4.1 C
Nitra
streda, 17 apríla, 2024

Šokujúce slová doktora Colemana: „Covid očkovanie spôsobuje zápaly a ďalšie problémy v tele!“ (VIDEO)

Stále viac ľudí prakticky po celom svete sa stavia proti očkovaniu proti COVID-19 a experimentálnym vakcínam, ktoré sa na to používajú. Žiaľ, vlády mnohých štátov využívajú stále bizarnejšie dôvody a stále väčší tlak na ľudí, aby sa nimi dali zaočkovať s odôvodnením, že sú vraj účinné.

Otevrisvoumysl.cz

COVID-19 našiel ľudstvo nepripravené na takúto epidémiu, a tak počty mŕtvych rástli doslova geometrickým radom. Po necelom roku (!) prišli farmaceutické firmy s vakcínami, ktoré mali vírus zastaviť a život vrátiť do normálu. Žiaľ, nestalo sa ani jedno a ani druhé. Ba práve naopak, ľudia sa rozdelili vďaka politikom a niektorým „odborníkom“ zaplateným farmafirmami na nadľudí, teda tých, ktorí si dali aplikovať experimentálnu vakcínu a podľudí, ktorí to z nejakého dôvodu odmietli. Zrejme i preto, že počúvali varovania tých, ktorí hovorili, aké v skutočnosti sú. Napríklad aj takého, ako je doktor Vernon Coleman.

mRNA vakcíny dramaticky zvyšujú zápal a infiltráciu srdcového svalu

Doktor Vernom Coleman je anglický praktický lekár, bloger a spisovateľ, ale i konšpiračný teoretik a aktivista proti očkovaniu, ktorý píše o témach súvisiace s ľudským zdravím, politikou a problematikou zvierat. Lekárskej licencie sa vzdal v marci 2016. Vo videu hovorí o nedávnej štúdii, ktorá dokazuje, že Covid očkovanie spôsobuje zápaly a ďalšie problémy v tele. Vyzýva tiež na okamžité zastavenie očkovania proti Covidu. „Je 22. novembra 2021 a toto je chvíľa, kedy očkovanie musí prestať. Daron Smith, redaktor Light Paper, mi pred pár hodinami poslal štúdiu z lekárskeho časopisu Circulation, ktorá dokazuje, že očkovací experiment Covid-19 sa musí dnes zastaviť,“ hovorí v úvode Coleman, a dodáva, že Smith je presvedčený, že akýkoľvek lekár alebo sestra, ktorí po dnešku budú podávať jednu z mRNA Covid vakcín, budú v náležitý čas vyhodení zo svojich pozícií a zatknutí.

https://www.nitranoviny.sk/toto-je-ta-vakcina-zdravia-sportovci-odkryvaju-to-ako-im-pfizer-poskodil-zdravie/

„Časopis Circulation je uznávaný časopis, je 71 rokov starý, jeho články sú recenzované a v jednom prieskume bol hodnotený ako najlepší časopis na svete v kategórii „srdcové a kardiovaskulárne systémy“. Budem citovať poslednú vedu abstraktu, ktorý sa objavuje na začiatku štúdie. Toto je všetko, čo ja, vy alebo ktokoľvek iný, musí poznať,“ konštatuje Coleman. „Došli sme k záveru, že mRNA vakcíny dramaticky zvyšujú zápal na endotelu a infiltráciu srdcového svalu T bunkami, a môžu byť príčinou pozorovania zvýšenej trombózy, kardiomyopatie a ďalších cievnych príhod po vakcinácii,“ odcitoval lekár z časopisu. „To je zvon smrti pre mRNA injekcie na Covid-19,“ prízvukuje lekár. 

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

Toto nie je lekárske ošetrenie, ale že ide o redukciu počtu obyvateľov

Endotel je podľa Colemana bunková výstelka ciev. „Vždy sme vedeli, že tieto vakcíny sú experimentálne. Vo videu z decembra 2020 som hovoril konkrétne o týchto rizikách. Došiel mi zoznam všetkých možných nepriaznivých udalostí, ktorý bol oficiálne publikovaný americkou vládou. Ale teraz máme dôkaz pre tieto informácie,“ konštatuje Coleman a dodáva, že predsa sa vie, že mRNA vakcíny nezabraňujú ochoreniu na COVID-19, a vie sa aj to, že nezabraňujú šíreniu covidu. „Asi nikto toto teraz nepopiera. A napriek tomu došlo k obrovskému počtu úmrtí a vážnych poškodení medzi ľuďmi, ktorí boli očkovaní. Pozrite sa na zoznam na mojom webe „Ako veľa vakcíny zabíja?“ Je to otrasný zoznam,“ hovorí bývalý praktický lekár, podľa ktorého teraz máme potrebné dôkazy na zastavenie očkovacej kampane. 

„Bol vykonaný prieskum 566 pacientov vo vekovom rozmedzí od 28-97 rokov. Toto neboli deti, ale dospelí. Počet pacientov bol rovnomerne rozdelený medzi mužov a ženy,“ vysvetľuje Coleman, ktorý vzápätí cituje autora štúdie: „V čase tejto štúdie tieto zmeny trvali aspoň 2,5 mesiaca po druhej dávke očkovania.“ 

https://www.nitranoviny.sk/mudr-monika-waksmundska-preco-sa-za-kazdu-cenu-musi-ta-vakcina-dostat-do-tela-kazdeho-cloveka/

„Ďalšie používanie týchto vakcín sa musí prinajmenšom zastaviť, a to okamžite, pokiaľ sa nevykoná viac dlhodobých testov,“ upozorňuje doktor a zároveň ďakuje platformám podporujúcim slobodu slova, ktoré mu umožňujú prinášať tieto správy. „Celý čas hovorím, už viac ako rok, že toto očkovanie je experiment, ktorý bezpochyby bude zabíjať a poškodzovať. Vždy sme vedeli, že experimentovať na ľuďoch bez ich plného súhlasu a chápania, po odhalení všetkých rizík a potenciálnych vedľajších účinkov, je zločin,“ konštatuje lekár, podľa ktorého teraz existujú dôkazy, že tento experiment musíme ukončiť. „Pokiaľ experiment s Covid očkovaním bude aj naďalej pokračovať, tak vieme s úplnou istotou, že toto nie je lekárske ošetrenie, ale že ide o redukciu počtu obyvateľov,“ šokuje na samý záver videa Vernom Coleman. 

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články