20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie

Tlak na ľudí dať sa zaočkovať experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 stále rastie. A to nielen u nás, ale po celom svete. Problémom však je, že sú nielen málo účinné, ale majú aj veľa nežiadúcich účinkov, vrátane smrti.

O nežiadúcich účinkoch „odborníci“ a skorumpovaní politici hovoria iba veľmi neradi, o smrti po očkovaní sa radšej nehovorí vôbec. A pritom jedno aj druhé sa často stáva dokonca i trénovaným športovcom. Viac o tom informuje portál otevrisvoumysl.cz, ktorý prináša niekoľko príbehov vrcholových športovcov, ktorí skončili po vakcinácii s poškodeným zdravím, ale dokonca zomreli.

Prečo o tom, ako vakcína poškodila športovcom zdravie médiá mlčia?

Pred rokom a pol by bola smrť špičkových športovcov na ihrisku pred zrakmi fanúšikov a televíznych divákov hlavnou správou na všetkých staniciach. Teraz, keď majú viacerí športovci po podaní vakcíny proti covidu trvalo poškodené zdravie, alebo dokonca zomreli, tak spravodajské médiá mlčia. V tomto článku prinášame zoznam niektorých špičkových športovcov z celého sveta, ktorí len za posledných niekoľko týždňov a mesiacov zomreli alebo majú vakcínou proti COVID-19 trvalo poškodené zdravie.

Kjeld Nuis

Dvojnásobný 31 ročný olympijský víťaz a svetový rekordér v rýchlokorčuľovaní dostal po vakcíne spoločnosti Pfizer zápal osrdcovníka. Holandskému rýchlokorčuliarovi týždeň po prvej júlovej vakcíne od spoločnosti Pfizer diagnostikovali zápal osrdcovníka. Nuis na svojom Instagrame zverejnil, že pociťoval silné príznaky chrípky a tlak na hrudi, až mu jeho lekár a kardiológ diagnostikovali zápal osrdcovníka.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Kjeld Nuis. Zdroj: facebook.com

Nuis najskôr uviedol, že je mu veľmi zle, ale neskôr na svojom Instagrame zverejnil, že sa našťastie vďaka včasnej diagnóze svojho športového lekára a kardiológa dobre zotavuje. „Presne pred dvoma týždňami som bol v nemocnici so zápalom osrdcovníka. Našťastie bol tam aj môj športový lekár a veľmi skoro ma vyšetril aj spoločne s kardiológom.“

Pedro Obiang

Profesionálny 29-ročný futbalista utrpel po očkovaní vakcínou COVID-19 zápal myokardu a po piatich mesiacoch je stále mimo hry. Bývalému hráčovi West Ham United Pedrovi Obiangovi bola po júlovom očkovaní proti koronavírusu diagnostikovaná myokarditída. Futbalista bol preto so srdcovými problémami hospitalizovaný 10 až 15 dní a po stanovení diagnózy bol minimálne 6 mesiacov vynechaný zo všetkých športových aktivít.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Pedro Obiang. Zdroj: facebook.com

„Hráč (Obiang) k nám prišiel na ročnú prehliadku, aby sme potvrdili jeho súťažnú spôsobilosť. Všimli sme si niektoré anomálie, ktoré tam nemali byť, a tak sme na druhý deň naplánovali vyšetrenie srdca v nemocnici Humanitas v Miláne. Nasledujúci deň, v piatok (9. júla), sme ho po dohode s lekármi Sassuola nechali hospitalizovať na poliklinike, kde zostal asi 10-15 dní. Tam mu bola diagnostikovaná myokarditída. Tri až päť dní predtým bol očkovaný, rovnako ako všetci hráči,“ povedal jeden z ošetrujúcich lekárov. Obiang, ktorý v súčasnosti hrá ako stredopoliar za taliansky futbalový klub Sassuolo a národný tím Rovníkovej Guiney, sa od júlovej diagnózy nevrátil na ihrisko.

>>>Muzikant Eugen Botoš a jeho negatívne skúsenosti s očkovaním

Yusuke Kinoshita

Profesionálny 27-ročný hráč baseballu zomrel 5 týždňov po očkovaní proti COVID-19. Hráč tímu Chunichi Dragons skolaboval 6. júla počas rehabilitačného tréningu a bol prevezený do nemocnice, kde bol pripojený na umelú pľúcnu ventiláciu. Zomrel 3. augusta bez toho, aby nadobudol vedomie. Vakcínu dostal osem dní pred kolapsom.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Yusuke Kinoshita. Zdroj: facebook.com

„Počul som, že po očkovaní ochorel. Je hospitalizovaný a v súčasnej dobe bojuje o život. Príčinnú súvislosť medzi jeho očkovaním a kolapsom nepoznám,“ povedal majiteľ klubu Chunichi Dragons Uičiro Ošima krátko pred jeho smrťou. Nadhadzovač z Osaky vraj bezprostredne po očkovaní intenzívne cvičil, čo mohlo byť príčinou jeho kolapsu a smrti.

Brandon Goodwin

Hráč basketbalobej NBA (26) utrpel krvné zrazeniny krátko po očkovaní proti COVID-19. Aj po 7 mesiacoch je stále mimo hry. U bývalého rozohrávača Atlanty Hawks Brandona Goodwina sa po očkovaní vakcínou COVID objavili krvné zrazeniny, v dôsledku čoho vynechal v NBA koniec sezóny 2020/21. Vo videu zverejnenom 29. septembra na Twitchi Goodwin uviedol: „V súvislosti s vakcínou COVID sa objavili ďalšie problémy: „Áno, vakcína mi ukončila sezónu. Na tisíc percent.“ Rovnako napísal, že mu bolo povedané „aby som o tom nič nehovoril, aby som to nikomu nehovoril“.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Brandon Goodwin. Zdroj: facebook.com

„Ochorel som a nikdy som sa z toho úplne nezotavil. Vždy ma bolel chrbát, v zápasoch som bol jednoducho strašne unavený. Cítil som, že nemôžem behať po ihrisku. Bolel ma chrbát. Chrbát ma začal naozaj veľmi bolieť. Potom som si povedal: „Dobre, musím ísť k doktorovi. Vtedy som zistil, že mám krvné zrazeniny. To všetko sa stalo počas jedného mesiaca. Dovtedy som bol v poriadku. Až do doby, než som si vzal vakcínu, som bol v poriadku,“ uviedol basketbalista, ktorý vo videu priznal, že má obavy o svoju budúcnosť v NBA: „Neviem, kde budem tento rok hrať. Nebudem vám klamať, neviem.“ Rozhadzovač sa do NBA nevrátil odvtedy čo sa u neho pred siedmimi mesiacmi objavili krvné zrazeniny z vakcíny.

Greg Van Avermaet

Bývalý olympijský víťaz v cestnej cyklistike z roku 2016 odstúpil z majstrovstiev sveta v cyklistike kvôli vedľajším účinkom vakcíny. Van Avermaet sa nezúčastnil tohtoročných majstrovstiev sveta po tom, čo uviedol, že jeho imunitný systém bol narušený vakcínou spoločnosti Pfizer, ktorú dostal v júni. „Moje krvné hodnoty nič neukazujú, ale ostatné údaje ukazujú, že s mojím imunitným systémom nie je niečo v poriadku. Moje telo bojuje s neznámym protivníkom, a tým je pravdepodobne vakcína. Spím dobre, trénujem dobre a cítim sa dobre, ale chýba mi 3% mojej vrcholnej formy,“ priznáva cyklista.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Greg Van Avermaet. Zdroj: facebook.com

Van Avermaet nebol prvým špičkovým profesionálnym cyklistom, ktorý vyjadril obavy z vplyvu vakcíny na jeho výkonnosť. V júli po Tour de France Jakob Fuglsang z tímu Astana-Premier Tech, ktorý kvôli chorobe nenastúpil do záverečnej etapy pretekov a po časovke jednotlivcov predchádzajúceho dňa obsadil celkovo 38. miesto, uviedol, že sa domnieva, že za jeho nevýrazným výkonom v trojtýždňových pretekoch stojí očkovanie.

>>>Toto vám o vakcínach nikto nepovie, desivé rozprávania lekárov

Francesca Marcon

Po druhej vakcíne od spoločnosti Pfizer sa u 38-ročnej talianskej volejbalistky objavil zápal osrdcovníka. Marconová po očkovaní vakcínou Pfizer 3. augusta okamžite pocítila dýchavičnosť a bolesti na hrudi. Druhý deň išla na pohotovosť, kde jej lekári diagnostikovali zápal osrdcovníka. 

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Francesca Marcon. Zdroj: facebook.com

„Možno je tento môj prejav trochu rúhačský, ale pýtam sa: neexistuje nejaká forma odškodnenia pre tých, ktorí po očkovaní utrpeli zdravotnú ujmu? Prehlasujem, že nie som proti vakcínam, ale nikdy som nebola presvedčená o tom, že by som si mala túto vakcínu vziať, a teraz chápem prečo. Neviem, či vás to zaujíma, ale mala som a stále mám postvakcinačný zápal osrdcovníka. Kto na to všetko dopláca?“ podelila sa volejbalistka na Instagrame o svoju skúsenosť.

Antoine Méchin

Triatlonista (32) utrpel po vakcíne Moderna krvné zrazeniny, možný koniec kariéry. Méchin bol v septembri nútený prerušiť sezónu po závažnej nežiaducej reakcii na vakcínu Moderna.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Antoine Méchin. Zdroj: facebook.com

Prvú dávku dostal 28. júna a druhú 16. augusta. Po injekcii trpel dýchavičnosťou a bolesťami v dolnej časti chrbta. Niekoľko testov neskôr ukázalo, že v dôsledku vakcíny utrpel pľúcnu embóliu, z ktorej sa dodnes zotavuje. „Teraz sa liečim a dúfam, že sa mi vráti kapacita pľúc (za 3-6-9-12 mesiacov?) Do tej doby – niekoľko mesiacov pokoj a nízka intenzita.
Poškodzovať zdravých ľudí, aby sa zachovalo zdravie tých najslabších, voľba spiatočníckej logiky. Keby sa to malo opakovať, nenechal by som sa očkovať,“ povedal po stanovení diagnózy Méchin.

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

Kyle Warner

Profesionálny horský cyklista mal po vakcíne od Pfizeru niekoľko zdravotných problémov a možno ukončí kariéru. Po očkovaní vakcínou Pfizer mu diagnostikovaný zápal osrdcovníka a syndróm posturálnej ortostatickej tachykardie. O svoje zranenie spôsobené vakcínou sa začiatkom októbra podelil na svojom kanáli na YouTube.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Kyle Warner. Zdroj: facebook.com

„Druhou vecou (okrem perikarditídy), s ktorou som sa celý čas stretával, bolo niečo, čomu sa hovorí POTS (syndróm posturálnej ortostatickej tachykardie). Ten mi nedávno diagnostikovali u kardiológa, a čo bolo naozaj ťažké, povedal mi, že si nie sú istí, ako ho liečiť. Potom mi povedal, že liečenie z toho môže trvať 12-18 mesiacov. Keď som to počul, bol som celkom v šoku. Prišiel som domov a rozplakal sa. Hlavne z frustrácie. Frustrácie z toho, že vlastne nie je jasná cesta ďalej. Myslím, že to bolo na tejto situácii najťažšie,“ priznal Warner. Kyle sa o svoj príbeh podelil aj na diskusiu pri okrúhlom stole s odborníkmi na očkovanie a lekármi, ktorá sa konala 3. novembra v americkom Senáte a týkala sa federálnej povinnosti očkovania. Občania, ktorí utrpeli zranenie spôsobené očkovaním, sa zišli z celých USA, aby sa v hlavnom meste krajiny podelili o svoje príbehy.

Jeremy Chardy

Francúzsky tenisový veterán (34) a bývalý 25. tenista sveta ukončil v septembri sezónu po „prudkej, takmer paralyzujúcej bolesti“ spôsobenej po očkovaní vakcínou proti COVID-19.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Jeremy Chardy. Zdroj: facebook.com

„Odvtedy, čo som sa nechal očkovať (medzi olympiádou a US Open), mám problém. Mám problémy. Nemôžem trénovať, nemôžem hrať. V hlave to mám ťažké, pretože neviem, ako dlho to bude trvať. Zatiaľ pre mňa sezóna skončila a neviem, kedy bude pokračovať. Je to frustrujúce, pretože som rok začal naozaj dobre. Hral som veľmi dobre a potom som išiel na olympijské hry, kde som sa tiež cítil veľmi dobre. Je to frustrujúce najmä preto, že mi nezostáva desať rokov na to, aby som hral. Mrzí ma, že som si nechal dať vakcínu, ale nemohol som vedieť, že sa to stane,“ povedal Jeremy novinárom, ktorý priznal, že má obavy o svoju tenisovú kariéru. „Vo februári mi bude 35 rokov, takže teraz som možno trochu negatívny, ale je to prvýkrát, čo som si myslel, že by táto sezóna mohla byť moja posledná. Nechcem na to myslieť… je to ťažké, pretože ma to bavilo a chcem hrať dlhšie,“ dodal Chardy, ktorý sa od zranenia vakcíny na začiatku septembra na kurt nevrátil.

>>>MUDr. Monika Waksmundská: Aká je krv očkovaného človeka?

Florian Dagoury

Svetový rekordér vo voľnom potápaní so statickým zadržaním dychu ochorel po vakcíne spoločnosti Pfizer zápalom myokardu a osrdcovníka, čo môže znamenať koniec kariéry. Dagourymu, v súčasnosti najlepšiemu svetovému potápačovi v statickom potápaní bez zadržania dychu, bola 40 dní po druhej dávke vakcíny spoločnosti Pfizer diagnostikovaná myokarditída a perikarditída. Je známy tým, že zadržal dych na 10 minút a 30 sekúnd. Elitný freedriver francúzskeho pôvodu, ktorý pôsobí v Thajsku, pocítil výrazné zníženie schopnosti zadržať dych a navštívil kardiológa, ktorý mu povedal, že ide o bežný vedľajší účinok vakcíny Pfizer. 

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Florian Dagoury. Zdroj: facebook.com

„Po druhej dávke som si všimol, že mám oveľa vyššiu tepovú frekvenciu ako obvykle a výrazne sa mi znížila schopnosť zadržať dych. Počas spánku mám miesto 37-45 tepov za minútu 65-70 tepov za minútu. Počas dňa mám teraz vždy cez 100 bpm miesto 65 bpm, a to aj keď si sadnem a odpočívam. Raz som dokonca dosiahol 177 bpm pri večeri s priateľmi!!!! 10 dní po 2. očkovaní som bol u kardiológa a ten mi povedal, že je to bežný vedľajší účinok vakcíny Pfizer, ničoho sa nemusíte báť, len odpočívajte, že to prejde,“ napísal na Instagram.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Florian Dagoury. Zdroj: facebook.com

„40 dní po 2. očkovaní som nemal žiadny pokrok, tak som šiel k ďalšiemu kardiológovi a bol mi diagnostikovaný zápal myokardu, zápal osrdcovníka a triviálna mitrálna regurgitácia! Čo je v podstate zápal srdcového svalu spôsobený imunitným systémom a nejakými malými únikmi krvi z chlopní, ktoré sa už správne neuzatvárajú. Teraz sa snažím dosiahnuť 8-minútové zadržanie dychu, 150 m dyn a mám dokonca silné nutkanie dýchať pri ponoroch do 40 m. Zhruba 30% pokles môjho potápačského výkonu,“ dodal Dagoury.

Haziq Kamaruddin

Dvojnásobný olympijský lukostrelec (†27) z Malajzie zomrel 10 dní po aplikácii vakcíny spoločnosti Pfizer. Kamaruddin zomrel 14. mája v po tom, čo skolaboval doma niekoľko dní po podaní vakcíny COVID-19 od spoločnosti Pfizer. Zomrel na upchatie koronárnej tepny. Haziq dostal prvú dávku vakcíny 13. apríla. Druhú dávku dostal 4. mája a na Instagrame zverejnil fotografiu.

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie
Haziq Kamaruddin. Zdroj: facebook.com

Kamaruddin reprezentoval Malajziu na olympijských hrách v Londýne v roku 2012 a v Riu v roku 2016 a dúfal, že sa tento rok v lete kvalifikuje na olympijské hry v Tokiu, kde sa v júni uskutoční kvalifikačná súťaž. Bol tiež členom tímu svojej krajiny v kolobehu, ktorý získal striebro na Ázijských hrách v Inčchone v roku 2014.

Jozef Uhlárik /foto: FB

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články