10.4 C
Nitra
sobota, 24 februára, 2024

Šokujúce slová kardiologičky Hanáčkovej. Chystáte sa dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19? Tak jej slová berte veľmi vážne! (VIDEO)

Mnohí Slováci, a s nimi skutoční odborníci z viacerých vedných aj lekárskych oborov, sa dožadujú diskusie nielen na tému COVID-19, ale najmä na tému o očkovaní experimentálnymi vakcínami. Zatiaľ ale márne, pretože koaliční politici a najmä ich „odborníci“ takéto niečo odmietajú.

Šokujúce slová kardiologičky Hanáčkovej. Chystáte sa dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19? Tak jej slová berte veľmi vážne! (VIDEO)
Slová doktorky kardiologičky Sandry Hanáčkovej by si mali Slováci poriadne vypočuť. Toto isto nie je hoaxerka! Zdroj: screenshot video

Slováci experimentálnym vakcínam neveria a chcú, aby o nich diskutovali odborníci z oboch táborov. Žiaľ, toto sa nedeje, lebo provládni „odborníci“ to odmietajú a radšej spolu s koaličnými politikmi vymýšľajú spôsoby ako donútiť čo najviac ľudí dať sa zaočkovať. Síce proti ich vôli, ale účel svedčí prostriedky. Ukázať a prezentovať názory druhej strany odmietajú aj mainstreamové médiá, ktoré zase finančne participujú na reklamách za rozličné očkovacie kampane či nezmyselné lotérie. Veľmi zaujímavé sú však slová doktorky Sandry Hanáčkovej, kardiologičky z Rimavskej Soboty, ktoré zverejnil vo videu z diskusnej relácie Hovorme spolu Peter Kaša na profile Revúca bez Obmedzenia a bez Blockdownu.

Teraz riešime množstvo komplikácií po podaní vakcíny

Slová kardiologičky Sandry Hanáčkovej by sa nielen naším „odborníkom“, ale ani koaličným politikom dobre nepočúvali, zato veľmi veľa napovedia o tom, čo po sebe zanechávajú experimentálne vakcíny u ľudí. A práve ľudia by mali byť o rizikách, ktoré sú s tým spojené veľmi dobre informovaní, lebo ide o ich životy. A to priamo aj nepriamo. Kardiologička hneď v úvode priznáva, že vo svojej ordinácii sa stretla a liečila pacientov s COVID-19, takže presne vie, aké to je. „Tak, ako sme riešili množstvo komplikácií po Covide, tak teraz riešime množstvo komplikácií, a ja som o tom presvedčená, po vakcíne,“ hovorí Sandra Hanáčková a dodáva, že sa v ordinácii stretáva s rozličnými pacientami, ktorí majú rozličné srdcové problémy práve po podaní experimentálnej vakcíny. „Mne nie je jasné kto je na Slovensku zodpovedný za to, že tieto nežiadúce účinky sa reálne hlásia a priebežne sa vyhodnocuje bezpečnosť. My len počúvame, že ich je málo, nie sú, a keď náhodou niekto zomrie, tak určite nezomrel po vakcíne,“ konštatuje kadiologička.

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

„Keď tu beží nejaké experimentálna štúdia, k čomu sa môžem zodpovedne vyjadrovať, lebo aj my v našej ambulancii, kde je veľké množstvo pacientov, robíme štúdie. Teda vedu a výskum pričom u pacientov používame experimentálne lieky. Ja som hlavný investigátor, teda lekár, ktorý je zodpovedný za to, že do štúdie sa berú pacienti, ktorí tam nabratí majú byť, teda spĺňajú nejaké kritériá. Som zároveň lekár, ktorý je zodpovedný za to, že sa prísne a striktne hlásia nežiadúce účinky, aj závažné, u týchto liečiv. Mne preto nie je jasné, kto v tejto mnohonárodnostnej štúdii za Slovensko je za toto zodpovedný,“ hovorí rimavskosobotská kardiologička.

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)

My že nemáme žiadne vážne nežiadúce účinky po vakcíne? Ale máme…

Hanáčková má totiž takú skúsenosť, že pacienti, ktorí k nej do ordinácie prídu po nejakých srdcových, ale aj mozgových či iných príhodách po očkovaní proti Covidu, tak ich nikto od nich nezisťoval a nikde ani nehlásil. „My tu teda podľa tohto nemáme žiadne vážne nežiadúce účinky, a teda vakcína je vlastne bezpečná. My ich ale reálne máme,“ prízvukuje Hanáčková, ktorá vo videu vysvetľuje aj iné, závažné veci ohľadom vakcíny. Video diskusie s kardiologičkou Soňou Hanáčkou by si mal rozhodne pozrieť každý, kto by chcel vedieť viac o vakcíne proti COVID-19 a jej možných nežiadúcich účinkoch. Je však veľmi smutné, že ľuďom to nikto nepovie a radšej lekárov, ktorí na ne upozorňujú považujú vládni „odborníci“ za hoaxerov. „Ľudia, ktorí sa dali zaočkovať, pretože tomu veria… Som presvedčená, že nie všetci dostali vakcínu s účinnou látkou,“ šokuje lekárka.

„My teraz v nákupných centrách očkujeme hlava nehlava bez toho, aby sme mali nejaké sledovanie pacientov, lebo v tom protokole sa píše, že ten pacient má mať nejaké vizity,“ hovorí Hanáčková, podľa ktorej musí byť zaočkovaný pacient sledovaný až dva roky, pričom sa musí hlásiť každá jedna udalosť, závažnú príhodu či hospitalizáciu niekam, a niekto za to musí byť zodpovedný. Toto sa ale zrejme vôbec nedeje. Na konci zostrihu videa sa k rozborom krvi vyjadruje aj pediatrička doktorka Alena Jancová. Aj jej slová, rovnako ako u doktorky Hanáčkovej, sú veľmi vážne a závažné. Toto video rozhodne stojí za to pozrieť si ho a spraviť si vlastný úsudok o tom, o čo tu vlastne pri nútení dať sa zaočkovať experimentálnymi vakcínami vlastne ide. O zdravie zrejme nie.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články