18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Desivé slová lekárky Morgan Wallace: Každý, ktorý zomrel na Covid by mal byť považovaný za zavraždeného. Včasná liečba bola vždy účinná (VIDEO)

Kto sú ovce? Ľudia, alebo lekári, ktorí v otázke rúšok a očkovania slepo papagájujú to, čo od nich chcú vládni politici a ich „odborníci“? Je totiž čím ďalej tým viac lekárov naprieč celý svetom, ktorí sa snažia ľuďom povedať pravdu. Sú síce považovaní za antivaxerov a hoaxerov, no ľudia si zaslúžia poznať a vedieť pravdu!

Je zaujímavé, že „odborníci“ ako doktor Jarčuška či Sabaka, ale aj mnohí ďalší, ktorí sú štedro dotovaní farmaceutickými firmami, sú tí najkompetentnejší hovoriť pravdu o experimentálnych vakcínach a rúškach, ale skutoční odborníci, ktorí sú uznávaní vo svete, sú považovaní za hoaxerov, antivaxerov a dezolátov. COVID-19 straší po celom svete už dva roky, ale čím ďalej tým viac sa ukazuje pravda, ktorú prezentujú na slovo vzatí odborníci. Jednou z nich je i lekárka z USA Morgan Wallace. Jej zaujímavé slová zverejnil vo videu na sociálnej sieti Jozef Halagačka. Kto si ho pozrie, možno dostane na celú situáciu iný názor.

Stiahli ste si do tela milióny spike proteínov, ste časovanou bombou pre choroby

Desivé slová lekárky Morgan Wallace: Každý, ktorý zomrel na Covid by mal byť považovaný za zavraždeného. Včasná liečba bola vždy účinná (VIDEO)
Americká lekárka Morgan Wallace iba zdupľovala niečo, čo sa vie už dávno, ale pre obrovské zisky farmaceutických firiem sa to zamlčuje. Zdroj: screenshot video

Morgan Wallace v úvode videa priznáva, že je desaťročnou zamestnankyňou okresu Hanover, ktorá päť rokov pracovala ako lekárka na kardiovaskulárnej jednotke intenzívnej starostlivosti. „Bola som vašou poslednou obrannou líniou proti Covidu. Keď ste krvácal na zemi, udržiavali sme vám srdce a pľúca mimo tela s otvoreným hrudníkom. A uvedomila som si, že pacienti zbytočne zomierali, pretože vláda zatajila zásady liečby COVID-19,“ hovorí Wallace a dodáva: „Každý, ktorý zomrel na Covid by mal byť považovaný za zavraždeného. Včasná liečba bola vždy účinná.“ Morgan Wallace priznáva, že z nemocnice odišla v deň mandátu. Má vlastnú prax a je jedinou osobou v meste, ktorá lieči pacientov s COVID-19 pred hospitalizáciou.

Šokujúce slová kardiologičky Hanáčkovej. Chystáte sa dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19? Tak jej slová berte veľmi vážne! (VIDEO)

„Tiež som videla ako sa celý personál nemocnice, vrátane môjho oddelenia, nechal očkovať, a potom, okrem najrozličnejších iných chorôb, dostali aj COVID. Stiahli ste si do tela milióny spike proteínov, a ste časovanou bombou pre rakovinu, krvné zrazeniny a akýkoľvek druh chorôb, ktoré sa vo vašom tele môžu objaviť,“ šokuje doktorka, ktorú už vraj nebaví počúvať ako ľudia chodia a pýtajú sa lekárov, či sa môžu liečiť na COVID, keď ich jedinou možnosťou je vakcína, alebo ísť domov, alebo ísť do nemocnice, odkiaľ sa už nedostanú.

„Rada kohokoľvek z vás na COVID-19 pred hospitalizáciou ošetrím, pretože včasná liečba vždy zabrala. Som členom asociácie FLCC, NC Physicians for Freedom a Medical Freedom Summit a chcela by som vás poprosiť, aby ste prestali voliť strach a nasadzovať vaším deťom masky. Vakcína nebude fungovať,“ šokuje opäť lekárka ktorá dodáva, že včasná liečba vždy fungovala. „Zlá vládna politika voči pacientom je dôvodom, prečo ľudia zomierali. Rodiny si to uvedomili, povstávajú a pôjdu po vládach a nemocniciach,“ varuje lekárka, ktorá bola vysoko vyznamená a vysoko rešpektovaná v nemocnici Hanover v roku 2020 za vynikajúcu prácu a vlani dostala ponuku od hlavného lekára nemocnice, ale rozhodla sa odísť a postaviť sa za naše práva. „Nasadzovaní masiek naším deťom nepomôže, rovnako ako očkovanie. To si musíme všetci uvedomiť. Mačka je vonku z vreca a ľudia po celom svete hovoria, vrátane tých v tejto miestnosti, o konci očkovania,“ dodala na samý záver doktorka Morgan Wallace, za čo zožala veľké ovácie a potlesk.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články