10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

O zdravie tu nikdy nešlo, nejde a nepôjde. Ide o prachy! tvrdí rázne a šokujúco právnik Weis

Leninove slová: „Učiť sa! Učiť sa! Učiť sa!“ sa v súčasnosti zmenili na „Očkovať sa! Očkovať sa! Očkovať sa!“ Lenže kým výzva známeho ruského vodcu boľševikov a ľavičiara mali aspoň nejaký reálny základ, slová o očkovaní majú, podľa mnohých odborníkov, nie lekársky, ale ekonomický podtext.

O zdravie tu nikdy nešlo, nejde a nepôjde. Ide o prachy! tvrdí rázne a šokujúco právnik Weis

Fakt, že očkovanie má za následok množenie koronavírusu na ďalšie a ďalšie mutácia vyslovili už viacerí špičkoví virológovia a odborníci. Napriek tomu, že sa COVID-19 nedarí zastaviť, ba naopak, šíri sa veselo ďalej, a navyše vakcíny strácajú už po pár mesiacoch svoju účinnosť, sa od očkovania neupúšťa. Prečo sa teda ľudia neustále nútia k očkovaniu. Právnik Peter Weis to vo svojom blogu napísal úplne jasne – ste pre nich chodiace bankovky, nič iné.

Ide o také zadlženie štátov, z ktorého nebude cesta von

Každý jeden má podľa Weisa pre farmaceutické firmy ženúce sa za obrovskými ziskami nominálnu hodnotu. Nič viac. Lenže problém začína byť vážny i v tom, že, na vynútenie čo najväčšieho počtu zaočkovaných sa využíva ešte jedna zbraň – Fond obnovy! „Kto neprodukuje, je záťaž pre rozpočet. A keďže tí predtým tu už nechali len odrobinky, treba rozobrať fond obnovy. Viac ako 6 miliárd. Tu nejde o verejné zdravie, ale o rozdelenie budúcich peňazí medzi vazalov a mecenášov politikov. A Európskej únii ide o také zadlženie štátov, z ktorého nebude cesta von. Hotové koleso šťastia,“ píše právnik Weis, podľa ktorého ide o vskutku jednoduchý, ale diabolský plán.

„Potrebujete na to iba pomerne inteligentného bábkara a ľudí vydierateľných alebo ovládateľných cez natlačené papieriky. Prečo prezidentka stratila nervy a použila slovník s pojmom „tliachanie“? Prečo sa stupňuje tlak na očkovanie proti vírusovej chorobe v čase, keď sa to nikdy v histórii nerobilo, t.j. v čase prebiehajúcej vlny? Prečo sa Kochov inštitút v Nemecku potichu vzdal naratívu o kolektívnej imunite, pritom sám pred časom spôsobil zavedenie tejto argumentácie?“ pýta sa Weis a dodáva: „Lebo to už nie je aktuálne a klamal. Ako inak.“

https://www.nitranoviny.sk/skandal-celoplosne-testovanie-bolo-zlocinom-proti-ludskosti-sokuje-pravnik-weis/

A že majú politici EQ blízky nule je fakt

„Všimnite si, ako funguje európska korupcia (asi inak toto správanie nemožno označiť). Ak nebude mať Slovensko v blízkej dobe 75% zaočkovaných, peniaze z fondu obnovy možno nebudú. Dostatočný dôvod, aby sme najbližšie obdobie 4 mesiacov videli politikov besnieť. Núdzový stav, trestanie očkovaných (áno tých, čo už boli aspoň trikrát oklamaní prísľubom slobody), divide et impera v priamom prenose za asistencie médií (tie budú besnieť najviac, lebo hrozí, že nebude príjem zo štátom zadanej reklamy). Sľúbené papieriky už majú svoje určené kanály. A otrokár z EÚ tlačí na pílu a už to ani neskrýva. Politici neplnia zadané úlohy. Aha, pozrite sami (link TU),“ konštatuje známy právnik, ktorý sa tiež radí medzi odporcov očkovania experimentálnymi vakcínami.

„Nič horšie sa predsa nemôže stať, ako to, že papieriky prepadnú, alebo predsa len: bude ich rozdeľovať štátna moc, ktorá príde až po aktuálnych. A že majú politici EQ blízky nule je fakt, že ak by sa aj 75% našlo (veď nikto nie je väčším fanúšikom Churchillových výrokov o štatistike ako aktuálna štátna moc), Slovensko bude zaviazané na tzv. „Own Resource Decision“, ktoré nás uvrhne do neriešiteľného kolotoča zadlženia. Gratulujem,“ píše ďalej Weis, podľa ktorého by politici predali aj vlastnú mater. „Vaše slobody sú im ukradnuté. Inak by už dávno zaviedli účinné prostriedky právnej nápravy. O zdravie tu nejde. Tak si zachovajte aspoň to svoje mentálne v kondícii. Štyri mesiace je dlhá doba. A potom uvidíme,“ končí svoj blog uznávaný právnik Peter Weis.

https://www.nitranoviny.sk/vakcina-je-v-tejto-dobe-ako-aspirin-na-hemoroidy-sokuje-pravnik-peter-weis/

Koniec akejkoľvek slobody je za rohom

Na záver a na vysvetlenie Weis ešte riadne ostro dodáva: „K tomu budúcemu zadlženiu. Ide o kladivo na budúce vlády, ktoré nebudú pod tlakom zadlženia zastupovať záujmy ľudí, ale veriteľov štátu (súkromných bánk a fondov). Takže aj prírodné zdroje (voda, nerastné suroviny a pod.) o chvíľu nemusia byť vo vlastníctve štátu, ale môžu byť po zmene legislatívy použité ako kolaterál pri nesplácaní. Inými slovami dobrá voda, či prechádzka v lese budú len pre tých konformných „otrokov“… Záruky, že sa tak nestane, sú nulové. Koniec akejkoľvek slobody je za rohom.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články