18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Šialené: Čím viac sa očkuje proti Covidu, tým viac bude Covid mutovať! Časté očkovanie podnecuje vírus k sebaobrane a k tomu, aby mutoval

Slovenská polícia neustále zverejňuje na svojom facebookovom profile rozličné hoaxy, ktoré sa šíria po internete týkajúce sa COVID-19 a všetkého čo s ním súvisí. Mainstreamové média spolu s vládou a jej „odborníkmi“ zase informujú ľudí, že za všetko zlé, čo sa deje okolo pandémie môžu – nezaočkovaní. Zdá sa však, že pravda je niekde inde.

Pootvoriť okno do sveta pravdy sa pokúsil nemecký vládny Inštitút Roberta Kocha. Ako informuje portál aeronet.cz, inštitút publikoval posledné čísla deň pred koncom roka a nemecká vláda na základe nich oznámila, že 96% všetkých evidovaných prípadov Omikronu v Nemecku pochádza od očkovaných osôb, iba 4% prípadov Omikronu bolo evidovaných u neočkovaných osôb! Pri pohľade na to, aké čísla zverejňujú naše mainstreamové médiá a „odborníci“ je to teda skutočne zaujímavé.

Zdrojom mutácií a hlavnou obeťou mutácií sú práve očkované osoby

Naozaj neuveriteľné čísla publikovala nemecká vláda cez Inštitút Roberta Kocha, čo je vládna nemecká organizácia, vo štvrtok 30. decembra 2021. Po poslednom reporte nemeckej vlády o pandemickej situácii v krajine v závere roka sa nachádza šokujúce a úplne nepopierateľné odhalenia. V porovnaní s tými našim je jasné, že sa naši politici a ich „odborníci“ so Slovákmi doslova zahrávajú a strašia ich. Inštitútu Roberta Kocha totiž uvádza, že 4 206 Nemcov má mutáciu Omikron, z toho 95,58% (4 020 prípadov) pochádza z radov plne očkovaných Nemcov a 28% (1 137) z nich malo dokonca posilňovacie 3. dávku, tzv. booster (!!!), zatiaľ čo iba 4,42% (186 prípadov) Omikronu je z radov neočkovaných Nemcov. Teda – čím viac očkovaných, tým viac nakazených! Publikované údaje v správe jednoducho znovu a znovu potvrdzujú, že zdrojom mutácií a hlavnou obeťou mutácií sú práve očkované osoby, pretože mutácia potrebuje na svoje šírenie podnety.

Celej generácii môže hroziť sterilizácia, ak sa nezastaví očkovanie proti COVID-19, tvrdí prominentná toxikologička a molekulárna biologička Janci Chunn Lindsay

A týmito podnetmi sú očkovacie roztoky, ktoré vnášajú do tela spike proteíny, ktoré vytvárajú v organizme toxické prostredie, v ktorom sú vírusy nútené sa adaptovať a meniť svoju proteínovú štruktúru. Po každom očkovaní proti chrípke sa vírusy v reakcii zmenia a ďalšiu sezónu už sú zmutované a majú inú štruktúru. Čím viac sa očkuje proti Covidu, tým viac sa bude Covid mutovať a meniť, bude sa adaptovať a pandémia sa bude rozvíjať a prehlbovať. Teda – čím viac očkovaných, tým viac nakazených… A teraz je to už oficiálne aj s potvrdením od nemeckej vlády!

MUDr. Juraj MESÍK: To, čo sa u nás deje nie je “očkovanie”, ale je to čosi ako experimentálna génová intervencia

Časté očkovanie prináša, paradoxne, presný opak než je likvidácia vírusu

Mutácie vírusu prebiehajú dvoma spôsobmi. Prvým sú mutácie spôsobené chybnými transkripciami RNA v bunke, keď RNA nemá kontrolný mechanizmus a pri expresii RNA v bunke dochádza k chybám vírusových kópií. Druhým spôsobom mutácií je reakcia vírusu na agresívne prostredie. Vírus sa snaží adaptovať a unikať imunitnému systému tým, že mení svoju proteínovú bázu, dochádza k zmenám s-proteínov. A preto aj očkovanie, nielen proti COVID-19, musí mať svoje limity, lebo časté očkovanie prináša, paradoxne, presný opak než je likvidácia vírusu, proti ktorému sa očkuje. Časté očkovanie vedie totiž k tomu, že vírus sa tým podnecuje k sebaobrane a k tomu, aby mutoval. A dôkaz teraz máme priamo z Nemecka. Celých 96% nakazených Nemcov s detekovanou mutáciou Omikron pochádza z radov očkovaných! V týchto ľuďoch vírus zmutoval, pretože reagoval na očkovacie podnety. U ľudí, ktorí očkovanie odmietajú, sa vírus Omikron uchytiť veľmi dobre nechce a nevie, pretože pre neho v tele neočkovanej osoby nie je bezpečné prostredie, pre ktoré by bol Omikron adaptovaný. 

Varovné slová špičkového vedca a virológa Vanden Bosscheho: Detské a posilňovacie očkovanie sú veľmi nebezpečné!

Neočkovaný človek má totiž silnú prirodzenú imunitu, ktorá vírusy likviduje a neumožňuje prežívanie a následné mutácie týchto vírusov v tele, čo, naopak, umožňujú koronavírusu súčasnej covidovej vakcíny. Tie totiž neposkytujú imunitu a bezinfekčnosť, ale iba rezistenciu, pri ktorej vírus v tele prežíva a dostáva tak priestor k svojim mutáciám a zmenám, namiesto toho, aby bol vírus čo najrýchlejšie imunitným systémom zabitý. Presne preto teraz v Nemecku viac ako 9 z 10 ľudí s Omikronom je z radov očkovaných. Toto sú tvrdé a neoddiskutovateľné fakty priamo zo správy nemeckej vládnej agentúry. Žiadna konšpirácia, ale tvrdé fakty. A najhoršie na tom je, akú krutú daň si u ľudí tieto očkovania týmito roztokmi so spike proteínmi vyberajú.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články