26.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Zarážajúce slová doktorov a právnikov o liečbe ľudí s covidom v nemocniciach: Prečo sa choroba nelieči ambulantne?

Dostať sa do nemocnice pri ochorení na COVID-19 je akoby hrať ruskú ruletu. Šance na návrat z nej sú tak 50 na 50. Zrejme aj preto sa mnohí boja dostať sa tam, a  tak často sa pýtajú, prečo sa táto zákerná choroba nelieči už v ordináciách?

Mnohí, ktorí si covidom prešli vedia, ako sa o nich starali ich obvodní lekári. Niektorí, tí zodpovední, skutočne liečili v ordinácii, iní, tí druhí, to riešili iba cez telefón. No viete si predstaviť, že by vám automechanik zdiagnostikoval a opravoval auto cez telefón? Niet preto divu, že sa mnohí dostali do nemocníc, a tu pomaly bojovali o život. Bojovali ale aj pre niečo iné, závažné, o čom píše kontroverzný portál badatel.net, ktorý tiež konštatuje, že právnici a lekári varujú, že nemocnice už viac nie sú bezpečné miesta. Informácie v ňom sú ale zaujímavé.

Zarážajúce slová doktorov a právnikov o liečbe ľudí s covidom v nemocniciach: Prečo sa choroba nelieči ambulantne?

Mnohí z účinkujúcich lekárov sami stratili svojich milovaných

Doktorka Elizabeth Lee Vlietová, bývalá riaditeľka Asociácie amerických lekárov a chirurgov (AAPS), publikovala článok o tom, že prijímacie procedúry do nemocníc sa stali ako prijímacie procedúry do väzníc, v ktorom poukázala na v súčasnosti zavedené programy nanucujúce pacientom takzvané nemocničné covidové protokoly. Ich výsledkom býva často predčasná smrť a eutanázia pacientov starších ako 50 rokov. Dr. Vlietová nedávno tiež zverejnila tlačovú konferenciu s názvom „Zastavte očkovanie – Prichytený na videu“, kde sa rozprávala s viacerými lekármi a právnikmi bojujúcimi proti súčasnému nemocničnému systému, ktorý doslova zabíja ľudí.

Mesík: Účinný liek na COVID-19 existuje – Ivermectin, ale to by potom nemali farmafirmy miliardové zisky!

Mnohí z účinkujúcich lekárov sami stratili svojich milovaných, ktorí boli držaní v  nemocniciach ako väzni a následne nemocnicou zabití. Rozhodli sa preto podeliť so svojimi zážitkami a radami pre ostatných, aby sa ľudia vedeli pripraviť na pobyt v  nemocnici, ak nastane takáto potreba. Všetci súhlasia s tým, že každý by sa mal brániť pobytu v dnešných nemocniciach, pretože podľa nich doslova „vraždia“ ľudí tým, že im nanucujú covidové protokoly, často proti vôli pacienta alebo jeho rodiny. Ak si myslíte, že niečo také by sa nikdy nemohlo v USA (alebo u nás) stať, tak potom sú váš život a životy vašich blízkych ohrozené.

ODznova: MUDr. Etela JANEKOVÁ považuje za dôležité, aby sa čo najviac pacientov odliečilo doma

Pripravuje sa federálna žaloba proti vláde za zamlčiavanie informácií

Veľavravné sú už slová advokáta Thomasa Renza: „Tieto nemocnice „vraždia“ ľudí a  oni to dobre vedia.“ Thomas Renz v súčasnosti pripravuje federálnu žalobu proti vláde za zamlčiavanie informácií pred verejnosťou o tom, ako nebezpečné sú vakcíny proti Covid-19, ktoré zabíjajú a poškodzujú množstvo ľudí. V rozhovore s doktorkou Vlietovou rozpráva o svojej práci a vysvetľuje, ako vlastné dáta americkej vlády zo systému Medicare ukazujú, že liek remdesivir zabíja 25% pacientov a tiež, že 85% pacientov napojených na ventilátory dlhšie než 96 hodín napokon zomiera.

Dostali ste covid? Rady MUDr. Šucha, ako sa začať liečiť

Podľa jeho názoru ide o úmysel, nie náhodu a zdravotníci v nemocniciach veľmi dobre vedia, že sa to deje. „Pacienti hovoria lekárom „prosím nedávajte mi remdesivir“, no oni im ho napokon aj tak podajú. Toto je dorážanie ľudí!“ hovorí advokát, ktorý lekárom pracujúcim v týchto nemocniciach odkazuje, že ich osobne bude brať na zodpovednosť za „vraždy“. Video s výpoveďou advokáta Thomasa Renza si môžete pozrieť tu:

Musíme zastaviť tento vražedný protokol. Život každého je teraz ohrozený

Doktor Bryan Ardisje skúsený chiropraktik s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti. Ktorý odhalil pravdu o vedľajších účinkoch Remdesiviru. Jeho výskum dospel k záveru, že 22 % ľudí, ktorí dostali injekciu, trpelo zlyhaním viacerých orgánov, zlyhaním obličiek, hypotenziou a septickým šokom. Ďalej tvrdí, že vakcína COVID má vedľajšie účinky pre deti a rady pri užívaní vitamínov a iných živín. „Musíme zastaviť tento vražedný protokol. Život každého je teraz ohrozený,“ tvrdí Bryan Ardis ktorý nedávno prišiel o svokra v nemocnici, ktorá mu nanútila covidový protokol. Aj preto varuje ľudí, aby sa v súčasnosti snažili nemocniciam vyhýbať.

Imunológ Karel DRBAL: Máme lieky, ktoré sa dajú pacientovi s covidom nasadiť v počiatočných štádiách liečby

Po tejto udalosti sa intenzívne oboznámil so štúdiami ohľadne remdesiviru a kriminálnymi aktivitami Anthony Fauciho (americký mix Mikasa a Lengvarského) v pretláčaní tohto nebezpečného lieku, kým iné, efektívnejšie a bezpečnejšie lieky, sa zakazovali. Adris verí, že používanie nebezpečného remdesiviru je príčinou úmrtí č.1 na covidových oddeleniach nemocníc, nie covid samotný. Taktiež tvrdí, že nemocnice sú finančne motivované na používanie remdesiviru namiesto iných liekov. Rozhovor s  Dr. Ardinom si môžete vypočuť tu:

Covidový protokol vám môžu nanútiť, aj keď nemáte Covid

Advokátka Ali Shultzová bola hlavná právnička pre organizáciu Americký lekári prvej línie (America’s Frontline Doctors). Momentálne žije v štáte Arizona. Nedávno prišla o svoju svokru, ktorú pomocou covid protokolu „zavraždila“ Mayo klinika v meste Scottsdale. „Izolácia v nemocnici je rovnaká ako nezákonné uväznenie a mučenie, teda zločin proti ľudskosti,“ nechala sa počuť Schulzová. Vďaka jej intervencii bola schopná zachrániť svokra, ktorého Mayo klinika prepustila skôr, než ho tam stihli zabiť. Dnes Ali Shultzová pomáha ostatným ľuďom, ako podať trestné oznámenia na nemocnice, ktoré aplikáciou covidových protokolov vraždia ľudí. Rozhovor s ňou nájdete tu:

Advokátka Lauren Martelová spolupracovala s doktorkou Vlietovou na viacerých prípadoch pacientov v Severnej Karolíne, kde ich držali ako väzňov. „Covidový protokol vám môžu nanútiť, aj keď nemáte covid,“ tvrdí advokátka, ktorá hovorí aj o tom, ako sú vedúci zdravotníci v týchto nemocniciach zodpovední za zadržiavanie život zachraňujúcich liekov na Covid-19. Spomína tiež whistleblowera (interného vyzrádzača), podľa ktorého existuje plán na odmietnutie poskytnúť účinné lieky aj vtedy, keď si ich pacienti vyslovene vyžiadajú.

Šokujúce slová kardiologičky Hanáčkovej. Chystáte sa dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19? Tak jej slová berte veľmi vážne! (VIDEO)

Mertelová sa zaoberá nielen právnymi krokmi ochrany pacientov, ale aj spôsobmi, ako by mohli orgány činné v trestnom konaní zastaviť tieto vražedné praktiky, ktoré sa dnes dejú v nemocniciach. Advokátka spomína tiež hrozivé prípady ľudí, ktorí išli na Jednotky intenzívnej starostlivosti bez akýchkoľvek príznakov Covidu či iných respiračných ochorení, urobili im PCR test, ten vyšiel pozitívne, následne im boli nasadené covidové protokoly, vrátane remdesiviru, a týždeň na to zomreli. Výpoveď advokátky Martelovej si môžete vypočuť tu:

Správna včasná liečba vám pomôže vyhnúť sa nemocnici

V ďalšom emotívnom rozhovore spovedá doktorka Vlietová ženu menom Maryann, ktorá len nedávno prišla o svojho otca, ktorý zomrel ako medicínsky väzeň v nemocnici. „Vojnový veterán, bývalý policajt a otec zomrel ako medicínsky väzeň,“ hovorí Maryann, ktorá vyšla so svojim príbehom na verejnosť, aby varovala ostatných, aby sa držali mimo nemocníc a radšej sa o svojich rodinných príslušníkov starali doma. Rozhovor s Maryann nájdete tu:

 Doktor Peter McCullough je hlavným medicínskym poradcom pre Nadáciu Pravda v zdraví a často ho vídavať v alternatívnych médiách. Je zrejme najväčšou svetovou autoritou na správne včasné protokoly liečby Covid-19, ktoré, ak sa zavedú včas, dokážu človeka ochrániť pred nemocnicou. „Správna včasná liečba vám pomôže vyhnúť sa nemocnici,“ konštatuje stručne Peter McCullough, ktorý dôrazne upozorňuje na fakt, že vo väčšine nemocníc sú covidové oddelenia „uzavreté jednotky“, dokonca aj v nemocnici kde on sám pracuje, a že je nemožné presne vedieť, čo tam robia a aké protokoly používajú. Jeho vlastné protokoly boli široko publikované a majú históriu účinnosti i bezpečnosti. Výpoveď Dr. McCullougha si môžete vypočuť tu:

Doktorka Elizabeth Vlietová priniesla výpovede lekárov a právnikov a upovedomila verejnosť o hrozných podmienkach, ktoré v súčasnosti panujú v nemocniciach v USA, ale určite aj inde vo svete. Je hrozné počuť, že inštitúcie, kde majú v prvom rade liečiť a zachraňovať ľudí, robia dnes pravý opak.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články