28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Indickí právnici podali žalobu na Billa Gatesa. Hrozí mu až trest smrti, šokuje nemecký advokát Reiner Fuellmich

Už aj Slováci vedia o tom, že boli podané žaloby na Európsky súdny dvor pre ľudské práva (ESLP) v súvislosti s pandémiou COVID-19, respektíve krokoch jednotlivých vlád na jej zastavenie. Tento proces sa nazýva ako Norimberg 2 a všetci netrpezlivo očakávajú, ako sa bude vyvíjať.

Do žalôb voči štátu sa zapojilo množstvo právnikov naprieč Európou. Jedným z nich je aj Reiner Fuellmich z Nemecka, s ktorým sa rozprávala reportérka pred veľkou demonštráciou 23. 1. 2022 v Bruseli. Z videa, ktoré zverejnil portál otevrisvoumysl.cz sa dozvieme o pripravovaných súdnych žalobách v súvislosti s covid pandémiou a veľkých plánoch do budúcnosti. Žaloby už podali advokáti v Kanade, Južnej Afrike a Indii. Tam dokonca na samotného Bila Gatesa.

Slovenské „spanilé jazdy“ budú mať dnes až štyri trasy. Koľko Slovákov príde podporiť veľký protest? 

PCR test vám nepovie vôbec nič o infekčnosti

„Je to viac-menej vedľajší dôsledok našej práce vyšetrovacej skupiny ohľadom koronavírusovej pandémie po tom, čo sme sa dozvedeli všetku dôležitú pravdu od tých svedkov ako je doktor Mike Yeadon, bývalý exprezident Pfizeru, profesor Luc Montagnier z Francúzska, Catherine Austin Fittsová, bývalá asistentka ministra pre rozvoj bývania v USA či doktor Robert Malone ktorý vynašiel mRNA technológiu. Po tom čo sme od nich počuli ich svedectvo, tzn. viedli sme s nimi svedecké rozhovory, mnoho právnikov z celého sveta sa s nami skontaktovalo a pýtali sa nás, čo s tým budeme ďalej robiť,“ hovorí v úvode videa Reiner Fuellmich. Celé sa to podľa jeho slov začalo niekedy v auguste v septembri 2020.

Začal sa najväčší súdny proces v histórii nazvaný „Norimberg 2“. Je to kvôli experimentálnym vakcínam na COVID-19 a za zločiny proti ľudskosti!

„To bola tiež doba, kedy som sa prvýkrát dozvedel od expertov, že PCR test vám nepovie vôbec nič o infekčnosti, a kedy sme si uvedomili, že sa jedná o hranú pandémiu. Vtedy sme nadviazali kontakt s právnikmi a oni nadviazali kontakt s nami. V Nemecku sme podali 4, 5, 6 žalôb na základe PCR testov, pretože si myslíme, že útočiť na základy vzniku tejto pandémie je skutočne veľmi dôležité,“ vysvetľuje nemecký právnik, podľa ktorého nemôžu útočiť na základy zlej liečby a toho, že opatrenia nie sú primerané. „Ak by ste to urobili, zrazu by ste spadli do ich pasce a súhlasili by ste s ich hlavným naratívom. Potom by sme pripustili, že je tu pandémia, ktorá tu rozhodne nie je,“ prízvukuje Reiner Fuellmich.

Tak TOTO ste ešte nevideli! Neuveriteľné VIDEO, ktoré zrejme nemalo uzrieť svetlo sveta. Po ňom si zrejme položíte závažné otázky začínajúce slovkom: Prečo?

Máme skorumpovaný celý súdny systém

Jediným základom všetkých opatrení, a to sa týka aj vakcín, je podľa právnika PCR test. „Bez PCR testu a bez ďalšieho klamstva, ktorým je asymptomatická nákaza, by sa tieto udalosti nikdy neuskutočnili. Takže na základe toho, čo sme sa dozvedeli, sme podali niekoľko žalôb a tiež sme pomohli kolegom, ktorí sú medzinárodne s nami v spolupráci, aby nadviazali kontakt s našimi expertmi,“ konštatuje Fuellmich a dodáva, že napríklad jedna žaloba, ktorá bola podaná pred niekoľkými týždňami, bola podaná po niekoľkých mesiacoch usilovnej práce v Južnej Afrike. „Máme skorumpovaný celý súdny systém, to samozrejme ale neznamená, že by všetci dostali zaplatené, aby nerobili svoju prácu, ale ide skôr o ohrozenie ich kariéry. Pokiaľ sa nebudú zastávať krokov vlád, to by pre nich znamenalo koniec ich kariéry,“ myslí si právnik. 

Šialené, toto s nami počas Covidu robili a robia. Musíte si vybrať. Strach a poslušnosť, alebo pocit viny a sankcie. Čo si vyberiete? Najlepšia je sloboda!

Podľa Reinera Fuellmicha to je dôvod, prečo nemôžu veriť nášmu súdnemu systému a musia vytvoriť vlastný právny systém. „Rovnako tak, ako musíme vytvoriť nový systém pre ekonomiku, vzdelávanie a zdravotníctvo. Žaloby sú veľmi dôležité z dvoch dôvodov. Po prvé, chceme ukázať ľuďom, že sa to dá zvládnuť, lebo máme skutočných právnikov, skutočných sudcov, skutočných expertov a skutočných svedkov, ktorí budú svedčiť. A toto začne počas nasledujúceho týždňa,“ uvádza advokát a dodáva, že toto je modelový súdny spor, aby ľudia na celom svete pochopili, že musia vziať osud do vlastných rúk, že musia vytvoriť svoje vlastné súdy. „A tento súdny proces je stále jednou nohou v starom systéme,“ konštatuje Reiner Fuellmich.

Neuveriteľné VIDEO ukazujúce Billa Gatesa a jeho spojenie s dianím okolo COVID-19. Toto sa určite oplatí pozrieť, lebo kto to neuvidí, ten neuverí…

V Indii proti americkému miliardárovi robené súdne kroky

„Ďalším krokom, akonáhle dostaneme súdne príkazy na zatknutie, začne veľký proces, ktorý bude realizovaný ľuďmi pre ľudí v našom novom systéme. Už na tom pracuje niekoľko ľudí v USA, na africkom kontinente a myslím si, že na ostatných miestach sveta tiež. Najdôležitejšie je dať ľuďom jasný obraz (toho, čo sa stalo) cez právny proces, tak aby si na to vytvorili svoj vlastný názor, ktorý bude podporovaný skutočnými expertmi a nie tými idiotmi, ktorí nám sú predstavovaní z televízii, rádiu a v poslednej dobe aj v televíznych talkshow,“ vysvetľuje nemecký právnik, ktorý sa vyjadril aj k situácii v Indii. „Tá je dosť pred nami, a možno to bude platiť aj pre niektoré krajiny z východnej Európy. India má výrazne menej skorumpovaný súdny systém a starý systém sa tam zdá stále funkčný. V skutočnosti ich systém funguje tak dobre, že naši kolegovia tam podali žalobu na Billa Gatesa pre vraždu…,“ šokuje nemecký právnik.

„Bolo to pred niekoľkými týždňami. Vyšetruje sa to a je to vyšetrované veľmi dôkladne a so všetkou vážnosťou. A v najhoršom prípade tam Bill Gates čelí trestu smrti. Nie som fanúšikom trestu smrti, ale to viete, oni tam majú svoj systém,“ hovorí Reiner Fuellmich a dodáva, že teraz sú v Indii proti americkému miliardárovi robené súdne kroky – vyšetrovanie zločinov. A koľko právnikov teraz s Fuellmichom spolupracuje? „Jadro právnikov, ktorí budú prezentovať dôkazy, je tak 20 možno 30, ale pripája sa ich stále viac a viac. Len dnes sa pridala skupina 40 právnikov z Luxemburska, zhruba stovka z Francúzska, ešte ďalší sú z Talianska. Toto je len začiatok veľkého hnutia,“ zakončil rozhovor nemecký právnik Reiner Fuellmich.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články