15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Šokujúce zistenie: Údaje ukazujú, že počet úmrtí na COVID-19 bol značne prehnaný, skonštatoval doktor Mercola (VIDEO)

Na celom svete je oficiálne evidovaných už takmer 5,7 milióna obetí COVID-19. Denne však pribúdajú ďalší, a tak toto číslo nie je ani zďaleka konečné. Má ale všetkých mŕtvych na svedomí iba koronavírus? Ako sa ukazuje, nie.

Koronavírus sa stal najväčším strašiakom populácie po celom svete, ktorá sa dennodenne dozvedá hrozné počty nakazených aj mŕtvych na túto pandémiu. Ako sa ale ukazuje, ľudia sú klamaní, pretože počty mŕtvych na COVID-19 nie sú ani zďaleka také ako ich uvádzajú štatistiky. Viac o úmrtiach na COVID-19 prezradil doktor Joseph Michael Mercola, podľa ktorého pravda o skutočných počtoch mŕtvych začína teraz vychádzať najavo. Vo videu, ktoré zverejnil portál otevrisvoumysl.cz o tom hovorí aj doktor John Campbell z Veľkej Británie.

Do počtu mŕtvych sa počítali ľudia, ktorí zomreli na iné ochorenie

Doktor Joseph Michael Mercola je americký zástanca alternatívnej medicíny a osteopatický liečiteľ, podľa ktorého pravda o úmrtiach na COVID-19 začína vychádzať najavo a údaje ukazujú, že počet úmrtí na COVID-19 bol značne prehnaný. Započítavali sa do nich totiž aj ľudia, ktorí zomreli na iné ochorenie, ale do 28 dní pred smrťou mali pozitívny test na COVID. Originál jeho článku publikovaného 31. januára 2022 nájdete TU. Už na začiatku pandémie COVID-19 mali ľudia podozrenie, že úmrtia pripisované infekcii sú prehnané. Existovalo pre to aj množstvo dôkazov. „Nemocnice boli inštruované a motivované, aby každého pacienta, ktorý mal pozitívny test na COVID a následne v určitom časovom období zomrel, označili ako úmrtie na COVID. Zároveň sme vedeli, že test PCR je nespoľahlivý a produkuje nadmerné množstvo falošne pozitívnych výsledkov. Teraz konečne začína pravda vychádzať najavo. Ako sa predpokladalo, skutočný počet úmrtí je oveľa nižší, než sme sa domnievali,“ píše v článku doktor Mercola.

YouTube video

Mercola dodáva, že doktor John Campbell vo videu rozoberá nedávne údaje, ktoré zverejnila britská vláda v reakcii na žiadosť o poskytnutie informácií podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám (FOIA). Vyplýva z nich, že počet úmrtí počas roku 2020 v Anglicku a Walese, kde bol COVID-19 jedinou príčinou úmrtí, predstavoval 9 400 prípadov. „Z toho 7 851 osôb bolo vo veku 65 rokov a viac. Medián veku úmrtí bol 81,5 roka. Počas prvého štvrťroka roku 2021 došlo k 6 483 úmrtiam, kde bol COVID-19 jedinou príčinou smrti, opäť s úplnou väčšinou, 4 923, u seniorov starších ako 65 rokov. V druhom štvrťroku 2021 zomrelo iba na COVID-19 celkom 346 osôb a v treťom štvrťroku predstavoval počet úmrtí na COVID 1 142 osôb. Opäť sa jedná o osoby bez ďalších základných ochorení, ktoré by mohli byť príčinou ich úmrtia,“ hovorí vo videu doktor Campbell.

COVID-19 vytvoril človek a nezačal na trhu vo Wu-chane. Všetko nasvedčuje, že pôvod má zrejme v americkom Fort Detricku

Údaje sú nespoľahlivé, ľudia umierali a umierajú aj na iné ochorenia

Podľa Campbella teda za 21 mesiacov zahŕňajúcich obdobie od januára 2020 do septembra 2021 predstavoval celkový počet úmrtí na COVID-19 v Anglicku a Walese 17 371, čo je oveľa viac, než sa uvádza. „Ku koncu septembra 2021 britská vláda oznámila, že do 28 dní od pozitívneho testu došlo k 137 133 úmrtiam, a všetky tieto úmrtia boli teda započítané ako „úmrtia na COVID“. Na tlačovej konferencii 19. januára 2022 britský minister zdravotníctva Sajid Javid priznal, že denné vládne údaje sú nespoľahlivé, pretože ľudia umierali a stále umierajú na ochorenia, ktoré s COVID-19 nesúvisia, ale sú do počtu zahrnuté kvôli pozitívnemu testu,“ vysvetľuje ďalej Campbell, podľa ktorého Javid pripustil že približne 40% pacientov, ktorí sú v súčasnosti započítavaní medzi hospitalizovaných pacientov s COVID, nebolo prijatých kvôli príznakom COVID. Boli prijatí kvôli iným ochoreniam a ich test bol jednoducho pozitívny. COVID rovnako zabíjal predovšetkým osoby, ktoré mali blízko k smrti.

Neuveriteľné VIDEO ukazujúce Billa Gatesa a jeho spojenie s dianím okolo COVID-19. Toto sa určite oplatí pozrieť, lebo kto to neuvidí, ten neuverí…

Campbell tiež upozorňuje, že zo 17 371 osôb, u ktorých bol COVID-19 jedinou príčinou úmrtia, bolo 13 597 osôb starších ako 65 rokov. Priemerný vek úmrtia na COVID vo Veľkej Británii v roku 2021 bol 82,5 roku. „Porovnajte to s predpokladanou priemernou dĺžkou života v Spojenom kráľovstve, ktorá je 79 rokov u mužov a 82,9 rokov u žien. To ťažko predstavuje mimoriadnu udalosť, a už vôbec nie pre zdravých jedincov školského a produktívneho veku,“ uvádza Mercola a dodáva, že Campbell ďalej rozoberá údaje o nadmernej úmrtnosti na rakovinu. Odhady totiž naznačujú, že za posledných 18 mesiacov došlo k 50 000 úmrtiam na rakovinu navyše. Úmrtiam, ku ktorým by za normálnych okolností nedošlo. Za hlavné príčiny sa považuje oneskorená diagnóza a nemožnosť podstúpiť riadnu liečbu v dôsledku obmedzenia na COVID. Ako poznamenal Campbell, keď sa zaoberáme nadbytočnými úmrtiami, musíme skutočne brať do úvahy také veci, ako je vek zomrelého. 

Českí odborníci o koronavíruse: Covid by sme mali brať už ako sezónne ochorenie

Na COVID zomierali najmä ľudia, ktorí na tom boli zle od začiatku

COVID-19 podľa všetkého zabíjal prevažne ľudí, ktorí sa tak či tak blížili koncu očakávanej dĺžky života, takže strata kvalitných rokov života nie je podľa Campbella nijako zvlášť významná. To treba porovnať s úmrtiami tridsiatnikov, štyridsiatnikov a päťdesiatnikov, ktorí zomreli na neliečenú rakovinu a ďalšie chronické ochorenia vďaka obmedzeniam COVID. V USA údaje naznačujú podobný vzorec prehnaných štatistík úmrtí na COVID. Naposledy riaditeľka amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb doktorka Rochelle Walensky citovala výskum, ktorý ukázal, že 77,8 % osôb, ktoré dostali vakcínu COVID, ale zomreli na COVID/s COVIDom, malo v priemere aj štyri komorbidity. „V skutočnosti sa teda jedná o ľudí, ktorí na tom boli zle už od začiatku,“ povedala Walenskyová. 

Šialené: Čím viac sa očkuje proti Covidu, tým viac bude Covid mutovať! Časté očkovanie podnecuje vírus k sebaobrane a k tomu, aby mutoval

Zatiaľ čo Walenskyová poukazuje na túto štúdiu ako na dôkaz, že očkovanie proti COVIDu dokáže zázraky a znižuje riziko úmrtia, úplne rovnaký vzorec bol preukázaný aj u neočkovaných. Ľudia bez komorbidít sa v prípade COVIDu nemusia príliš obávať. „COVID predstavuje smrteľné riziko iba pre tých najchorejších z nás, a to bez ohľadu na to, či ste „očkovaní“, alebo nie. Napríklad štúdia z roku 2020 zistila, že 88% hospitalizovaných pacientov s COVIDom v New Yorku malo dve alebo viac komorbidít, 6,3% malo jedno základné ochorenie a 6,1% nemalo žiadne. V tom čase neboli k dispozícii žiadne očkovacie látky COVID,“ vysvetľuje Mercola. Podobne koncom augusta 2020 zverejnila CDC údaje, podľa ktorých bolo iba 6% z celkového počtu úmrtí uvedených ako jediná príčina úmrtia COVID-19. 

Celej generácii môže hroziť sterilizácia, ak sa nezastaví očkovanie proti COVID-19, tvrdí prominentná toxikologička a molekulárna biologička Janci Chunn Lindsay

Závažná otázka – nezabíja pacientov s COVID nesprávna liečba?

Zvyšných 94% malo v priemere 2,6 komorbidít, alebo už existujúce zdravotné problémy, ktoré prispeli k ich úmrtiu. „Takže áno, COVID je smrteľným rizikom iba pre tých najchorejších z nás, presne ako povedala Walenskyová, ale to platí bez ohľadu na to, či ste „očkovaní“, alebo nie,“ konštatuje Mercola. Okrem otázky, či ľudia umierajú „na“ COVID alebo „s“ pozitívnym testom na SARS-CoV-2, je tu aj otázka, či pacientov s COVID-19 nezabíja i nesprávna liečba. Začiatkom apríla 2020 totiž lekári varovali, že napojenie pacientov s COVID-19 na mechanickú ventiláciu zvyšuje riziko ich úmrtia. Jedno vyšetrovanie ukázalo, že neuveriteľných 80% pacientov s COVID-19 v New Yorku, ktorí boli napojení na ventilátory zomrelo, čo niektorých lekárov prinútilo spochybniť ich používanie. 

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)

Údaje z Veľkej Británie uvádzajú toto číslo 66% a malá štúdia vo Wu-chane zistila, že 86% ventilovaných pacientov zomrelo. V článku z 8. apríla 2020 STAT News uvádza: „Mnoho pacientov má tak nízku hladinu kyslíka v krvi, že by mali byť mŕtvi. Ale nelapajú po dychu, srdce im nebeží ako o preteky a ich mozog nevykazuje žiadne známky toho, že by z nedostatku kyslíka blikal. To vyvoláva u lekárov v kritickom stave podozrenie, že hladina kyslíka v krvi, ktorá po desaťročia určovala rozhodovanie o podpore dýchania u pacientov so zápalom pľúc a akútnou dychovou tiesňou, je možno zavádza, ako sa starať o pacientov s COVID-19. Najmä sa stále viac obávajú používania intubácie a mechanických ventilátorov. Tvrdia, že viac pacientov by mohlo dostávať jednoduchšiu, neinvazívnu podporu dýchania, ako sú dýchacie masky používané pri spánkovom apnoe, aspoň na začiatok a možno aj počas trvania choroby.“

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

Mechanická ventilácia môže poškodiť pľúca, do ktorých tlačí vzduch silou

Lekárka pohotovosti doktorka Cameron Kyle-Sidellová vtedy tvrdila, že príznaky pacientov majú viac spoločného s výškovou chorobou ako so zápalom pľúc. Podobne v článku doktorov Luciana Gattinoniho a Johna J. Mariniho, ktorí sa zaoberajú kritickou starostlivosťou, boli popísané dva rôzne typy prezentácie COVID-19, ktoré označujú ako typ L a typ H. Zatiaľ čo u jedného z nich bola mechanická ventilácia prospešná, u druhého nie. „Napriek tomu je napojenie pacientov s COVID na mechanickú ventiláciu dodnes „štandardom starostlivosti“ o pacientov s COVIDom v celých USA. Bezpochyby väčšina prvých pacientov s COVIDom bola usmrtená v dôsledku nesprávnej ventilácie a pacienti sú naďalej usmrcovaní – nie v dôsledku COVIDu, ale v dôsledku škodlivej liečby,“ myslí si doktor Mercola podľa ktorého existujú lepšie alternatívy ventilácie.

Zastavte okamžite očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19, vyzýva doktor Lakota

Mechanická ventilácia môže totiž ľahko poškodiť pľúca, pretože tlačí vzduch do pľúc silou. „Lepšou alternatívou by pravdepodobne bola hyperbarická kyslíková liečba (HBOT), ktorá umožňuje telu vstrebávať vyššie percento kyslíka bez nútenia vzduchu do pľúc. HBOT tiež zlepšuje funkciu mitochondrií, pomáha pri detoxikácii, potláča a kontroluje zápal a optimalizuje vrodenú schopnosť vášho tela hojiť sa,“ píše Mercola. Lekári tiež dosiahli vynikajúce výsledky pri použití vysokoprietokových nosových kanýl namiesto ventilátorov. Ako je uvedené v tlačovej správe lekárov z UChicago Medicine z apríla 2020: „Nosné kanyly s vysokým prietokom (HFNC) sú neinvazívne nosné hroty, ktoré sa umiestňujú pod nosné dierky a vháňajú do nosa a pľúc veľké množstvo teplého zvlhčeného kyslíka.“

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

V prípade kašľa alebo miernej dýchavičnosti nebuďte poležiačky na chrbte

„Tím z pohotovosti UChicago Medicine vzal 24 pacientov s COVID-19, ktorí boli v dychovej tiesni, a miesto napojenia na ventilátor im podal FNCs. Všetkým pacientom sa darilo veľmi dobre a iba jeden z nich vyžadoval po 10 dňoch intubáciu… HFNCs sa často kombinujú s polohovaním na chrbte, čo je technika, pri ktorej pacienti ležia na bruchu, aby sa im lepšie dýchalo. Spoločne pomohli lekárom UChicago Medicine vyhnúť sa desiatkam intubácií a znížili pravdepodobnosť zlých výsledkov u pacientov s COVID-19, uviedol doktor Thomas Spiegel, lekársky riaditeľ pohotovostného oddelenia University of Chicago Medicine. Vďaka kombinácii proningu a vysokoprietokových nosových kanýl sa hladina kyslíka u pacientov zvýšila z približne 40 % na 80 % a 90 %…“ uvádza sa okrem iného v tlačovej správe lekárov z UChicago Medicine.

Desivé slová lekárky Morgan Wallace: Každý, ktorý zomrel na Covid by mal byť považovaný za zavraždeného. Včasná liečba bola vždy účinná (VIDEO)

Veľmi dôležité je ale aj používanie polohovania tela. Polohu na chrbte môžete použiť aj doma, ak sa stretávate s kašľom, alebo máte problémy s dýchaním. Pokiaľ sa vám zle dýcha, mali by ste vyhľadať lekársku pomoc. V prípade kašľa alebo miernej dýchavičnosti liečenej doma sa však snažte vyhnúť tomu, aby ste trávili veľa času poležiačky na chrbte. Podľa pokynov nemocnice Elmhurst Hospital „ležanie (sic) na bruchu a v rôznych polohách pomôže telu dostať vzduch do všetkých oblastí pľúc“. Pokyny odporúčajú meniť polohu každých 30 minút až dve hodiny, vrátane:

  • Ležanie na bruchu
  • Ležanie na pravom boku
  • V sede
  • Ležanie na ľavom boku


Ide o jednoduchý spôsob, ako potenciálne pomôcť zmierniť dýchacie problémy v domácom prostredí. Ak ste vy alebo vaši blízki hospitalizovaní, môžete túto techniku ​​použiť aj tam.

Šokujúce slová kardiologičky Hanáčkovej. Chystáte sa dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19? Tak jej slová berte veľmi vážne! (VIDEO)

Komu diagnostikovali COVID, stal sa akýmsi väzňom nemocnice

„Možno sa čudujete, prečo lekári a vedenie nemocníc trvajú na používaní liečebných postupov, o ktorých je známe, že sú v lepšom prípade neúčinné a v horšom prípade smrtiace, zatiaľ čo tvrdošijne odmietajú podávať čokoľvek, čo preukázateľne funguje, nech už ide o intravenózne podávanie vitamínu C , hydroxychlórochín a zinok, ivermektín alebo kortikosteroidy. Najpravdepodobnejšou odpoveďou je, že si chránia svoj zisk,“ uvádza Mercola, podľa ktorého v USA nemocnice nielenže riskujú stratu federálneho financovania, pokiaľ budú tieto liečebné postupy podávať, ale tiež dostávajú rôzne stimuly za to, že robia všetky zlé veci. 

Nemocnice dostávajú platby za:

  • Testovanie COVID u všetkých pacientov
  • Diagnózy COVID
  • Prijatie „pacienta s COVIDom“
  • Použitie remdesiviru
  • Použitie mechanickej ventilácie
  • Úmrtia v dôsledku COVIDu

Zarážajúce slová doktorov a právnikov o liečbe ľudí s covidom v nemocniciach: Prečo sa choroba nelieči ambulantne?

„A čo horšie, existujú dôkazy, že niektoré nemocničné systémy, a možno všetky, sa vzdali práv pacientov, takže každý, komu bol diagnostikovaný COVID, sa stal prakticky väzňom nemocnice bez možnosti uplatniť informovaný súhlas. Stručne povedané, nemocnice si s pacientmi robia čo chcú, a majú všetku motiváciu s nimi zle zaobchádzať a žiadnu motiváciu poskytovať im inú liečbu, než akú im diktujú Národné ústavy zdravia,“ šokuje Mercola. Ako uvádza Citizens Journal, americká vláda v skutočnosti platí nemocniciam „bonus“ k celému účtu za hospitalizáciu, pokiaľ použijú remdesivir, liek, ktorý preukázateľne spôsobuje vážne poškodenie orgánov. Dokonca aj koroneri dostávajú bonusy za každé úmrtie na COVID-19.

Dostali ste covid? Rady MUDr. Šucha, ako sa začať liečiť

Sú tu úmrtia v dôsledku obmedzenia účinnej liečby hospitalizovaných

„Čo to znamená pre vaše zdravie a bezpečnosť ako pacienta v nemocnici?“ pýta sa Občiansky denník. Bez toho, aby sme chceli povedať čokoľvek, znamená to, že vaše zdravie je vážne ohrozené. Citizen Journal prirovnáva štátom riadenú liečbu COVIDu k odmene vypísané na váš život, pričom výplaty sú viazané na váš úpadok, nie na vaše uzdravenie. „Štúdie ukazujú, že u Remdesiviru trpia nežiaducimi účinkami 71-75 % pacientov a liek musel byť často po piatich až desiatich dňoch vysadený kvôli týmto účinkom, ako je poškodenie obličiek a pečene a smrť,“ píše Citizen Journal a dodáva, že skúšky s remdesivírusom počas epidémie eboly v západnej Afrike v roku 2018 museli byť prerušené, pretože úmrtnosť presiahla 50 %. Napriek tomu v roku 2020 Anthony Fauci nariadil, že Remdesivir má byť liekom, ktorý nemocnice používajú na liečbu COVID-19, aj keď klinické štúdie COVID s Remdesivirom vykazovali podobné nežiaduce účinky.

ODznova: MUDr. Etela JANEKOVÁ považuje za dôležité, aby sa čo najviac pacientov odliečilo doma

„U ventilovaných pacientov je počet úmrtí ohromujúci… Právnik Thomas Renz na tlačovej konferencii nadácie Truth for Health Foundation oznámil, že údaje CMS ukazujú, že v texaských nemocniciach 84,9% všetkých pacientov zomrelo po viac ako 96 hodinách na ventilátore. Ďalej sú tu úmrtia v dôsledku obmedzenia účinnej liečby hospitalizovaných pacientov. Renz a tím dátových analytikov odhadli, že viac ako 800 000 úmrtí v amerických nemocniciach u pacientov s COVID-19 a ďalších pacientov bolo spôsobených prístupmi obmedzujúcimi prísun tekutín, výživy, antibiotík, účinných antivirotík, protizápalových liekov a terapeutických dávok protizrážanlivých látok. V súčasnej dobe sme svedkami štátom diktovanej lekárskej starostlivosti, ktorá je najhoršia v našej histórii, pretože federálna vláda nariadila tieto neúčinné a nebezpečné spôsoby liečby COVID-19 a potom vytvorila finančné stimuly pre nemocnice a lekárov, aby používali iba tieto „schválené“ (a platené ) prístupy,“ uvádza ďalej Citizen Journal.

Imunológ Karel DRBAL: Máme lieky, ktoré sa dajú pacientovi s covidom nasadiť v počiatočných štádiách liečby

Včasná domáca liečba COVID-19 vám môže pomôcť zachrániť život

„Naša predtým dôveryhodná lekárska komunita nemocníc a nemocnicami zamestnaný zdravotnícky personál sa v skutočnosti stali „lovcami odmien“ za váš život. Pacienti teraz musia podniknúť bezprecedentné kroky, aby sa vyhli návšteve nemocnice kvôli COVID-19. Pacienti musia podniknúť aktívne kroky, aby si pred ochorením naplánovali využitie včasnej domácej liečby COVID-19, ktorá vám môže pomôcť zachrániť život,“ píše sa ešte v článku Citizen Journal.Vzhľadom na nejasnosti okolo diagnózy je najlepšie liečiť akékoľvek prechladnutie alebo príznaky podobné chrípke včas. Pri prvých príznakoch príznakov začnite liečbu. Možno sa jedná o bežné prechladnutie alebo bežnú chrípku, možno ide o oveľa miernejší Omicron, ale pretože je ťažké to určiť, najlepšie je liečiť príznaky rovnako ako predchádzajúce formy COVIDu,“ píše v závere Mercola.

MUDr. Slavomír Šuch: Praktické rady, ak máte covid, alebo pozitívny výsledok testu

Vzhľadom na to, aký je Omicron nákazlivý, je podľa Mercolu pravdepodobné, že ho dostanete, takže si teraz kúpte to, čo budete potrebovať, aby ste to mali po ruke, pokiaľ/ak sa príznaky objavia. „A nezabudnite, že to platí aj pre tých, ktorí sa nechali očkovať, pretože je rovnako pravdepodobné, že sa nakazíte – a možno ešte viac,“ končí svoj článok doktor Joseph Michael Mercola.

Medzi včasné liečebné protokoly s preukázanou účinnosťou patria napr:

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články