17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Neuveriteľné VIDEO ukazujúce Billa Gatesa a jeho spojenie s dianím okolo COVID-19. Toto sa určite oplatí pozrieť, lebo kto to neuvidí, ten neuverí…

Na svete je stále viac a viac ľudí, ktorí si myslia, že súčasná situácia vytvorená okolo COVID-19, rovnako ako jeho „vznik“, nie je len tak. Mnohí sú presvedčení, že za všetkých stoja záujmy istých skupín, a najmä veľmi bohatých ľudí, ktorí tým sledujú isté svoje ciele.

Vysloviť „isté“ myšlienky je nielen zakázané, ale doslova kacírske a ľudia, ktorí sa to opovážia sú pokladaní za konšpirátorov a hoaxerov. Prirodzene, okamžite sú za to napádaní a perzekvovaní i tým, že sú im vypínané profily na sociálnych sieťach. U nás im za to dokonca najnovšie má hroziť trestné stíhanie, ba dokonca aj súd či väzba. Zatiaľ to ale ešte neplatí, a tak si Eva Rozbroy dovolila zverejniť na svojom profile zostrih videa, kde ukazuje „božského“ Billa Gatesa v inom svetle ako ho pozná bežná populácia. Ten, kto si ho pozrie zostane zrejme nemilo prekvapený, a možno si dá isté veci, odohrávajúce sa v súčasnosti, aj do súvisu.

Viete kto je Bill Gates? Možno áno, no toto ste o ňom určite nevedeli

Bill Gates nie je podľa Evy Rozbroy žiadny novodobý „Nostradamus“, ale „Hydra“. Americký miliardár, biznismen, spolumajiteľ spoločnosti Microsoft, ale aj filantrop, ba v ostatných mesiacoch aj odborník na globálne zdravotníctvo! Jeho milióny a miliardy boli podľa konštatovanie vo videu použité na získanie kontroly nad mnohými oblasťami verejného zdravotníctva, lekárskeho výskumu a vývoja vakcín. Gates je softwérový vývojár bez lekárskeho vzdelania, svoje bohatstvo ale využíva na kontrolu osudov miliárd ľudí. „Pokiaľ všetci na svete nebudú zaočkovaní, do normálneho stavu sa nikdy nevrátime,“ hovorí vo videu Bil Gates, ktorý rozhodne nie je žiadny odborník vo verejnom zdravotníctve. Nie je doktor, epidemiológ ani výskumník infekčných chorôb. Stal sa však ústrednou postavou v životoch miliárd ľudí. Riadi lekárske činy a kroky, ktoré sa budú musieť podniknúť, aby sa svet vrátil do normálu.

YouTube video

Vo videu od Corbett Report si môžeme pozrieť ako Bill Gates zmonopolizoval globálne zdravotníctvo. Vo videu sa dozviete, že nadácia Billa Gatesa a jeho manželky sú po USA druhým najväčším prispievateľom do Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorej dala 229 miliónov dolárov na boj s COVID-19, čo je viac ako dali Austrália, Kanada, Francúzsko, Japonsko, Nemecko, Rusko a Veľká Británia dohromady. Doslova šokujúco vyznie aj informácia, že súčasný generálny riaditeľ WHO nie je vôbec doktor medicíny! Je bývalý kontroverzný minister zdravotníctva Etiópie, ktorý je obvinený z utajenia troch epidémií cholery v Etiópii počas svojho pôsobenia vo funkcii! To, čo sa dozviete z videa nielen o Billovi Gatesovi či jeho nadácii, ale aj samotnom „riadení“ vecí okolo COVID-19 vás určite šokuje, lebo toto by vám totiž neukázali žiadne mainstreamové médiá. Tak nech sa páči, pozrite si ho a premýšľajte!

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články