16.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Zastavte okamžite očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19, vyzýva doktor Lakota

Jozef Uhlárik

Doktor Lipták zverejnil status, v ktorom právnik Peter Weis priblížil veľmi zaujímavý názor doktora Jána Lakotu, ktorý sa takmer polstoročie venuje vede. Tvrdenia doktora Lakotu z Virologického ústavu SAV, ktoré opísal právnik Peter Weis na stránke awk.sk, ale môžu mnohým ľuďom, ktorí sa ešte nezaočkovali, otvoriť oči.

Nebezpečenstvo zabudovania vírusového proteínu do ľudského genómu je reálne a vysoké

Biológia a medicína sú podľa Lakotu úžasné a on sa doslova hrá pri odhaľovaní ich tajomstiev. „V biológii platí tzv, centrálna dogma: DNA sa prepisuje do RNA a RNA sa prepisuje do bielkovín. Táto dogma trochu „dostala“ na frak objavom enzýmu, ktorý sa nazýva reverzná transkripáza (RT). Tá je schopná prepísať RNA do DNA,“ konštatuje v úvode Lakota, podľa ktorého je však reverzná transkripáza prítomná len u niektorých vírusov a u človeka jej prítomnosť nebola nikdy dokázaná. „Teda dovtedy, kým sa na scéne neobjavil HIV a následne AIDS. Všetky reči o tom, že mRNA vakcín proti koronavírusu SARS-COV-19 sa môže prepísať do DNA človeka, som až do 17. júna považoval za, mierne povedané, nemiestne. Moje sebavedomé tvrdenie sa rozsypalo ako domček z kariet,“ priznáva v statuse doktor Ján Lakota.

https://akw.sk/covid-19/velky-problem-rna-sa-prepisuje-do-dna/?fbclid=IwAR2yqqpQocHUQid4RudBGtBWCQS_OIdICwFYgv5N7Eyw-PBiJV86mTsMN8U

„Discovery Shows Human Cells can Write RNA sequences into DNA“ (Objav ukazuje, že ľudské bunky môžu zapísať RNA sekvencie do DNA) ale Lakotovi doslova vyrazil dych. „Doktor Pomerantz so svojím tímom študoval veľmi neobyčajnú polymerázu, ktorá sa volá polymeráza theta (polymeráza θ (Polθ)). V sérii elegantných experimentov autori ukázali, že polymeráza θ bola schopná convertovať (prepísať) RNA „správy“, teda sekvencie do DNA. Urobila to rovnako dobre, ako reverzná transkriptáza vírusu HIV. Zároveň jej to šlo lepšie ako, keď „len duplikovala“ DNA do DNA,“ uvádza vo svojej práci pomerne zložito doktor Lakota, ktorý to ale celé vzápätí vysvetľuje: „Inými slovami povedané, funkcia reverznej transkriptázy jej jednoducho „svedčí“ viac ako funkcia DNA polymerázy. Čo z toho vyplýva? Ľudské bunky jednoznačne, bez akýchkoľvek pochýb, obsahujú enzým, ktorý je schopný prepísať RNA do DNA. A? A očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19  je potrebné okamžite (najradšej so spätnou platnosťou) zastaviť,“ šokuje doktor Ján Lakota. „Nebezpečenstvo zabudovania vírusového proteínu do ľudského genómu je vo svetle súčasných vedeckých poznatkov reálne a vysoké,“ dodáva na záver vedec z Virologického ústavu SAV doktor Ján Lakota.

Zastavte okamžite očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19, vyzýva doktor Lakota
Doktor Ján Lakota žiada okamžite zastaviť očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19. Zdroj: youtube.com

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články