13.7 C
Nitra
štvrtok, 29 septembra, 2022

Prirodzená imunita po prekonaní covidu je dlhotrvajúca a vysoko chráni pred chorobami a smrťou spôsobenými týmto vírusom, tvrdí doktor Malone

Slovensko má naozaj takých odborníkov, že dokážu svojimi „vedeckými“ a lekárskymi poznatkami prekonať viaceré kapacity, ktoré sú skutočnými odborníkmi vo svojich oboroch? Podľa toho, čo u nás šíria okolo COVID-19 a experimentálnych vakcín, tak určite áno.

Normálne zmýšľajúci človek sa aspoň zamyslí nad tým, prečo sa u nás šíri iba jedna ideológia týkajúca sa koronavírusu a experimentálnych vakcín proti nemu. Nie je to náhodou tým, že ak by dostala slovo aj druhá strana tak by sa prišlo na to, že nás klamú? Alebo si azda naši „odborníci“ myslia, že sú lepší ako tí, ktorí vo svete vedy už niečo dokázali a oni im nesiahajú ani po členky? Je smutné, že tí, ktorí tomu rozumejú, respektíve šíria myšlienky skutočných odborníkov, sú u nás považovaní za antivaxerov. Jedným z nich je aj doktor Michal Piják, ktorý v statuse a vo videu prináša slová z prejavu doktora Roberta Maloneho, vynálezcu technológie mRNA vakcín.

Vakcíny nezabraňujú infekcii Omicron vírusom, replikácii vírusu a jeho šíreniu

Video z prejavu doktora Maloneho je z pochodu z 23. januára 2022, ktorý bol proti segregácii, útlaku a štátnemu násiliu vo Washingtone, presnejšie pred Lincolnovým monumentom. Z Maloneho prejavu vybral doktor Michal Piják tento krátky odsek: „…Čo sa týka genetických vakcín proti covidu. Tieto vakcíny boli navrhnuté pre pôvodný kmeň Wuhan, čo je iný vírus. Či mali zmysel pre ochranu našich starších a krehkých ľudí pred pôvodným vírusom je irelevantný. Tak sa prestaňme hádať o tom… Musíme sa pozerať dopredu. Tieto vakcíny nezabraňujú infekcii Omicron vírusom, replikácii vírusu, alebo šíreniu na iných, v našom každodennom živote s našimi priateľmi, s našimi rodinami. Všetci vieme, že je to pravda. Tieto genetické vakcíny sú netesné, majú slabú výdrž a aj keby každý muž, žena alebo dieťa v Spojených štátoch boli očkované, tieto produkty nemôžu dosiahnuť kolektívnu imunitu a zastaviť Covid,“ hovorí uznávaný doktor Malone.

„Nie sú úplne bezpečné a celý charakter rizík zostáva neznámy. Naproti tomu prirodzená imunita, ktorá sa vyvinula v zdravom imunitnom systéme, po zotavovaní sa z prekonanej infekcie je dlhotrvajúca, široká a vysoko chráni pred chorobami a smrťou spôsobenými týmto vírusom. Ak existuje riziko, musí existovať možnosť voľby. Toto je základná pravda modernej bioetiky v celej medicíne. Všetky medicínske postupy, lieky, vakcíny majú riziká. Každý z nás má právo pochopiť tieto riziká a rozhodnúť sa, či dobrovoľne akceptujeme tieto riziká. Popierať to znamená popierať ľudskú dôstojnosť….“ povedal okrem iného doktor Robert Malone vo svojom prejave.

Dokedy nás chcú klamať? Desivé slová doktora Maloneho, ktorý vynašiel mRNA technológiu. VIDEO, ktoré vás určite prinúti zamyslieť sa

Kto sa chce dozvedieť viac, a kto aspoň trochu rozmýšľa, ten si jeho prejav vypočuje celý. Stojí to rozhodne za to, rovnako ako zamyslenie nad tým, čo nám tvrdia naši „odborníci“ a čo tí skutoční, ktorých nesmieme počúvať.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články