26.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Hrôza: V Rakúsku zomrel iba 10 dní po 2. dávke očkovania proti COVID-19 mladý futbalista. Leovi (†12) sa zastavilo dýchanie a skolaboval. Zlyhalo mu i srdce!

Vakcína proti koronavírusu mala byť sloboda, úsmev a aj zdravie. Čo sa ale stalo? Experimentálna vakcína sa vôbec nestala slobodou, ani zdravím, ba mnohí sa po nej vôbec neusmievali. Prečo? Pre jej vážne nežiadúce účinky, ktoré priniesli nielen poškodenie zdravia, ale aj smrť!

Smrť je posledné štádium vedľajších účinkov experimentálnej vakcíny, ktorá mala znamenať zastavenie šírenia COVID-19. Nezastavila však vôbec nič, ba dokonca ani nespomalila jeho šírenie, pretože vytvára nové a nové mutácie. Tie sú nielen nákazlivejšie, ale sa aj rýchlejšie šíria. Na očkovanie experimentálnou vakcínou doplatilo svojím životom už pomerne veľa ľudí. Mladých aj starších. A smrť po jej podaní neobchádza ani športovcov. V Rakúsku zomrel iba niekoľko dní po podaní vakcíny od firmy Pfizer iba 12-ročný futbalista! O veľmi smutnom a tragickom prípade informuje aj portál aeronet.cz, ktorý vysvetľuje aj veci okolo vakcíny proti COVID-19 a vplyvu na futbalistov.

Zastavil sa mu dych, prestalo mu spontánne fungovať dýchanie a skolaboval

Hrôza: V Rakúsku zomrel iba 10 dní po 2. dávke očkovania proti COVID-19 mladý futbalista. Leovi (†12) sa zastavilo dýchanie a skolaboval. Zlyhalo mu i srdce!
Mladý futbalista Leo Forstenlechner (†12) zomrel iba pár dní po podaní 2. dávky experimentálnej vakcíny proti COVID-19 od firmy Pfizer. Zdroj: Klubový futbalový web

Smrť si pre 12-ročného Lea Forstenlechnera prišla týždeň pred Vianocami, keď sa mu zastavil dych a následne aj srdce! Leo prestal zrazu dýchať i keď sa sebe viac snažil. Mladý futbalista bol 10 dní predtým očkovaný 2. dávkou vakcíny Pfizer. Podľa lekára je zástava dychu a srdcovej činnosti podobná mechanike účinku nervovo paralytickej látky! K veľkej tragédii došlo 16. decembra v meste Inzing neďaleko rakúskeho Innsbrucku v Tirolsku. Hoci na prípad bolo uvalené informačné embargo, predsa len o ňom po čase informovali nielen miestne rakúske médiá, ale aj mnohé alternatívne servery v Taliansku a Nemecku. K desivému úmrtiu 12-ročného chlapca a nádejného futbalistu došlo u neho doma tak, že sa mu zastavil dych, prestalo mu spontánne fungovať dýchanie a skolaboval. Krátko po tom u neho došlo aj k zástave srdca. Po niekoľkých dňoch hospitalizácie zomrel.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie

Chlapec, podľa názoru redakčného kolegu portálu, ktorý je lekárom, utrpel akútny syndróm paralytickej apnoe. Ten sa ale prejavuje iba u osôb vystavených nervovo-paralytickým látkam. Zástava dychu sprevádzaná srdcovým zlyhaním je typický popis príznakov účinkov nervovej bojovej látky. Nervovo paralytická látka typu VX, Sarin alebo Novičok fungujú na princípe inhibície receptorov nervových dráh, takže dôjde k zlyhaniu nepodmienených reflexov ako je práve dýchanie. Človek sa začne dusiť a nemôže dýchať, pretože nervové impulzy na riadenie pľúc, srdcovej činnosti a nádychov prestanú fungovať. 

Neuveriteľné: Po vakcíne proti COVID-19 malo zomrieť v tomto roku až 109 amerických pilotov!

Futbalisti mali infarkt a problémy s dýchaním po očkovaní proti Covid-19

Malý ale Leo neprišiel do kontaktu s bojovým nervovým plynom, ale skolaboval doma. Kamaráti a členovia futbalového klubu uviedli na Facebooku, že Leo bol očkovaný necelé dva týždne pred svojou smrťou druhou dávkou. Malo to byť 10 dní pred jeho smrťou, zo správ však nie je jasné, koľko dní strávil v nemocnici v Innsbrucku. To ale znamená, že mladý futbalista začal mať problémy s dýchaním už skôr ako 10 dní po očkovaní, pretože zomrel až niekoľko dní po prvej zástave dychu. Podľa futbalového klubu v Inzingu bol Leo úplne zdravý a nemal žiadne srdcové problémy, lebo deti v Rakúsku prechádzajú zdravotnými prehliadkami nielen v rámci školy, ale aj v športových kluboch. To kvôli poisteniu zodpovednosti, ktorú musí mať každý futbalový klub. Podmienkou poistenia sú práve aj pravidelné prehliadky hráčov, predovšetkým kontroly tlaku a činnosti srdca. Vysoký fyzický výkon s vysokým krvným obehom zrejme naženie uvoľnené spike proteíny v tele do tenkých a úzkych cievok a vlásočníc v mozgovom kmeni.

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)

Za posledný rok však bolo v správach a na internete viacero informácií o smrti futbalistov, ktorí sa sklátili na zem a mali infarkt a problémy s dýchaním po tom, čo boli očkovaní proti Covidu. Podľa všetkého to vyzerá, že srdcový infarkt a zástava dychu nemusia spolu súvisieť ako prejav jedného prejavu vedľajšieho účinku vakcíny, ale môže sa jednať o dva oddelené vedľajšie prejavy. Zástava srdca nastáva v dôsledku koagulácie a vytvorenia cievnych upchávok, trombov, kedy prestane prúdiť krv, a to môžu spôsobiť s-proteíny z vakcíny buď tým, že napadnú krvné bunky, ktoré sa začnú zrážať a vytvárať tromby, čo zase vedie k upchatiu ciev srdca, alebo s-proteíny napadnú výstelky ciev a vznikne zápal, cievny opuch a steny ciev sa nafúknu a upchajú prietok, takže znovu dôjde k zastaveniu prietoku krvi a tým aj k infarktu.

Šokujúce slová doktora Colemana: „Covid očkovanie spôsobuje zápaly a ďalšie problémy v tele!“ (VIDEO)

Spike proteíny v mozgovom kmeni zrejme spôsobujú doslova katastrofu

Hrôza: V Rakúsku zomrel iba 10 dní po 2. dávke očkovania proti COVID-19 mladý futbalista. Leovi (†12) sa zastavilo dýchanie a skolaboval. Zlyhalo mu i srdce!
Rakúšan Leo Forstenlechner (†12) bol nádejný futbalista, ktorému sa stalo osudným očkovanie experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 od firmy Pfizer. Zomrel iba pár dní po 2. dávke na zástavu dýchania a srdcový kolaps. Zdroj: Klubový futbalový web

Okolo futbalistov sa zdá, podľa týchto udalostí, že existuje ešte tretia cesta, ako vakcína môže človeka zabiť. Je to zablokovanie či zlyhanie nervovej transmisie z mozgu k srdcu a do pľúc, kedy u človeka nastanú príznaky doslova ako okopírované z učebníc o obetiach nervovo-paralytických látok. Spike proteíny z vakcíny sa totiž podľa všetkého naozaj vedia dostať aj do nervových buniek, vedia sa napojiť na nervové dráhy a podľa všetkého sa vedia dostať aj do mozgu, ktorý riadi činnosť nervového a svalového systému. To by potom znamenalo, že covidové roztoky disponujú rovnakou vlastnosťou vypínania nervových svalových signálov a dráh, akou disponujú bojové nervovo paralytické látky. Dýchanie je nepodmienečný reflex, ktorý je zakódovaný priamo hlboko v mozgovom kmeni, v samotnom centre ľudského mozgu. A to je práve miesto, kde je hlavné centrum účinkov nervovo-paralytických látok.

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

Spike proteíny v mozgovom kmeni zrejme spôsobujú doslova katastrofu, opuch kmeňa vedie k zlyhaniu nepodmienených svalových funkcií, dychu a sťahovaniu srdca. Pokiaľ sa do tohto miesta v mozgu dostanú s-proteíny z vakcíny, môžu spôsobiť v mozgovom kmeni to isté, čo spôsobujem v srdcovom svale a v cievach srdca, totiž opuch, zápal a odozvu imunitného systému. A opuch v mozgovom kmeni, aj keď len veľmi malý a miniatúrny, veľmi ľahko môže viesť k poruche a zablokovaniu nervových signálov ovládajúcich nepodmienené reflexy ako je práve dýchanie, alebo sťahovanie a povoľovanie srdcového svalu. Všetky tieto operácie riadia nervové signály z mozgového kmeňa. 

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

Farmaceutické firmy majú strach, že by sa ukázal vedľajší prejav mRNA vakcín

Viete si predstaviť ten škandál, keby sa táto informácia dostala do mainstreamu, že vakcína u niektorých obetí zafungovala rovnako ako Novičok, Sarin alebo bojový plyn VX? To embargo na informácie okolo mŕtvych futbalistov je zrejme práve kvôli tomu, že farmaceutické firmy majú strach, že by sa tento vedľajší prejav mRNA vakcín ukázal ako obrovská hrozba pre reputáciu mRNA vakcín. A to najmä u ľudí s vysokým obehom krvi kvôli športu, keď srdce zvyšuje srdcový tlak a prietok krvi a mohutne okysličuje mozog a mozgový kmeň kvôli maximálnej aktivácii dychu, činnosti srdca a pľúc. Pri tejto námahe sa zrejme uvoľňujú potulujúce sa spike proteíny v tele a dostanú sa až do mozgového kmeňa, kde sa uchytia a následne po niekoľkých dňoch spôsobia zápal a poruchu transmisie nervových signálov ovládajúcich nepodmienenú činnosť dychu (pľúcnych svalov) a srdca (sval myokardu).

Šokujúce slová doktora Colemana: „Covid očkovanie spôsobuje zápaly a ďalšie problémy v tele!“ (VIDEO)

Pokiaľ ľudia nešportujú a nemajú vysoký výkon srdcovej činnosti, s-proteíny sa zrejme tak ľahko do mozgového kmeňa nedostanú. Toto by si podľa kolegu lekára portálu aeronet.cz vyžadovalo klinické štúdie, dlhé roky skúmania a testov vedľajších prejavov aby sa zistilo, ako presne tento vedľajší prejav vakcinácie funguje. Vakcíny však boli narýchlo, po dvoch mesiacoch klinických štúdií, vyhlásené za sväté, za bezpečné a glorifikované. Covidiánstvo, ako nová viera, sa však postaralo o to, aby všetky zvesti o desivých vedľajších prejavoch mRNA vakcín boli na mainstreame maximálne potlačené.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články