34.2 C
Nitra
pondelok, 15 augusta, 2022

Šokujúce slová špičkového virológa Bosscheho: Z celkom neškodného vírusu sa stáva nekontrolovateľné monštrum!

Svet je v súčasnosti doslova desený Omicronom, novým variantom COVID-19. Ukazuje sa však, že úplne zbytočne. Hovoria o tom aj mnohí uznávaní vedci, ktorí sú presvedčení, že tento variant koronavírusu nám, naopak, môže v boji so smrteľnou pandémiou pomôcť.

Kým Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) varuje pre Omicronom, mnohí vedci naopak varujú pred vakcináciou experimentálnymi vakcínami. Práve tie totiž podnecujú k vznikom stále nových a nových variantov COVID-19. Ide teda o akúsi špirálu, z ktorej zrejme nie je úniku. Jeden z popredných svetových virológov a silný zástanca vakcín Geert Vanden Bossche, ktorý pracoval v oblasti výskumu infekcií a vývoja vakcín pre farmaceutické spoločnosti Novartis a GlaxoSmithKline, ako aj pre organizáciu GAVI a nadáciu Bill & Melinda Gates Foundation, však bije na poplach a varuje, že masové očkovacie kampane proti koronavírusu je tzv. globálna katastrofa „epických rozmerov“. Informuje o tom portál epochtimes.de, ktorý zverejnil aj vedcovu dramatickú výzvu pre WHO.

Žiadna zo súčasných vakcín nebráni prenosu vírusových variantov

Špičkový virológ Geert Vanden Bossche varuje pred hromadnými úmrtiami v dôsledku očkovania proti COVID-19: „Zaplatíme obrovskú cenu za kampaň hromadného očkovania proti koronavírusu.“ Bossche zároveň vyzýva WHO aby „okamžite“ zastavila celosvetové očkovacie kampane. Vedec je tak znepokojený súčasnými očkovacími opatreniami, že nalieha aj na Organizáciu Spojených národov, aby „okamžite“ zastavila všetky celosvetové očkovacie kampane proti koronavírusu. Ak sa tak nestane, „oveľa infekčnejšie“ varianty vírusov by len zosilneli, a v konečnom dôsledku by spôsobili masovú smrť ľudí. Bossche sa priznáva, že je všetko, len nie odporca očkovania. Ako oddaný virológ a odborník na očkovanie robí jedinú výnimku, keď zdravotníci povolia podávanie vakcín spôsobom, ktorý ohrozuje verejné zdravie, a najmä keď sa ignorujú vedecké poznatky. Pri bezprecedentnom rozsahu ľudskej účasti na pandémii COVID-19 hrozí, že povedie ku globálnej katastrofe, ktorá nemá obdoby.

Varovné slová špičkového vedca a virológa Vanden Bosscheho: Detské a posilňovacie očkovanie sú veľmi nebezpečné!

Šokujúce slová špičkového virológa Bosscheho: Z celkom neškodného vírusu sa stáva nekontrolovateľné monštrum!
Popredný svetový virológ a silný zástanca vakcín Geert Vanden Bossche varuje pred masovou očkovacou kampaňou proti koronavírusu. Je to tzv. globálna katastrofa „epických rozmerov“, hovorí. Zdroj: facebook.com

Bossche zdôrazňuje, že nekritizuje samotnú vakcínu, lebo predtým schválené koronové vakcíny boli vyvinuté „jednoducho brilantnými“ ľuďmi. Hovorí ale: „Prosím, použite správnu vakcínu na správnom mieste. A nepoužívajte to uprostred pandémie na miliónoch ľudí.“ Očkovanie ľudí proti koronavírusu uprostred pandémie podľa jeho názoru spôsobí, že vírus bude nákazlivejší a zvýši sa tiež odolnosť vírusov voči vakcínam. Bossche je presvedčený, že hromadné očkovanie proti koronavírusu „s najväčšou pravdepodobnosťou ešte viac zintenzívni adaptívny imunitný únik, keďže žiadna zo súčasných vakcín nebráni prenosu vírusových variantov“.

Dokedy nás chcú klamať? Desivé slová doktora Maloneho, ktorý vynašiel mRNA technológiu. VIDEO, ktoré vás určite prinúti zamyslieť sa

To, čo robíme je jednoducho nemožné. Nerozumieme pandémii!

Imunitný únik znamená, že zmutovaný vírus prekabáti vrodenú imunitu tela. Očkovanie potom už proti zmutovanému vírusu nepomáha. A keďže sa proti Covidu očkuje stále viac ľudí, tie varianty, ktoré sú už v obehu, by sa javili čoraz infekčnejšie. „Z celkom neškodného vírusu sa tak stáva nekontrolovateľné monštrum,“ vysvetľuje odborník a dodáva: „Zaplatíme za to vysokú cenu. A cítim emócie, pretože myslím na svoje deti, na mladšiu generáciu. To, čo tu robíme, je jednoducho nemožné. Nerozumieme pandémii!“ Profylaktické vakcíny by sa podľa Bosscheho nikdy nemali používať v populáciách, ktoré sú už vystavené vysokému infekčnému tlaku. Uzatváranie ľudí doma ostro kritizuje aj uznávaný virológ. Predovšetkým je pre neho nepochopiteľné, že mladí ľudia, o ktorých je známe, že nepatria do rizikovej skupiny a majú dobrý imunitný systém, majú zakázaný kontakt s inými ľuďmi. V skutočnosti štátom nariadené lockdowny a zakrytie tváre už viedli k variantom, ktoré naznačujú potenciálny únik imunity. 

Šialené: Čím viac sa očkuje proti Covidu, tým viac bude Covid mutovať! Časté očkovanie podnecuje vírus k sebaobrane a k tomu, aby mutoval

„Tie sa zvýšia až teraz, keď je masové očkovanie proti čínskym choroboplodným zárodkom v plnom prúde. Aj to je vedecky dokázané,“ zdôrazňuje Bossche, ktorý varuje, že očkovanie počas pandémie zničí imunitný systém. Bossche je „viac ako znepokojený“ tým, čo táto vírusová epidémia spôsobí. Ľudstvo podľa neho v dôsledku vakcín utrpí „vážne poškodenie vrodenej imunity“. Toto poškodenie sa netýka len očkovaných ľudí. Zaočkovaní prenesú zmutované vírusy na neočkovaných a spustia tak globálnu zdravotnú krízu. A to by bolo oveľa horšie ako to, čo by sa stalo pri prirodzenom priebehu pandémie. Selektívne vyhýbanie sa imunite podľa Bosscheho tiež podporuje ďalšie šírenie vysoko infekčných kmeňov.

Celej generácii môže hroziť sterilizácii, ak sa nezastaví očkovanie proti COVID-19, tvrdí prominentná toxikologička a molekulárna biologička Janci Chunn Lindsay

Existuje masívny dôkaz, že vírusový imunitný únik ohrozuje ľudstvo

„Masové očkovanie čoraz viac mení príjemcov vakcín na asymptomatických šíriteľov. Tí druhí prenášajú vysoko infekčné vírusy na nechránených, alebo ešte neinfikovaných ľudí. To je presný opak toho, čo by mali robiť vakcíny,“ uvádza uznávaný lekár a dodáva, že existuje dokonca možnosť, že vrodená imunita môže byť „úplne stratená“. Vrodená imunita označuje prirodzenú schopnosť tela odpudzovať patogény prostredníctvom bohatej, pestrej, nešpecifickej imunity. „Na stôl bol položený dostatok vedeckých dôkazov. Žiaľ, tí, ktorí sú pri moci konať, ich nechávajú nedotknuté. Ako dlho možno tento problém ignorovať, keď v súčasnosti existuje masívny dôkaz, že vírusový imunitný únik teraz ohrozuje ľudstvo?“ pýta sa Bossche, podľa ktorého sotva môžeme povedať, že sme nevedeli, alebo že sme neboli varovaní.

Lipták šokuje: Na nič z toho, čo sa po vpichnutí vakcíny deje v človeku sa neberie ohľad!

Skutočnosť, že masové očkovanie poháňa vírusový imunitný únik, sa ukáže na prípade infekčnosti a chorobnosti v krajinách ako Veľká Británia, Izrael a USA, ktoré už zaočkovali milióny ľudí v priebehu niekoľkých týždňov. Aj keď sa tieto krajiny tešia z klesajúcej miery infekcií, „nepochybne“ by v najbližších týždňoch zaznamenali prudký nárast prípadov Covid-19. „Po strmom poklese, ktorý práve vidíme, by mohla nasledovať krátkodobá rovina, a potom následný prudký nárast (závažných) prípadov ochorení je však nevyhnutný,“ vysvetľuje virológ ktorý dodáva, že sa to musí jasne riešiť. „Ide o ľudskosť, ide o každého z nás. Je to moja a naša morálna povinnosť,“ zdôrazňuje Geert Vanden Bossche.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články