12 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Začal sa najväčší súdny proces v histórii nazvaný „Norimberg 2“. Je to kvôli experimentálnym vakcínam na COVID-19 a za zločiny proti ľudskosti!

Svet sa búri proti tomu, že farmaceutické firmy bohatnú na tom, ako sú ľudia nútení robiť zo seba pokusné zvieratá s údajným cieľom poraziť COVID-19. A vládni politici naprieč celým svetom, a nielen tí, im v tom výdatne pomáhajú. Sú však ľudia, ktorí si povedali dosť, a vzopreli sa.

Podstatou žaloby je nesprávny PCR test a podvody spočívajúce v zdokumentovaných prípadoch vo veľkom počte, kde boli lekári nútení alebo motivovaní označovať úmrtia na komorbidity ako úmrtia na covid. PCR testy neboli nikdy určené na detekciu patogénov a sú podľa obžaloby stopercentne chybné pri 35 cykloch (mimochodom na porovnanie prah ct podľa informácií získaných z Ministerstva zdravotníctva SR hovoria o nastavení ct v SR 40-50, údaj, ktorý sme získali z call centra spol. Medirex bol na prelome rokov ct=45), informoval o tom aj portál awk.sk, kde o tejto žalobe písal JUDr. Peter Weis.

CDC nedávno pripustilo, že akékoľvek testovanie so signálom nad 28 cyklov by nemalo byť prípustné ako spoľahlivý výsledok. Iba tento fakt diskvalifikuje viac ako 90 percent domnelých prípadov covidu (tzv. infekcií zistených týmito „testami“). Spolupáchateľmi pri šírení poplašných správ a paniky medzi obyvateľstvom sú všetky média, ktoré si zamieňali pojmy pozitivita a infekčnosť. Právnici z iných krajín tak, ako aj my v SR, žiadame obyvateľov, aby spätne archivovali tieto správy, aj v printovej podobe, nakoľko budú v ďalšom konaní použité ako dôkaz.

Osobitnú časť žaloby popri chybných testoch a zmanipulovaných úmrtných listoch tvorí téma experimentálnych vakcín. Ich použitie je v rozpore s čl. 32 Ženevského dohovoru. Podľa tohto článku zmrzačenie a lekárske alebo vedecké experimenty, ktoré si lekárske ošetrenie chránenej osoby nevyžadujú, sú zakázané. Podľa článku 147 je vykonávanie biologických pokusov na chránených osobách závažným porušením dohovoru,“ uvádza článok na awk.sk.

Použitie experimentálnej vakcíny je porušením všetkých 10 bodov Norimberského kódexu. To môže viesť až k trestu smrti pre tých, ktorí tieto ustanovenia porušili.

Vzoprieť klamstvám a pokusoch na ľuďoch sa podľa portálu ceskobezcenzury.cz totiž rozhodol tím viac ako 1 000 právnikov a viac ako 10 000 lekárskych odborníkov pod vedením Nemca Reinera Fuellmicha, jedného z najmocnejších právnikov v Európe. Začal sa tak najväčší súdny proces v histórii nazvaný „Norimberg 2“ proti WHO (Svetovej zdravotníckej organizácii) a skupine Davos (Svetovej ekonomickej fórum vedené Klausom Schwabom (ktorý je starší ako 80 rokov) za zločiny proti ľudskosti.

Experimentálna vakcína porušuje všetkých 10 norimberských kódexov

Doktor Reiner Fuellmich je nemecko-americký právnik, ktorý vyhral mnohomiliónové kauzy proti Deutsche Bank aj proti Volkswagenu za podvod Dieselgate. Je jedným zo zakladateľov „Nemeckej korunnej vyšetrovacej komisie“. Fuellmich a jeho tím zhromaždili tisícky vedeckých dôkazov, ktoré preukazujú úplnú nespoľahlivosť PCR testov a podvody, ktoré za nimi stoja. Fuellmich vtedy hovoril o vakcínach a poznamenal, že „nemajú nič spoločné s očkovaním, ale sú súčasťou genetických experimentov“. Okrem chybných testov a falošných úmrtných listov vystavených skorumpovaným zdravotníckym personálom porušuje samotná „experimentálna“ vakcína článok 32 Ženevského dohovoru.

Už povstali aj Česi. Odmietajú povinné očkovanie: Hanba vláde! Gestapo! Máme toho dosť! Slobodu! Volali protestujúci mohutne (VIDEÁ)

„Článok 32 Dohovoru IV z roku 1949 zakazuje „mrzačenie a lekárske alebo vedecké pokusy, ktoré nie sú nevyhnutné na liečbu osoby“. Podľa článku 147 je vykonávanie biologických pokusov na ľuďoch závažným porušením Dohovoru,“ uvádza portál. Táto „experimentálna“ vakcína podľa Fuellmicha porušuje všetkých 10 norimberských kódexov, ktoré stanovujú trest smrti pre tých, ktorí tieto medzinárodné zmluvy porušia. Fuellmich tiež dodal, že to všetko bolo už nejaký čas plánované na realizáciu v roku 2050.

YouTube video

JUDr. Vladana Vališová: K návrhu novely očkovacej vyhlášky v súvislosti s očkovaním proti covid-19

Za nitky má ťahať skupina asi 3 000 superbohatých ľudí

„Ale potom sa reťazce stali chamtivými a rozhodli sa predvídať plány najskôr v roku 2030 a nakoniec v roku 2020 v takom zhone, že sa dopustili mnohých chýb. Výrobcovia vakcín napríklad nepredpokladali, že sa objaví toľko vedľajších účinkov a úmrtí,“ konštatuje doktor Reiner Fuellmich. „Európa je hlavným bojiskom tejto vojny. To preto, že je úplne v úpadku. Dôchodkové fondy boli úplne vytunelované. Preto chcú ovládnuť Európu skôr, než si to ľudia uvedomia. Čo sa deje,“ hovorí ďalej Nemec, podľa ktorého právnickej kancelárie za nitky ťahá skupinu asi 3 000 superbohatých ľudí. Davoská skupina okolo Klausa Schwaba má do tejto skupiny patriť tiež. Čo chcú? Plnú kontrolu nad ľuďmi.

Škandál v Česku: Pandemické opatrenia ako politická objednávka? (video)

„Podplácajú lekárov, nemocničný personál i politikov. Ľudia, ktorí nespolupracujú, sú ohrození. Na manipuláciu s ľuďmi používajú najrôznejšie psychologické techniky. Médiá hlavného prúdu rozprávajú falošnú realitu a tvrdia, že väčšina ľudí je pre opatrenia a vakcíny,“ šokuje ďalším vyjadrením Reiner Fuellmich, pričom pri spätnom pohľade sa ukazuje, že vlastne má pravdu. A aká je na to Füllmichova rada, ktorú posiela všetkým mysliacim ľuďom? „Šírte čo najviac pravdu a fakty a neplytvajte energiou na ľudí, ktorí sú zúfalí a očkovaní. Nemôžeme zachrániť všetkých. Veľa ľudí zomrie.“

Informácie k článku nájdete aj tu: Nuremberg 2.0’: Why COVID Conspiracy Theorists See This Lawyer As Their Saviour

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články