18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

Očkovanie proti COVID-19 experimentálnymi vakcínami je dnes témou č. 1 prakticky na celom svete. Nehovoriac o tom, že stále viac politikov sa zamýšľa nad tým, že potrebné aby bolo očkované. Aj keď iba pre isté skupiny ľudí. U nás sa navyše začalo aj s očkovaním detí od 5 rokov.

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

COVID-19 straší svet už druhý rok. Vedci sa s ním síce pokúšajú bojovať, lenže zatiaľ márne. A tak sa na ňom najviac nabalia farmaceutické spoločnosti, ktoré, akože, vynašli proti nemu vakcínu. Že ale experimentálna vakcína až tak celkom nefunguje je zrejmé, lenže horšie je, že ňou chcú politici ľudí nútiť zaočkovať sa. A to vrátane detí. Uznávaný český imunológ Jiří Šinkora má na ňu však jasný názor, ktorý prezentoval v relácii na TA3 Tak takto.

Očkovanie má zmysel u tých ľudí, ktorí sú ohrození. Teda aj u seniorov

Imunológ Jiří Šinkora tvrdí, že u ľudí nad šesťdesiat rokov sa riziko prelomenia imunity prudko zvyšuje. Vakcínu však považuje za vhodnú na ochranu starších a chorých pred ťažkým priebehom infekcie. Jedným dychom zároveň dodáva, že očkovanie musí byť vecou dobrovoľnou, nikoho nesmie zvýhodňovať ani obmedzovať. Tvrdí tiež, že vakcína má zmysel u seniorov, nie však u detí. Ako funguje naša imunita, ako fungujú mRNA vakcíny, dá sa dosiahnuť skupinová imunita, čo nás pred ochorením Covid-19 chráni najlepšie, koho a ako očkovať a prečo rastie agresivita medzi ľuďmi? Tak aj na tieto otázky odpovedal doktor Šinkora na slovenské pomery až príliš otvorene, ba doslova revolučne. Treba ale zároveň dodať, že také názory, aké vyslovil on, by ste od žiadneho slovenského „odborníka“ slúžiaceho vládnym politikom nepočuli. Na škodu nielen dobrej veci, ale tiež na škodu zdravia nás všetkých.

Imunológ Šinkora šokuje: Epidémiu spôsobujú očkovaní, ktorí si myslia, že nemôžu byť infekční. Sú to nevedomí vrahovia!

V úvode relácie český imunológ zaujímavou formou informuje o tom, čo je to vlastne imunita človeka. Ľuďom sa všeobecne nahovára, že COVID-19je zabijak, čoho svedkom sú státisíce a milióny mŕtvych. „Prvou a základnou protivírusovou obranou nie sú protilátky, ale bunky, ktorých pôsobenie je okamžité,“ hovorí Šunkora, ktorý vzápätí vysvetľuje celý princíp ochrany človeka pred vírusom práve pomocou jeho buniek. A to už od jeho narodenia. Komu teda imunológ, ktorý pracoval v oblasti slizničnej imunity, v prípade COVID-19 odporúča očkovanie? „Očkovanie má zmysel u tých ľudí, ktorí sú ohrození. Teda aj u seniorov nad 65 rokov, pretože oni sú tí ohrození, ktorý už nemajú ten obranný štít,“ konštatuje Šinkora, ktorý ale zdôrazňuje, že tejto skupine by sa malo vysvetliť, že aj napriek všetkej snahe asi 10% z nich skončí v krematóriu.

Imunológ Jiří ŠINKORA: Radím zložiť rúška všetkým, ktorí sú vakcinovaní a imúnni. Aj tým, čo sa neboja

Vírus je zabijakom pre ľudí v imunopauze, ktorým chýba ten prvotný štít

Aby bolo všetkým jasné, Jiří Šinkora nie je proti očkovaniu, ale musí byť zmysluplné a u ľudí, ktorí ho potrebujú. Navyše, na vývoj účinných vakcín bolo podľa neho veľmi málo času, pričom mRNA vakcína nikdy nebola použitá v praxi. „U ľudí je to experiment, pretože sa to robí prvý raz. Je jasné, že mRNA vakcíny, tak, ako boli skonštruované, nie sú schopné vytvoriť dlhodobú protilátkovú imunitu,“ hovorí imunológ, ktorý vzápätí vysvetľuje, ako je to s týmito vakcínami v našom tele. Zaujímavé sú aj jeho slová o tom, prečo budú musieť ísť nielen na tretiu, ale aj na ďalšie dávky vakcíny niektorí ľudia. Ísť by však nemuseli, ba nemali ísť všetci. A čo je teda proti koronavírusu lepšie? Prirodzená imunita po prekonaní COVID-19, očkovanie, alebo najlepšie je prekonať COVID-19 a ešte sa nechať zaočkovať? A ako je to s očkovaním detí?

Prekonanie COVID-19 poskytuje silnú imunitu, oveľa silnejšiu ako po očkovaní! (VIDEO)

Vírus je zabijakom pre ľudí v imunopauze, ktorým chýba ten prvotný štít. A je jedno či je športovec alebo 200 kilový cukrovkár. U nich ide o čas. Aj „vďaka“ tomu, že sa to nepoznalo v ich detstve, tak teraz už nemajú šancu. Očkovanie je iba náhrada a žiadne imunita. Otázne tiež je, či je to skutočne vakcína, alebo akýsi nekonečný booster (posilňovač – pozn. red.) imunitného systému. Ak prežijete túto chorobu, čo do 60 rokov máte obrovskú šancu, tak ste imúnni, a to doživotne. A to aj vtedy, keď sa s vírusom stretnete opakovane,“ šokuje Šinkora, ktorí opäť vysvetľuje čo robí u človeka imunita v prípade, že sa znovu nakazíte.

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

S Omikronom sa môžeme tešiť na živú vakcínu proti ostatným koronavírusom

Prekonanie choroby znamená podľa Šinkoru 99,9999 percentnú celoživotnú imunitu, ktorá je navyše pestrá. Či by si mali pichať ľudia vakcínu po prekonaní Covidu nevie, ale jeho by v živote nenapadlo očkovať sa po prekonanej chrípke. A ako je to teda s očkovaním detí proti koronavírusu? „Deti takéto očkovanie vôbec nepotrebujú, lebo oni majú svoju imunitu. Táto „nádcha“ je zlá pre starších ľudí, ale rozhodne nie pre deti. To ich budeme očkovať proti všetkým vírusom, ktoré majú v nose? Veď to nedáva žiadny zmysel. Deti, ktoré na Covide zomreli, boli v zlom zdravotnom stave, takže to nebola iba vina tohto vírusu,“ hovorí skúsený a uznávaný virológ. „Očkovať niekoľko miliónov detí, a teraz to poviem hnusne, kvôli pár zomrelým mi pripadá šialené,“ pridáva Šinkora, ktorý v očkovaniu proti koronavírusu u detí vidí hlavne biznis.

„A za ďalšie, prečo tretinovú dávku v 11 rokoch a celú v 12-tich? Tu je jasne vidieť, že sa experimentuje, improvizuje, a že sa schvaľuje v skrátenom režime. Deti očkovanie nepotrebujú a na nich je to čistý experiment,“ prízvukuje Šinkora. Svet ale začína strašiť ďalší variant koronavírusu – Omikron. „My teraz ešte nevieme, či je infekčnejší, ale pokiaľ je to pravda, tak tie menej infekčné vytlačí. Je možné, že je to variant, ktorý potrebujeme. Je to akýsi cestovateľ, ktorý vás nezabije, ale vy ste preň iba akási prestupná stanica. Podľa správ, ktoré prichádzajú, tak s Omikronom sa môžeme tešiť na živú vakcínu proti ostatným koronavírusom. A možno aj proti ďalším mutáciám,“ prekvapuje český imunológ Jiří Šinkora, ktorý na záver dodáva, že dôležité je očkovaným neklamať, že dostanú len dve dávky a všetko bude v poriadku. Opatrenia voči tomu čo sa deje sú síce prehnané, ale najhorší je očkovací apartheid, pretože vieme, že infikovať môže očkovaný rovnako ako neočkovaný. „To, čo sa deje v Rakúsku je ďaleko za hranou toho, čo som si dokázal kedykoľvek predstaviť a pre mňa sa stalo čiernou ovcou Európy,“ dodal na samý záver Jiří Šinkora.   

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články