16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)

Vo svete začína silnieť odpor voči vakcinácii na COVID-19, ktorý sa nepáči ani Slovákom. Video, ktoré na sociálnej sieti zverejnil Pavel Babica však absolútne šokuje. Je isté, že toto žiadna vláda ľuďom nepovie. Peniaze sú predsa len zdravím ľudí.

https://www.facebook.com/pavel.babica.9/videos/4100686683332804

Lekári, ktorí vystupujú v zostrihanom videu Pavla Babicu sú nielen odborníci vo svojich odvetviach, ale aj tvrdými odporcami vakcinácie proti koronavírusu. Na svoje tvrdenia však majú aj argumenty, ktoré ale farmafirmy ani vládni politici bažiaci po peniazoch radšej počuť nechcú. Video, ktoré zverejnil na sociálnej sieti Pavel Babica vám určite vyrazí dych a rozhodne sa oplatí pozrieť si ho až do konca.

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)

Vydierajú nás pomocou médií a politiky, aby v nás vyvolali strach

„Vláda sústavne vyžaduje očkovanie. Je to hrozná ignorácia uznávaných medzinárodných štúdií a odborníkov zo všetkých oblastí – virológov, bakteriológov, epidemiológov. Naviac sa jedná o novú formu očkovania tzv. RNA očkovanie, ktoré je schopné v porovnaním s predchádzajúcim očkovaním zmeniť genetický materiál a spôsobiť ľuďom nenapraviteľné škody,“ hovorí v úvode videa nemecký lekár Bodo Schiffmann. „Všetky prijaté (vládne) opatrenia musia byť odstránené, pretože boli vytvorené na pozadí vymyslených desivých scenárov, aby vyvolali medzi populáciou strach zo smrteľnej nákazy, ktorá však v tejto podobe neexistuje,“ dodáva na záver doktor Schiffmann. „Vydierajú nás pomocou médií a politiky, aby v nás vyvolali strach. Chcú ľudí vydierať strachom, aby boli zastrašení a dali sa očkovať,“ upozorňuje ďalší z nemeckých lekárov Wolfgang Wodarg.

„Budú hrozby opakovať pokiaľ nebudeme úplne zastrašení a ochotní prijať všetko, čo nám nakážu. Pokiaľ nebudeme prosiť o vakcínu, ktorú nám sľubujú, alebo ktorou sa nám vyhrážajú,“ konštatuje anglický lekár, ale aj antiočkovací aktivista Vernom Coleman. „Korona panika je inscenovaná. Je to podvodný trik. Je najvyšší čas aby sme pochopili, že sa nachádzame uprostred celosvetového a mafiánskeho zločinu,“ dodáva nemecký lekár Heiko Schöning. „Vakcíny proti Covid-19 nie sú podľa žiadnej vedeckej metodológie bezpečné,“ prízvukuje Corrie Madej, špecialistka interného lekárstva z USA.

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)
Technológia rekombinantnej RNA/DNA spôsobí v tele človeka trvalé a neznáme genetické zmeny. Šokuje doktorka Corrie Madej. Zdroj: FB / Pavel Babica

Ak odvedieme dobrú prácu s vakcínami, znížime populáciu o 10-15%!!!

„Nenechajte sa očkovať vakcínou vyrobenou tak nedokonale a v tak krátkom čase,“ varuje doktor Wodarg. „Toto sú pokusy na ľuďoch!“ netají profesor doktor Sucharit Bhakdi, lekár-špecialista na mikrobiológiu a epidemiológiu infekcií. „Ak odvedieme dobrú prácu s vakcínami, znížime populáciu o 10-15%,“ šokuje jeden z najbohatších ľudí sveta Bil Gates. „Pokiaľ by sa doktorovi Faucimu a Bilovi Gatesovi podarilo presadiť povinné očkovanie, zomrelo by najmenej 50 miliónov Američanov. Boli by to tí ľudia, ktorí už boli „zranení“ inými vakcínami. Bolo zistené, že 50 miliónov Američanov má gamaretrovírus z vakcín. Ich smrť ale pripíšu Covid-19,“ šokuje americká výskumníčka doktorka Judy Mikovitsová.

„Nová vakcína s RNA je najnebezpečnejšia vakcína vôbec. To, že táto vakcína bola dokonca schválená pre klinické testovanie je trestuhodné. Toto sú pokusy na ľuďoch. To, čo sa teraz deje bude zločinom proti ľudskosti. Považuje tieto vakcíny za experiment na ľuďoch, ktorý je zakázaný,“ prezrádza profesor Sucharit Bhakdi. „Tieto vakcíny sú prvým krokom v transformačnej synchronizácii vášho tela. Potrebujú vo vás vytvoriť väzby a väčšie gény a stále viac vás vzďaľovať od ľudského genomu, ktorý vám dal Boh,“ hovorí americký vojenský lekár Igor Shepherd. „Technológia rekombinantnej RNA/DNA spôsobí v tele človeka trvalé a neznáme genetické zmeny. Desí ma to, už celé roky ma to desí,“ netají svoje pocity Corrie Madej.

Hrôza – vakcíny sa môžu stať prostriedkom na hromadné ničenie

„Tieto vakcíny využívajú úplne inú technológiu ako predchádzajúce vakcíny. Toto je rovnaký druh technológie, ktorá sa používa k výrobe geneticky modifikovaných organizmov. Vnímam to ako pokus urobiť z nás geneticky modifikovaný organizmy,“ pridáva svoj názor doktor psychiater Andrew Kaufman. „Vôbec to najstrašnejšie čo môže byť je, že sa vakcíny môžu stať prostriedkom na hromadné ničenie. Veda dnes pracuje nad nanovakcínami, ktoré obsahujú nanočipy. To musia všetci vedieť a niečo také nesmieme dopustiť,“ doslova šokuje ruská doktorka Galina Borisovna Kirilličeva, doktorka medicíny, imunologička a vedecká odborníčka v otázke vakcinácia.

„Držali ma vo väzení bez obvinenia a nemali žiadny zatykač. Doslova ma vytiahli z domu, bez súdneho príkazu mi prehľadali dom a päť dní doslova terorizovali môjho manžela. Áno, bola som zatknutá a potom na mňa uvalili príkaz mlčanlivosti, ktorý trval päť rokov. Každé právo pre riadne súdne konanie mi bolo odobraté a dodnes je to rovnaké. Nemám žiadne ústavné slobody alebo práva,“ opísala svoj šokujúci zážitok americká výskumníčka doktorka Judy Mikovitsová.

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)
Psychiater Andrew Kaufman má na zloženie vakcín jasný názor. Zdroj: FB / Pavel Babica

Vírus v skutočnosti nie je nebezpečný, veľmi nebezpečné je vakcína

„Volán sa Heiko Schöning a som lekár z Nemecka,“ povedal lekár pred rozhnevaným davom ľudí. „On nepovedal nič zlého okrem pravdy,“ kričali protestujúci pri jeho zatýkaní. „Vyhrážali sa nám, že pokiaľ chceme pokračovať v ďalšom výskume, musíme nechať vakcíny na pokoj. Skonfiškovali nám špecializovaný mikroskop v hodnote 500-tisíc dolárov,“ priznal taliansky nanopatológ doktor Stefano Montanari. „Prečo je očkovanie ruskou vakcínou proti Covid-19 extrémne nebezpečné? Pretože experimenty na ľuďoch sú zakázané, hlavne experimenty s nebezpečnými a neprebádanými proteínmi. Bude to skutočné záškodníctvo. Naša odborová organizácia oficiálne vystupuje proti masovému očkovaniu,“ hovorí vo videu doktorka Anastasija Vasiljevová, ruská oftalmoložka a predsedníčka Aliancie lekárov v Ruskej federácii, ktorú počas zatýkania uderili päsťou pod rebrá a je podozrenie, že môže mať aj otras mozgu.

„Tento vírus v skutočnosti nie je nebezpečný. Čo je však skutočne veľmi nebezpečné je vakcína, ktorá bude voči nemu vyvinutá,“ netají profesor doktor Jean Bernard Fourtillan z Francúzska, ktorého 7. decembra zatkla vojenská polícia a umiestnila na samotke psychiatrickej liečebne v Uzés. A to len preto, že zverejnil až príliš veľa pravdy o súčasnej falošnej pandémii a vakcínach pri nej. Doslova tisíce a tisíce dokumentárnych programov a rozhovorov s lekármi a vedcami boli z internetu odstránené a ich webové stránky boli bez varovania zrušené.

Pozn.redakcie: Na Slovensku sa spochybňujúco vyjadruje aj poslanec, politik za Sme rodina Patrik Linhart. Verejne ich označuje ako GMO vakcíny.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články