25.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)

Položte si ruku na srdce a skúste si odpovedať na jednoduchú otázku: Čo vieme o experimentálnych vakcínach proti COVID-19, ktoré do nás pichajú? Zrejme si na to odpovie každý sám – NIČ! Informácie, ktoré sa zatajujú sú pritom doslova šokujúce a celú vec vrhajú do úplne iného svetla. Ale toto by sme predsa vedieť mali!

YouTube video

Upozorniť na to, čo nám pri vakcínach proti koronavírusu pichajú do tela sa síce usilujú mnohí vedci a lekári, lenže ich slová sú umlčiavané a oni zhadzovaní ako tí, ktorí klamú, zavádzajú a medzi ľudí šíria hoaxy. Ich dôkazy sa predsa len občas dostanú na verejnosť, kde ale spôsobia doslova šok. Tak, ako je to teraz v prípade portálu otevrisvoumysl.cz, ktorý priniesol ústami dnes už záhadne mŕtveho nemeckého vedca Andreasa Noacka zásadné informácie, a aj videá, o vakcínach proti COVID-19 priam neuveriteľné veci.

Tieto správy sú pre všetkých z nás nesmierne šokujúce

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Partnerka Andreasa Noacka sa po celý čas príhovoru držala na tehotenské bruško. Zdroj: screenshot video

Veľmi veľa o Covid vakcínach napovedia aj slová dnes už nebohého nemeckého doktora a odborníka na uhlík Andreasa Noacka. Podľa neho tieto Covid vakcíny obsahujú uhlíkové nanožiletky vo forme hydroxidu grafénu, ktoré rozrezávajú krvné cievy a ostatné orgány v tele. Nedávno o tom aj zverejnil video. Krátko po jeho zverejnení bol údajne zavraždený. Povedala to vo videu o pár dní neskôr jeho údajná partnerka, ale polícia to ešte nepotvrdila. „Je sobota 27. novembra 2021. V utorok 23. novembra o 10. ráno bolo zverejnené video o hydroxide grafénu. To video sa virálne rozšírilo,“ hovorí v úvode videa doktorova údajná partnerka, podľa ktorej mal Andreas súčasne s niekým asi dvojhodinový hovor, ale ona nevie s kým, pretože obsluhovala kameru a sledovala komentáre. „Potom sa spolu rozprávali a povedali sme si, ako veľmi sa milujeme a smiali sme sa. Krátko potom bol Andreas brutálne napadnutý,“ pridáva so slzami v očiach doktorova partnerka držiac sa za viditeľne tehotenské bruško.

„Útok bol nesmierne zákerný a nečakaný. Mám tú otrasnú úlohu vám povedať, že Andreas útok bohužiaľ neprežil,“ pridáva uslzená žena. „Tieto správy sú pre všetkých z nás nesmierne šokujúce. Ale Andreas je vo mne, a ja som súčasťou jeho. Sme jedno,“ konštatuje žena, podľa ktorej je čas keď musí implementovať jeho plán. „Už nemáme nič viac, čo by sme stratili. Ide o celé ľudstvo. On to urobil pre vás. Zomrel pre vás. Smrti sa nebál, prijal ju ako možnosť. Je otrasné, že sa to muselo stať takto. Nebolo to v pláne, aby nás opustil takto rýchlo. Prevezmime energiu nepriateľa, využime ju a obráťme ju proti nim. Teraz vás potrebujem. Nedokážem to sama, ale spoločne sme silní. Rozdelení padneme. Poďme sa spojiť ako tím. Prvýkrát. Spolieham sa na vás,“ odkazuje vo videu údajná doktorova partnerka.

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

Je to o oxide grafenu alebo hydroxide grafenu nájdenom vo vakcínach

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Zdroj: screenshot video

Doktor Andreas Noack bol samozrejme označený za konšpiračného teoretika, ale to, čo hovorí, je veľmi rozumné. „Aj ja s vedomosťami z jedného semestra chémie toto dokážem overiť. Je to o oxide grafenu alebo hydroxide grafenu, ktorý bol nájdený vo vakcínach. Na to potrebujeme viac potvrdení. Ale akonáhle beriete, že vo vakcínach je, tak to, čo hovorí, dáva dokonalý zmysel, a je to úplne otrasné,“ konštatuje Stefan Reich, podľa ktorého doktorove slová vo videu mieria na rakúsku vládu a ich zlých poradcov kvôli nadchádzajúcemu povinnému očkovaniu. „Je tu profesor z univerzity z Almeiry, profesor Dr. Pablo Campra. Testoval vakcíny pre prítomnosť oxidu grafénu za použitia mikroramanovej spektroskopie. Jedná sa v štúdii frekvencií. Sú tam frekvenčné pásy. Dva z tých pásov sú dôležité. Ukazujú, že nejde o oxid grafénu, ale skôr o hydroxid grafénu,“ hovorí v úvode videa doktor Noack. 

Andreas Noack vzápätí vysvetľuje, čo je tento hydroxid grafénu. „Ide o monovrstvu aktivovaného uhlíka. Sú tam C6 prstence. Našiel som ich vo všetkých vzorkách. Každý roh je atóm uhlíka. Toto je na úrovni nano. Trochu to tu rozdelím. Pokiaľ sú dlhé 50 nanometrov, je tam 500 prstencov v rade. Toto sú skupiny hydroxidov. V oxide grafenu máte dvojito viazaný kyslík, a pri hydroxide grafenu máte skupinu hydroxidu. Elektróny sú zbavené lokálnosti (sú plne mobilné). Jeden kúsok má 50 nm na dĺžku, ale iba 0,1 nm na hrúbku. Tieto štruktúry C6 sú nesmierne stabilné. Z tohto môžete vytvoriť brzdové doštičky. Nie je to biologicky rozložiteľné,“ prízvukuje doktor.

Rozhovor: MUDr. Monika Waksmundská: Prečo sa vakcína musí dostať do tela každého človeka?

Ako chemik tvrdí, že ak toto pichnete do krvi, vedzte, že ste vrah

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Doktor Andreas Noack presne vie, o čom v prípade experimentálnych vakcín proti COVID-19 hovorí. Zdroj: screenshot video

Podľa Noacka tieto nano štruktúry možno najlepšie popísať ako žiletky. „Tieto žiletky sú vpichované do tela. Nano, veľmi malinké žiletky. Majú hrúbku iba jedného atómu. Sú relatívne široké a vysoké. Sú to žiletky, nie sú biologicky rozložiteľné. Skupiny hydroxidu sa môžu oddeliť od protónu. Keď je protón oddelený, získajú negatívny náboj, ktorý sa rozšíri naprieč celým systémom. Ide v podstate o kyselinu. Vďaka zápornému náboju sa dobre suspenduje vo vode. Tieto žiletky sa rovnomerne rozptyľujú v tekutine. Toto je v podstate ruská ruleta,“ šokuje nemecký vedec a dodáva: „Rozrezáva krvné cievy, ktoré majú vo svojom vnútornom povlaku epitelové bunky. Epiteľ je veľmi hladký, ako zrkadlo. A tieto žiletky ho rozrezávajú. To je na tom také nebezpečné. Ak vakcínu vpichnete do žily, žiletky budú v krvi obiehať a rezať do epitelu.“

Podľa Noacka tá otrasná vec je, že toxikologické testy sa vykonávajú v Petriho miskách, kde nič nenájdete. „Toto sú najostrejšie štruktúry, ktoré si môžete predstaviť, pretože majú hrúbku iba jeden atóm. Keď vykonáte pitvu obetí, nič nenájdete. Toxikológovia, ktorí testy vykonávajú si nedokážu predstaviť, že existujú štruktúry, ktoré dokážu rozrezať krvné cievy. Existujú fotky zrazenej krvi, ktorá vychádza človeku z nosa. Ľudia vo vnútri vykrvácajú na smrť. Najmä vrcholoví športovci, ktorí kolabujú a umierajú, majú rýchlo prúdiacu krv. Čím rýchlejšie krv prúdi, tým viac škody žiletky spôsobia.,“ vysvetľuje vedec a dodáva, že ako chemik, ak toto pichnete do krvi, vedzte, že ste vrah. „Ide o nový materiál a toxikológovia o ňom ešte nevedia,“ prízvukuje Noack.

Vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie

Niektorí po očkovaní kolabujú, lebo títo ľudia mali v ruskej rulete smolu

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Tieto slová nemeckého vedca nepotrebujú komentár. Zdroj: screenshot video

Zrazu podľa Nemca dáva zmysel, že obete vyzerajú takto, a že vrcholoví športovci s vysokou krvnou cirkuláciou, ktorí sú úplne zdraví, zrazu umierajú a kolabujú na ihrisku. „Vidíte ľudí, ktorí kolabujú okamžite po očkovaní a majú záchvat. Títo ľudia mali v ruskej rulete smolu. Je dosť možné, že injekcia zasiahla žilu. Otázka, ktorú musíte pokladať politikom a lekárom, otázka, ktorú by lekári mali pokladať Pfizeru, je: Prečo sú vo vakcínach tieto žiletky? A teraz chcú očkovať deti vo veku od piatich rokov!“ hovorí Noack. Vo Viedni je podľa moderátora už možné „neoficiálne” imunizovať deti vo veku 5-11 rokov. „Budeme mať očkovanie povinné, ale nie je jasné, pre aké vekové skupiny. Aký vekový limit odporúčate?“ pýta sa moderátor doktora Szekeresa, prezidenta rakúskej lekárskej komisie.

„Vyhlásil by som povinné očkovanie pre všetkých spôsobilých na očkovanie, čo dovolili aj európske autority. V tejto chvíli to znamená všetky vo veku 12 a vyššie. Očakávame, že európske agentúry schvália očkovanie pre deti vo veku 5-11 rokov v priebehu pár dní. Ako správne hovoríte, súčasné očkovanie je „neoficiálne“,“ konštatuje Szekeres. „Neoficiálne to znamená, že očkovanie nie je schválené. Napriek tomu ho už používajú. V tejto chvíli tomu môžete hovoriť jedine smrteľná dávka,“ šokuje Noack, ktorému sa snaží Szekeres oponovať. „Po rozsiahlej konzultácii s pediatrom, toto je…“

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie

Je teda jasné, že sa do ľudí cez hydroxid drafénu vpichujú žiletky

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Zdroj: screenshot video

Noack sa ale nevzdáva a kontruje. „Pediater? Myslíte si, že pediater chápe, čo je oxid grafénu?“ Podľa Noacka nemá doktor Szekeres o chémii žiadne poňatie. „Do vakcín sa pridávajú úplne nové zložky v prírode neznáme. Všetci hovoria o messengerovej RNA (mRNA), ktorá má komplexné účinky. Teória mRNA je komplexná, ale každý chemik chápe, čo hydroxid grafénu robí. Príbeh o mRNA môže byť pokusom o odvedenie pozornosti. Neviem si predstaviť, že by mi ako odborníkovi na uhlík ktokoľvek dokázal dať riadne vysvetlenie, prečo tieto uhlíkové žiletky sú vo vakcínach. Toto je vojna!“ konštatuje Noack a dodáva, že ľudia nemôžu ihneď po injekcii tak rýchlo kolabovať. 

„Deje sa tu niečo iné tento účinok by mal byť študovaný. Szekeres tvrdí, že je odborník. Rakúski lekári podľa všetkého nemajú múdrejšieho človeka ako je tento. Je lekár, ktorý nerozumie chémii, alebo je to zločinec, alebo je to masový vrah. Po analýze španielskeho lekára je oficiálne, že vakcíny obsahujú (hydr)oxid grafénu o veľkosti nano. Je teda jasné, že sa do ľudí vpichujú žiletky. On je teda najskôr nekompetentný,“ hovorí Noack smerom k prezidentovi rakúskej lekárskej komisie.

Muzikant Eugen BOTOŠ: Po druhej dávke sa mi v tele začali robiť zápaly, je vakcína sloboda?

Akýkoľvek lekár bude po týchto zisteniach pokračovať v očkovaní je vrah!

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Slová doktora Noacka sú viac ako veľavravné. Zdroj: screenshot video

„Pokiaľ chcete urobiť očkovanie pre všetkých povinných, musíte svoj prieskum urobiť nesmierne detailne. Ak je totiž vo vakcíne niečo zlé, zabijete celú populáciu krajiny. Musíte zvážiť riziká. Aká nebezpečná je korona? Aká nebezpečná je injekcia?“ pýta sa Noack, podľa ktorého Szekeres zvažuje, či by ľudia mali byť pred očkovaním zviazaní. A to je špičkový doktor. „Sú lekári v Rakúsku tak nekompetentní, že nechápu základnú chémiu, na ktorej je medicína založená? V tom prípade by sa mali vzdať svojej licencie! Akýkoľvek lekár v Rakúsku, ktorý po zverejnení týchto informácií bude pokračovať v očkovaní, je vrah!“ prízvukuje Noack, ktorý odbore uhlíka robil doktorát a pracoval tiež pre najväčšieho výrobcu aktivovaného uhlíka na svete. V oblasti nových uhlíkových produktov bol dokonca jediný odborník v Európe.

„Som v podstate jediný Európan, ktorý navštívil odborníkov v Pittsburghu. Po tomto som založil vlastnú spoločnosť na výrobu aktivovaného uhlíka. Papier som ošetril živicou a urobil z neho membrány aktivovaného uhlíka. S týmto spáleným papierom by ste si mohli porezať dlaň. Bol nesmierne ostrý. Mám dobrú predstavu o tom, čo hydroxid grafénu robí. Toto je ruská ruleta,“ opäť konštatuje Noack.

Vakcína nie je ani zdravie a ani sloboda. Niektorí to už začínajú chápať, mnohí majú ale stále na očiach škrabošku a na ušiach slúchadlá

Tieto nano žiletky, rozrezávajúce srdce, mozog aj cievy chcú vpichovať do detí

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Slová vedca doktora Andreasa Noacka sú viac ako desivé. Zdroj: screenshot video

„Zasiahnete žilu alebo nie? Zostáva to vo svale? Potom je to menej toxické, ale ak zasiahnete žilu, a várky (vakcín) obsahujú odlišné množstvo hydroxidu grafénu, tak musíte vedieť, že ľudí to bude zvnútra rozrezávať. Ide o vysoko inteligentný jed. Normálny toxikológ, ktorý pracuje s Petriho miskami, to nenájde, pretože sa to nepohybuje. Toxikológovia neočakávajú žiadne žiletky na nano úrovni. Ako chemik môžem povedať, že sme si úplne istí. Toto sú nano žiletky. Teraz tieto nano žiletky chcú vpichovať do detí,“ desí sa Noack a chce, aby doktor Szekeres vysvetlil, čo tieto žiletky v týchto vakcínach robia. A musí to vysvetliť svojmu šéfovi, rakúskemu kancelárovi Schallenbergovi, ktorý je právnik, ktorý nepozná medicínu. Ako chemik sa Noack zaručuje za fakt, že toto sú nano žiletky.

„Z uhlíkových štruktúr môžete vyrobiť brzdové doštičky, ktoré vydržia navždy. Tento materiál má nulovú biologickú rozložiteľnosť. Navždy zostane v tele. Aj keď ľudia okamžite nezomrú, tieto žiletky pozvoľna rozrezávajú krvné cievy. Ničí srdce. Všetky tie infarkty a mŕtvice… Ako lekár sa musíte pýtať, odkiaľ sa to berie? Pokiaľ pochopíte, že sa do ľudí vpichujú žiletky, je zrejmé, prečo sa objavujú všetky tie kardiovaskulárne ochorenia. Rozrezávajú srdce, rozrezávajú mozog, rozrezávajú krvné cievy!“ vysvetľuje ďalej nemecký vedec.

Zastavte okamžite očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19, vyzýva doktor Lakota

Toto je žiletka, prostriedok na zabíjanie. Kto očkuje ďalej je masový vrah!

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Teraz zostáva iba na ľuďoch samotných, aby sa nad týmito slovami nemeckého vedca zamysleli. Zdroj: screenshot video

„Tieto grafenové štruktúry, čiže monovrstva uhlíka alebo monovrstva grafitu, sú veľmi stabilné, čo vie každý chemik. Nie sú rozložiteľné. Táto štruktúra je dlhá 50 nm a hrubá 0,1 nm. Samozrejme, že je to žiletka, čo tiež vie každý chemik. Epitelové bunky sú z dobrého dôvodu nesmierne hladké, ale keď sú takto rozrezávané, stanú sa hrubé, a potom sa na ne prichytávajú veci. Teraz tieto vakcíny môže vpichovať každý hlupák. A keď zasiahnu žilu… Čoskoro ich budú môcť vpichovať aj lekárnici. Toto je podľa mňa ruská ruleta. Tomuto materiálu sa hovorí „experimentálna vakcína“ z dobrého dôvodu. Oni totiž nevedia, čo sa stane,“ konštatuje Noack. Každý vakcinovaný subjekt musí podpísať súhlas, že preberá plnú zodpovednosť. „Bude trvať 50 rokov, kým sa zmluvy s Pfizerom celé zverejnenie. Čo je v týchto zmluvách? Prečo 50 rokov?“ pýta sa vedec, podľa ktorého v Nemecku alebo Rakúsku nie je nikto s jeho odbornosťou.

Rakúsko je v súčasnosti prvé, čo oznámilo povinné očkovanie. „Zabíja celý rakúsky národ. Pán Schallenberg je za toto zodpovedný. Už sme raz mali Rakúšana, ktorý Európe priniesol utrpenie a smrť. Schallenberg sa musí dozvedieť, že toto je žiletka, že je to prostriedok na zabíjanie. A pokiaľ toto vie a stále pokračuje, je to masový vrah. Pôjde v stopách Hitlera. Toto sa musí ihneď odhaliť. Som pripravený sa o tomto materiáli s kýmkoľvek porozprávať. Ako chemik hovorím, že toto sú žiletky,“ opakovane tvrdí Noack.

Hrôza: Lekár, ktorý propagoval vakcináciu a hovoril, že na pohrebe neočkovaných plakať nebude, zomrel po tretej, posilňovacej dávke!

Lekári, pokiaľ budete aj naďalej očkovať ľudí touto vakcínou, ste vrahovia!

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)
Zdroj: screenshot video

Nemecký vedec si všíma ako málo lekári vedia o chémii. „Ale oni robia chémiu v tele. V malých deťoch, v tehotných ženách. Lekári, teraz už viete, čo robíte. Pokiaľ budete naďalej ľudí očkovať, ste vrahovia! Pošlite toto svojmu lekárovi, svojim politikom. A ak budete pokračovať, sľubujem vám, že žiadny súd na svete vás nezachráni. To, čo robíte, je masová vražda,“ šokuje Noack.

Rakúsko má podľa vedca zodpovednosť, lebo oznámilo povinné očkovanie. „A vy, pán Schallenberg, pokiaľ nie ste schopný vybrať najlepších poradcov, ste nekompetentní a musíte rezignovať. To isté s ministrom zdravotníctva. Ste vôbec nejako kompetentní? Ste pripravení všetkým Rakúšanom nútene do tela vpichnúť žiletky, ktoré nie sú biologicky rozložiteľné? Zdieľajte toto video a pošlite ho politikom aj lekárom. Nech je im jasné, že keď v tomto budú pokračovať, sú to vrahovia,“ končí priam desivo vo videu nemecký doktor a odborník na uhlík Andreas Noack.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články