9.1 C
Nitra
sobota, 18 mája, 2024

Molekulárna genetička doktorka Soňa Peková opäť šokuje: Pfizer nám zatajuje veci, ktoré by sme mali poznať! (VIDEO)

Experimentálne vakcíny stále vyvolávajú rozruch prakticky po celom svete. A to nielen preto, že sú experimentálne, teda sa teraz ešte presne nevie, aké nežiadúce účinky budú mať o pár rokov, ale aj preto, že sa množstvá vedľajších účinkov, a tiež úmrtí, úspešne zatajujú. Prečo, na to si dá asi odpoveď každý sám.

OČKOVANIE: Prečítajte si príbalové letáky vakcín a informácie ku kontraindikáciám (dokumenty)

Zamlčiavanie vážnych vedľajších účinkov, a aj úmrtí, po podaní experimentálnej vakcíny je logické, pretože ľudia by sa pri ich skutočnom poznaní určite tak hromadne zaočkovať proti COVID-19 nedali. A tým by klesli zisky farmaceutických spoločností, ktoré ich vyrábajú. Tie, aby zvýšili svoje zárobky, však neváhajú obetovať na svoj „výskum“ aj malé deti a tehotné ženy. O zatajovaní množstva vedľajších účinkov experimentálnych vakcín hovorí vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti profil Svetlo do tmy, známa česká molekulárna genetička doktorka Soňa Peková. Jej slová a zistenia sú nielen závažné, ale i desivé.

Počtov úmrtí na vakcínu v roku 2021 môže byť až do dvoch miliónov

Podľa Soni Pekovej zozbieral Pfizer nežiadúce účinky vakcín, ktoré rozoslal do sveta. Nechce ale prezradiť, koľko vakcín do sveta poslal, lebo to je vraj akési firemné tajomstvo. „Ničmenej už aj z tých dát, ktoré sú k dispozícii ohľadom mRNA vakcíny je zrejmé, že za prvých 90 dní zberu dát, ktoré ľudia dobrovoľne nahlásili, bolo nahlásených 42-tisíc prípadov nežiadúcich účinkov, ktoré sa rozrôznili, pretože niektorí ľudia ich mali viac, na takmer 159-tisíc konkrétnych nežiadúcich účinkov,“ hovorí v úvode Peková a dodáva, že z toho bolo 1223 úmrtí.

O čom sa mlčí? MUDr. Soňa Peková (video)

Veľmi zaujímavé a desivé sú aj ďalšie jej slová, ktoré dokumentuje na grafe ukazujúcom ako doslova vyleteli počty úmrtí na vakcínu v roku 2021. Môže ich byť totiž až do dvoch miliónov! „Toto všetko nám bolo zatajené. A napriek tomu, že mali tieto dáta, ktoré vyzerajú naozaj hrôzostrašne, nemali žiadne relevantné dáta pre tehotné a ani žiadne dáta pre deti,“ konštatuje vedkyňa.

MUDr. Soňa Peková: Kam sa uberá naša spoločnosť? Hovorí o zverejnených dokumentoch o účinkoch vakcín

„Pre tehotné ženy to už vypustili a im sa to dokonca odporúča ako vhodná vakcína, pričom vieme, že tehotné nemôžu napríklad z 10 liekov 9. Tu sa ale masívne ponúka a propaguje vakcína aj pre tehotné ženy,“ prízvukuje Peková, podľa ktorej tieto informácie mali uzrieť svetlo sveta. Nestalo sa tak vraj preto, že skupina odborníkov, lekárov a právnikov to súdne nevymohla. „A keď teraz Pfizer hovorí, že má dáta od 3-tisíc detí, ktoré sledovali iba niekoľko málo týždňov po podaní druhej dávky, tak ako im môžeme veriť, že tie dáta sú korektné. A naviac, dnes sú vonku už nejaké publikácie, kde sa dozvieme viac,“ hovorí Peková a cituje zo štúdie, ktorá bola vypracovaná v Nemecku.

Čísla, ktoré doktorka prečítala, a ktoré v Nemecku zistili sú skutočne zarážajúce. Naši „odborníci“ a propagátori vakcín ich ale buď nečítali, alebo nemali záujem si to prečítať a rodičov korektne a pravdivo informovať. A tu sa teda na jazyk derie už obvyklá otázka – Prečo asi?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články