčasťou tímu, ktorý ako prvý izoloval myší retrovírus XMRV. Niekoľko rokov pôsobila aj vo Fort Detricku. Mikovitsová je jednou z mála, ktorá sa odvážila odsúdiť škandál s vakcínami, pre ktorý následne prišla o kariéru, úspory aj reputáciu. Verejne uviedla, že vzhľadom na ohromujúci počet (1200) mutácií medzi novým SARS-CoV-2 a zdrojovým vírusom netopierov, prvý musel byť skonštruovaný. Keď sa jej reportér spýtal: Veríte, že tento vírus (SARS-CoV-2) bol vytvorený v laboratóriu? Mikovits odpovedala: 

Inkvizícia a mediálny lynč – covidisti 21. storočia

„To nemôže byť prirodzené. Nikto nešiel na trh, nedostal netopiera, vírus nepreskočil priamo na ľudí. Takto to nefunguje. To je zrýchlený vývoj vírusu. Ak by išlo o prirodzený jav, trvalo by to až 800 rokov.“ Bruno Coutard je výskumník pre IHU Méditerranée Infection, jedno z najväčších zariadení na výskum vírusov na svete. V apríli 2020 Coutard a spol. publikoval v Antiviral Research podrobnú analýzu SARS-CoV-2: „V roku 2019 sa vo Wu-chane v Číne objavil nový koronavírus (2019-nCoV), ktorý infikuje ľudí. Jeho genóm bol sekvenovaný a genómové informácie boli okamžite zverejnené. Napriek vysokej podobnosti so sekvenciou genómu SARS-CoV a SARS-podobných CoV sme identifikovali zvláštne miesto štiepenia podobné furínu v proteíne Spike 2019-nCoV, ktoré chýba v iných CoV podobných SARS (…). Tento furín – podobné miesto štiepenia… môže poskytnúť 2019-nCoV zlepšenie funkcie pre efektívne šírenie v ľudskej populácii,“ uviedol Coutard.

Neuveriteľné VIDEO ukazujúce Billa Gatesa a jeho spojenie s dianím okolo COVID-19. Toto sa určite oplatí pozrieť, lebo kto to neuvidí, ten neuverí…

SARS-CoV-2 je vyrobený človekom, taký vírus u ľudí predtým nikto nevidel

Podľa Coutarda je to práve tento umelý zásah, ktorý umožnil zoonotickému (netopieriemu) vírusu „preskočiť“ na ľudí. Profesor etiológie na Národnej taiwanskej univerzite Fang Chi-tai uviedol, že SARS-CoV-2 bol pravdepodobne spôsobený človekom. Podľa Fanga budú mať prirodzené mutácie vírusov za následok len malé, ojedinelé zmeny a je podozrivé vidieť, že prirodzene zmutovaný vírus zrazu naberie štyri aminokyseliny. V génovej sekvencii SARS-CoV-2 je o štyri aminokyseliny viac ako v iných koronavírusoch. Tieto aminokyseliny by mohli byť pridané umelo, aby sa uľahčil prenos vírusu. Česká molekulárna biologička Soňa Peková vysvetlila, že SARS-CoV-2 bol vyrobený človekom, pretože má hlboko upravenú „riadiacu miestnosť“: „Masívne génové zmeny a transkripty, inzercie, delécie a iné komplexné zmeny veľkosti riadiacej miestnosti RNA SARS-CoV-2, ak by to príroda vytvorila chaoticky a náhodne, vírus by jednoducho zahynul, pretože by nemohol fungovať v usporiadaným spôsobom,“ uviedla Peková.

Českí odborníci o koronavíruse: Covid by sme mali brať už ako sezónne ochorenie

Nórsky vedec Birger Sorensen a austrálski vedcii z Adelaide a Melbourne prišli nezávisle na sebe k rovnakému záveru: SARS-CoV-2 je vyrobený človekom, pretože vírus, ktorý u ľudí predtým nikto nevidel, nemohol byť tak dokonale prispôsobený ľuďom: „Ide o nový vírus, ktorý u ľudí ešte nikdy nebol, no má mimoriadne vysokú väzbu na ľudské receptory, čo je veľmi prekvapujúce. Je takmer dokonale prispôsobený človeku, lepšie to už ani nemôže byť,“ skonštatovali vedci. Umelé pridávanie sekvencií HIV a malárie, upravené štiepenie podobné furínu, aminokyseliny pridané podľa návrhu, hlboko upravená kontrolná miestnosť, mimoriadne prispôsobenie sa ľuďom. Všetky tieto dôkazy poukazujú na ľudský vírus. A majte na pamäti, že toto sú len dôkazy, ktoré predložilo niekoľko vedcov, ktorí sa odvážili prehovoriť. Ak bol SARS-CoV-2 vyrobený človekom, ďalšia otázka znie: „Aké vlastnosti dostal vytvorený SARS-CoV-2 v porovnaní s jeho prirodzenými predkami?“

Šokujúce slová kardiologičky Hanáčkovej. Chystáte sa dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19? Tak jej slová berte veľmi vážne! (VIDEO)

Krajiny, ktoré nerobili masové testovanie, poskytujú umelo zvýšenú úmrtnosť

Aby sme odpovedali na túto otázku, porovnajme SARS-CoV-2 s jeho prirodzenými príbuznými, SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome) a MERS (Middle East Respiratory Syndrome), čo sú dva z mála iných koronavírusov, ktoré môžu infikovať ľudí. Do tohto porovnania zahrnieme aj sezónnu chrípku (vírus chrípky).

Prenosnosť:
Rýchlosť prenosu (R0) meria priemerný počet osôb kontaminovaných jedným nosičom. R0 pre SARS-CoV-2 je medzi 3 a 5. To je niekoľkonásobne vyššie ako SARS s R0 rovným 1,8 a MERS, ktorého R0 je nižšie ako 1. Podobne aj sezónna chrípka je stredne nákazlivá, jej R0 je asi 1,3.

Patogenita:
Hromadné testovanie na Islande odhalilo, že 50% nosičov SARS-CoV-2 je asymptomatických. Tento údaj je v súlade sprípadom Diamond Princess, kde 75% prenášačov bolo asymptomatických. SARS a MERS je výrazne patogénnejších, iba 7 – 13% a 25,4% zdravých nosičov. Sezónna chrípka vykazuje podobne vysokú patogenitu s asymptomatickou frakciou medzi 4 a 28%.

Úmrtnosť:
Krajiny, ktoré nevykonali masové testovanie, poskytujú umelo zvýšenú úmrtnosť, pretože počet infikovaných ľudí má tendenciu byť podhodnotený vzhľadom na vysoký podiel asymptomatických nosičov opísaných vyššie.

Šialené: Čím viac sa očkuje proti Covidu, tým viac bude Covid mutovať! Časté očkovanie podnecuje vírus k sebaobrane a k tomu, aby mutoval

Island bol jednou z mála krajín, ktoré vykonali hromadné testovanie a vykazuje 0,5% úmrtnosť, čo je presne rovnaké číslo pozorované na palube Diamond Princess. Napriek tomu má toto percento tendenciu byť nadhodnotené, pretože spája „mŕtvy so SARS-CoV-2“ s „mŕtvymi v dôsledku SARS-CoV-2“ napriek zjavným faktorom komorbidity. Okrem toho finančné stimuly poskytované za úmrtia na COVID-19, takmer neexistujúce úmrtia na sezónnu chrípku túto zimu (namiesto toho sa počítajú ako úmrtia na COVID-19) a falošné úmrtné listy, to všetko prispelo k nadmernému zvýšeniu úmrtnosti na COVID-19. Napriek týmto prehnaným číslam vykazuje SARS oveľa vyššiu úmrtnosť (9,5%) a MERS je 68-krát smrteľnejšia s 34% úmrtnosťou. Sezónna chrípka má zvyčajne 0,1% úmrtnosť, čo je porovnateľné s mierou SARS-CoV-2, keď sa odložia prehnané čísla. SARS-CoV-2 vykazuje prekvapivo vysoké percento neurologických účinkov. V závislosti od zdrojov vykazovalo 36 až 84% pacientov s COVID-19 neurologické účinky.

Celej generácii môže hroziť sterilizácia, ak sa nezastaví očkovanie proti COVID-19, tvrdí prominentná toxikologička a molekulárna biologička Janci Chunn Lindsay

SARS-CoV-2 nebol skonštruovaný na zabíjanie, nosiči museli zostať nažive

Okrem toho SARS-CoV-2 vyvoláva širokú škálu neurologických syndrómov: pomalšie ako normálne kognitívne rýchlosti, zmätenosť, silné vzrušenie, encefalitídu, záchvaty, necitlivosť, mŕtvicu, závraty, trombózu mozgových venóznych dutín, krvácanie do mozgu, bolesti hlavy, stratu chuti a straty čuchu. SARS má tiež neurologické účinky, ale ich výskyt je zriedkavý (asi 2,5%) a ich rozsah je úzky. 8% až 24% nosičov MERS vykazuje neurologické symptómy, väčšinou zmätenosť a záchvaty. Chrípka tiež spôsobuje niekoľko neurologických symptómov (encefalopatia a záchvaty) u 5% pacientov. Publikovaný výskum uskutočnený vo Francúzsku odhalil, že pri vylepšených MRI mozgu vykonaných u pacientov s COVID-19 bola u všetkých pacientov zaznamenaná frontotemporálna hypoperfúzia. To naznačuje, že SARS-CoV-2 postihuje najmä túto špecifickú oblasť. SARS-CoV-2 rozhodne nebol skonštruovaný na zabíjanie, práve naopak (nízka miera úmrtnosti), nosiči museli zostať nažive. 

Molekulárna genetička doktorka Soňa Peková opäť šokuje: Pfizer nám zatajuje veci, ktoré by sme mali poznať! (VIDEO)

Okrem toho mali byť nosiči neviditeľní (nízka patogenita) a vírus sa musel široko šíriť (vysoká prenosnosť). SARS-CoV-2 bol navrhnutý tak, aby sa široko a ticho šíril a dostal sa do mozgu, čím ovplyvnil oblasť týkajúcu sa morálnych rozhodnutí a poslušnosti. Čo chceli dizajnéri upraviť v mozgoch nosičov? Bolo cieľom vírusu zvýšiť poslušnosť? Nechajme tieto otázky na chvíľu visieť a pozrime sa bližšie na Mekku umelých vírusov a ovládania mysle: Fort Detrick. V súčasnosti vedci z Fort Detrick stále intenzívne skúmajú biologické zbrane vyrobené človekom vo všeobecnosti a špeciálne upravených vírusov. Napríklad v roku 2016 bola Fort Detrick zapojená do výskumu týkajúceho sa používania netopierov a vírusov, ktoré nesú ako biologické zbrane. V roku 2018 uskutočnil Fort Detrick výskum koronavírusu MERS, blízkeho príbuzného SARS-CoV-2. Dnes Fort Detrick prosperuje ako hlavná základňa americkej armády pre biologický výskum a kontrolu mysle. 

Desivé slová lekárky Morgan Wallace: Každý, ktorý zomrel na Covid by mal byť považovaný za zavraždeného. Včasná liečba bola vždy účinná (VIDEO)

Trh vo Wu-chane nebol miesto pôvodu epidémie, bolo to zrejme vo Fort Detrick  

Fort Detrick zamestnáva takmer 8-tisíc ľudí v 600 budovách na 13 000 akroch. Za posledných 70 rokov investovala miliardy dolárov do kontroly mysle a vytvorených vírusov. Vytvorenie laboratória vo Wu-chane v roku 2015 bledne v porovnaní s Fort Detrickom a jeho desaťročiami činnosti v oblasti biologických zbraní a kontroly mysle. Jediným argumentom v prospech SARS-CoV-2 skonštruovaného vo Wu-chane je načasovanie a umiestnenie „nulového pacienta“, ktorý sa údajne našiel na trhu vo Wu-chane v decembri 2019. Toto tvrdenie bolo čoskoro vyvrátené v dokumente, ktorý naznačuje, že trh Wuhan nebol miesto pôvodu epidémií. Vo Wu-chane nie je žiadny pacient s nulou, v blízkosti Fort Detrick je zato séria záhadných epidémií, ktoré predchádzajú vypuknutiu Wuhanu niekoľko mesiacov. 2. júla 2019 zasiahla komunitu Greenspring Senior Living v Springfielde vo Virgínii, ktorá je len 80 míľ od Fort Detrick, záhadná respiračná epidémia. 

Šokujúce slová doktora Colemana: „Covid očkovanie spôsobuje zápaly a ďalšie problémy v tele!“ (VIDEO)

Retrospektívne sú opísané symptómy veľmi blízke symptómom spojeným so SARS-CoV-2/Covid-19. Epidemiologické štatistiky (pre starých ľudí) sú tiež podobné ako pri SARS-CoV-2 s 263 obyvateľmi, 63 chorými a 3 mŕtvymi. Laboratórne testy, ktoré vykonalo CDC, nezistili konkrétnu príčinu záhadného respiračného ochorenia. Pamätajte, že v tom čase bol SARS-CoV-2 neznámy (teda nedetegovateľný), pretože jeho objav 9. januára 2020 oznámila WHO. Springfield nebol ojedinelým prípadom. Virgínia hlásila nezvyčajný nárast respiračných ochorení lokalizovaných v 16 geografických zoskupeniach, ktoré trvali prinajmenšom do decembra 2019 a zasiahli typických pacientov s COVID-19: „Väčšina hlásení sa objavila medzi staršími dospelými a osobami s chronickými zdravotnými problémami v asistovanom živote a zariadenia dlhodobej starostlivosti.“ 26. júla, 24 dní po vypuknutí Springfieldu, sa v Illinois a Wisconsine objavil ďalší záhadný respiračný syndróm, pričom 8 osôb bolo hospitalizovaných kvôli symptómom, ktoré opäť pripomínajú COVID-19.

Čínsky boj s Covidom šokuje. V Xi’ane vozia nakazených covidom do „špeciálnych“ táborov! (VIDEÁ)

Vírusy, ktoré unikajú pred vakcínou, majú obrovskú schopnosť mutovať

„Skenovanie a röntgenové lúče ukázali zápal alebo opuch v oboch pľúcach. Závažnosť zdravotného stavu bola rôzna, pričom niektorí pacienti  potrebovali pomoc, aby mohli dýchať.“ Pľúca pacientov vykazovali tieň brúseného skla typický pre COVID-19. Okolo konca roka 2019 USA zažívali najskoršiu epidémiu chrípky od roku 2002-2003. „Chrípka“ bola o 15 dní skôr ako zvyčajne. Podľa správy Asahi News Report sa niektorí zo 14 000 Američanov, ktorí zomreli na túto skorú chrípku, mohli nevedomky nakaziť SARS-CoV-2. Práve v tomto kontexte záhadných respiračných epidémií, ktoré zasiahli USA vo všeobecnosti a najmä okolie Fort Detricku, prišlo 300 amerických vojakov do Wu-chanu na Svetové vojenské hry, ktoré trvali od 18. do 27. októbra 2019. Tesne pred cestou niektorí z amerických vojakov trénovali vo Fort Belvoir, 80 míľ od Fort Detrick a 6 míľ od Springfieldu vo Virgínii (prvý zhluk záhadnej respiračnej choroby). Americký tím sa ubytoval v hoteli Wuhan Oriental, ktorý je len 300 m od trhu s morskými plodmi Huanan vo Wuhane.

Dostaneme sa na kolobeh štyroch vakcín proti COVID-19 ročne? Dáva očkovací kolotoč kvôli stále kratšej účinnosti vakcíny ešte vôbec nejaký zmysel?

Je zaujímavé, že záhadné infekčné vypuknutie, ktoré sa vyskytlo v okolí Fort Detrick, mohlo infikovať účastníkov Svetových vojenských hier. Päť „cudzích“ športovcov bolo hospitalizovaných pre neurčenú infekciu. Mnoho zahraničných športovcov z Francúzska, Belgicka, Nemecka, Talianska, Švédska a Luxemburska prezradilo, že ochoreli na Svetových vojenských hrách a spätne si mysleli, že ide o COVID-19. Prvý skutočný prípad COVID-19 medzi miestnymi obyvateľmi Wu-chanu sa objavil 2. novembra, iba šesť dní po skončení vojenských hier. Či náhodou, alebo nie, 42 zamestnancom hotela Oriental (kde bola delegácia USA) v novembri diagnostikovali COVID-19, čím sa stal prvým klastrom vo Wu-chane. Fort Detrick dostal príkaz na zastavenie a zastavenie od CDC a bol vypnutý 15. júla 2019, iba 13 dní po začiatku neďalekej záhadnej respiračnej epidémie v Springfielde, VA.

Začal sa najväčší súdny proces v histórii nazvaný „Norimberg 2“. Je to kvôli experimentálnym vakcínam na COVID-19 a za zločiny proti ľudskosti!

Jeden starší vedec opísal vtedajšiu atmosféru vo Fort Detricku ako atmosféru „strachu a nedôvery“. Fort Detrick bol znovu otvorený v apríli 2020, na konci pandémie. Údaje zatiaľ naznačujú, že Fort Detrick vytvoril SARS-CoV-2. Obsiahnutá vo vakcíne môže mať cielenú funkciu mozgu, najmä oblasti poslušnosti/morálnosti. Ale ak bol SARS-CoV-2 navrhnutý na zvýšenie poslušnosti subjektov, ako vysvetlíme celosvetové bezprecedentné opatrenia na minimalizáciu jeho šírenia? Vakcíny údajne obsahujú „mŕtvy“ vírus, ale táto vírusová deaktivácia nie vždy funguje a „živé“ vírusy môžu z ich vakcíny uniknúť. To je presne to, čo sa stalo s vakcínou proti detskej obrne Salk, ktorá spôsobila najhoršiu epidémiu detskej obrny v histórii, infikovala 200-tisíc ľudí živou obrnou, z ktorých 70-tisíc ochorelo. Okrem toho, že vírusy unikajú pred vakcínou, majú obrovskú schopnosť mutovať. Zaujímavé je, že mutácie môžu úplne zvrátiť účinky vírusu.

Propaganda? Tak TOTO by vám u nás o rozšírení COVID-19 isto nepovedal nikto! (video)

V roku 2018  bol udelený patent na vakcínu obsahujúcu umelý koronavírus

Nezmutovaný vírus s väčšou pravdepodobnosťou produkuje veľa vírusovej RNA a je menej pravdepodobné, že spustí bunkový alarm. Zmutované vírusy mali vo všeobecnosti opačný účinok.

Sledoval SARS-CoV-2 sled udalostí opísaných vyššie?

1 – umelý vírus
2 – zabudovanie do vakcíny
3 – vírus uniká z vakcíny
4 – vírus mutuje a obracia účinky

Zdá sa, že dôkazy potvrdzujú túto hypotézu:

1) Skonštruovaný  vírus:

Napriek utajeniu tohto typu činnosti niekoľko dôkazov naznačuje, že Fort Detrick bol zapojený do výskumu úzko súvisiaceho s inžinierstvom SARS-CoV-2. V roku 2016 sa Fort Detrick podieľal na výskume používania netopierov a vírusov, ktoré nesú ako biologické zbrane. V roku 2017 vláda USA zrušila zákaz vytvárania smrtiacich vírusov, aby boli prenosné medzi ľuďmi. Tento článok sa konkrétne zmieňuje o inžinierstve SARS a MERS (blízkych príbuzných SARS-CoV-2), aby sa ľahšie šírili alebo sa stali smrteľnejšími. Fort Detrick tiež používa pokročilú technológiu nazývanú CRISPR-Cas9 na extrakciu špecifických genetických sekvencií z vírusov. Podľa článku publikovaného v roku 2017 tímy Fort Detrick používajú túto technológiu na extrakciu vírusových sekvencií kódujúcich „miesto štiepenia furínu“. V roku 2018 sa výskum vo Fort Detricku zameral na koronavírus MERS, blízky príbuzný SARS-CoV-2.

2) zabudovanie do vakcíny

Už viac ako storočie sa americkí vojaci používajú ako pokusné králiky na vakcíny. Každý rok sa na jednotkách testujú nové vakcíny, pričom ktorákoľvek z mnohých očkovaní podaných okolo roku 2018 mohla obsahovať SARS-CoV-2 vrátane povinnej ročnej vakcíny proti chrípke alebo jednej z nových vakcín na báze koronavírusu. V roku 2018 CEPI financovala 56 miliónov dolárov na program vakcíny DNA spoločnosti Inovio proti koronavírusu, ktorý spôsobuje MERS. Partnerom tohto programu bol USAMRIID (Fort Detrick). V roku 2018  bol udelený patent (podaný v roku 2015) na vakcínu obsahujúcu umelý koronavírus. Vakcína bola financovaná WHO a nadáciou Bill & Melinda Gates Foundation: „Predložený vynález poskytuje živý, oslabený koronavírus  obsahujúci variantný replikázový gén kódujúci polyproteíny obsahujúce mutáciu v jednom alebo viacerých neštrukturálnych proteínoch (…). Koronavírus možno použiť ako vakcínu na liečbu a/alebo prevenciu ochorenia, ako je infekčná bronchitída u subjektu.“

3) vírus uniká z vakcíny

K úniku došlo pravdepodobne začiatkom leta 2019, čo naznačuje prepuknutie podivných respiračných chorôb, ktoré sa začali okolo Fort Detrick a v priebehu mesiacov sa rozšírili do zvyšku USA. Dovtedy bol vírus obsiahnutý vo vakcíne.

O zdravie tu nikdy nešlo, nejde a nepôjde. Ide o prachy! tvrdí rázne a šokujúco právnik Weis

SARS-COV-2 nie je smrteľnejší ako sezónna chrípka a existuje účinná liečba

4)/ vírus mutuje a zvráti neurologické účinky

Medzi prvým očkovaním vakcínou, pravdepodobne v roku 2018, a koncom roka 2019 SARS-COV-2 zmutoval. Hromadné testovanie uskutočnené na Islande odhalilo 40 mutácií v SARS-COV-2. Článok publikovaný v marci 2020 zašiel ešte ďalej a identifikoval 149 miest mutácií a dva odlišné kmene: líniu L a líniu S. Línia L vykazuje výrazne vyšší počet mutácií, zatiaľ čo línia S súvisí skôr s koronavírusmi u zvierat. To naznačuje, že línia S je kmeň pôvodne obsiahnutý vo vakcíne (poslušnosť), zatiaľ čo línia L je kmeň, ktorý sa objavil po mutácii (neposlušnosť). V septembri 2019, pred epidémiami vo Wu-chane, ale po záhadných respiračných ochoreniach v USA, prezident Trump podpísal „núdzový“ výkonný príkaz, ktorý dal 120 dní na vývoj novej vakcíny proti chrípke „pre každý prípad“. Boli sme svedkami dvoch veľmi odlišných blokád. O prvej vo Wu-chane sa rozhodlo tvárou v tvár vírusu, ktorý je prinajmenšom pre čínskych vedcov neznámy. Druhou bolo celosvetové uzamknutie, ktoré zaviedol ten, kto kontroluje WHO, po tom, čo sa zistilo, že SARS-COV-2 nie je smrteľnejší ako bežná chrípka.

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)

Wuhanské úrady urobili logické rozhodnutie. V tom čase bol vírus neznámy a ešte nebola vyvinutá žiadna liečba. Čínski predstavitelia identifikovali infekčný zhluk, ktorého načasovanie a umiestnenie zodpovedajú obdobiu, v ktorom boli americkí vojaci vo Wu-chane. Právom mali podozrenie na potenciálne smrtiacu vírusovú zbraň skonštruovanú v USA (ako uviedli už v marci). Podobne ako v stredoveku počas čiernej smrti bolo jediným riešením väzenie. Pri absencii liečby ide o pokus minimalizovať šírenie vírusu vyhýbaním sa akémukoľvek sociálnemu kontaktu. Čínski virológovia však rýchlo zistili, že SARS-COV-2, hoci bol vytvorený v USA, nie je smrteľnejší ako sezónna chrípka, a že existujú účinné spôsoby liečby. Čoskoro bol lockdown zrušený. Všimnite si, že Wuhan je len malá geografická oblasť v Číne. Vo zvyšku Číny existujú obmedzené alebo žiadne blokády. Čína a susedné krajiny rýchlo prijali úspešný prístup testovania a liečby: úmrtnosť v Číne sa odhaduje na 0,6%. Lockdown uvalené na Západ bol úplne iný príbeh. V tom čase už bolo jasné, že SARS-COV-2 nie je nový mor, navyše boli k dispozícii testovacie súpravy a účinná liečba (hydroxychlorochín/azytromycín). Z hľadiska „záchrany životov“ teda existovalo lepšie riešenie ako lockdown.

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

Viaceré úmrtia spôsobené lockdownom sa počítali ako úmrtia na COVID-19

Úplné zablokovanie uvalené na miliardy jednotlivcov stelesňuje líniu sily. Úrady si v každom okamihu zvolia kontrolu nad životmi. V prípade potreby obetujú život, aby si zachovali alebo zvýšili svoju kontrolu. To je presne to, čo sa stalo so zablokovaním, ktoré zvýšilo úmrtnosť na COVID-19 (žiadna imunita stáda, žiadne testovanie, žiadna včasná liečba) a celkovú úmrtnosť z dôvodu nárastu samovrážd, depresie, chudoby, oneskorenej/zrušenej lekárskej starostlivosti. Úrady zámerne zvolili horšie riešenie (z pohľadu „záchrany životov“), pretože bolo z hľadiska kontroly najlepšie. Vybrali si lockdown, aby minimalizovali šírenie prospešnej mutácie neposlušnosti, aj keď vedeli, že by to spôsobilo množstvo ďalších obetí. Predpokladom lockdownu bolo, že „COVID-19 je smrteľný“, takže aby sme zachránili životy, museli sme zostať doma. Popravde, vírus nebol vôbec smrteľný, ale zablokovanie bolo. Sebanaplňujúce sa proroctvo, kde liek (lockdown) spôsobil viac úmrtí ako choroba (COVID-19).

Prekonanie COVID-19 poskytuje silnú imunitu, oveľa silnejšiu ako po očkovaní! (VIDEO)

Viaceré úmrtia spôsobené lockdownom sa počítali ako úmrtia na COVID-19, vďaka čomu je pôvodné falošné tvrdenie (COVID-19 je smrteľné) zjavne pravdivé. Všimnite si, že päť krajín, ktoré zaviedli úplné obmedzenie (Francúzsko, Portugalsko, Taliansko, Belgicko a neskôr Holandsko), zakázalo aj účinný, lacný a bezpečný liek: hydroxychlorochín. Nie je prekvapením, že týchto päť krajín vykazuje jedny z najvyšších mier úmrtnosti na svete. V tomto článku je zhromaždených množstvo dôkazov ktoré naznačujú, že SARS-COV-2 bol skonštruovaný vo Fort Detricku a začlenený do vakcíny s výslovným účelom rozšírenia a ovplyvnenia oblasti poslušnosti v našich mozgoch. Ale zlyhalo to najprv keď „vírus poslušnosti“ zmutoval na „vírus neposlušnosti“, čo prinútilo úrady prijať urýchlené opatrenia na obmedzenie šírenia prospešného mutanta za každú cenu. Úplným blokovaním bol tento zúfalý pokus minimalizovať šírenie potenciálne prospešných účinkov mutovaného SARS-COV-2. Ale druhýkrát to zlyhalo, pretože sa zdá, že lockdown skutočne   zvýšil prenosovú rýchlosť.

Ako odolať a zdolať COVID-19? Tieto RADY doktora Liptáka by vám k tomu mali pomôcť

Môžete si vybrať medzi vakcínou, alebo doživotným trestom v izolovanej bunke

Keďže sa nepodarilo zastaviť šírenie prospešného mutanta, jednou z zostávajúcich možností bolo zrušiť priaznivé účinky. Úrady sú zaneprázdnené prípravou verejnosti na to, čo príde, mesiace neustále počúvame o „druhej vlne“ a „vakcíne“. To, čo nasleduje, je len predpoveď vo veľmi chaotickom kontexte. Je pravdepodobné, že koncom roka 2020, ako každý rok, vypuknú chrípkové epidémie. Tento vírus bude pohodlne považovaný za blízky príbuzný SARS-COV-2, možno s extra desivými vlastnosťami. Ale nemusíte zúfať, pretože tentokrát úrady pripravili vakcínu. To je jeden z dôvodov, prečo bol hydroxycholorochín kritizovaný a zakázaný. Ak už existuje bezpečná a účinná liečba, kto prijme unáhlenú a neznámu vakcínu? Vakcína údajne chrániaca pred COVID-20, no v skutočnosti navrhnutá tak, aby zrušila prospešné zmeny vyvolané mutovaným kmeňom SARS-COV-2.

Šokujúce slová špičkového virológa Bosscheho: Z celkom neškodného vírusu sa stáva nekontrolovateľné monštrum!

Fort Detrick, napriek tomu, že bol údajne zatvorený medzi júlom 2019 a aprílom 2020, už testuje vakcínu. Nie je to dosť rýchle? Z vyššie uvedeného vieme, že ľudia vo Fort Detricku vedia pomerne veľa o SARS-COV-2 a jeho neurologických účinkoch. Je pravdepodobné, že očkovanie nebude povinné. Pamätajte, že úrady sú teraz „láskavejšie a jemnejšie“. Namiesto hrubej sily úrady s väčšou pravdepodobnosťou použijú morálne vydieranie: „nechajte sa zaočkovať, aby ste ochránili ostatných“ v kombinácii so sociálnym vydieraním: „Žiadne očkovanie = žiadna práca, žiadne nákupy, žiadne cestovanie, žiadne sociálne vydieranie“. V podstate si môžete slobodne vybrať medzi vakcínou alebo doživotným trestom v izolovanej bunke. Nakoniec, posolstvo „take home“ z tohto článku nie je ani tak o SARS-COV-2, čo je napokon len ďalšia kapitola vo veľkej knihe klamstiev, ktoré napísali úrady, a ľudských tragédií. Hlavným posolstvom je, že úrady tu nie sú na to, aby nás chránili. Jediné, čo nás môže ochrániť, je poznanie, vrátane toho viscerálneho, že úrady nás nechránia, práve naopak.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články