19.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

Tlačenie na zaočkovanie sa experimentálnou vakcínou proti COVID-19 naberá už šialené rozmery. Vlády a ich „odborníci“ využívajú všetko možné i nemožné k tomu aby presvedčili ľudí dať sa zaočkovať. Lenže proti čomu?

Proti čomu sa vlastne ľudia teraz očkujú keď vakcína, ktorú si dávajú pichnúť, má už len čosi viac ako pol ročnú účinnosť? A navyše je stále experimentálna? Žeby už len preto, aby na tom zarobili farmaceutické firmy obrovské miliardy a ľuďom sa nahováralo, že sú vakcíny účinné? Veľmi zásadné informácie vyslovil doktor lekárskych vied, profesor a predseda Petrohradskej odbornej lekárskej asociácie Alexander Redko, ktorého šokujúce slová zverejnil vo videu Štefan Harabin na svojom facebookovom profile.

Vy sa teraz očkujete proti tomu, čo tu bolo pred dvomi rokmi

Alexander Redko nielenže vyslovil na dnešné pomery priam revolučné tvrdenia, ale zároveň odporučil prípady, kedy je vhodné a bezpečné dať sa zaočkovať. „Považuje za vhodné dať sa zaočkovať v prípade, že existuje vakcína a nemáme mutujúci vírus, teda v prípade, že vakcína môže pomôcť proti tomu, čo sa dnes vyskytuje,“ vysvetľuje v úvode videa ruský akademik. „Ten vírus, ktorý tu bol predtým, už neexistuje. Vývoj vakcíny trvá obvykle šesť rokov. A dnes tu máme akýsi delta variant. Môžu to nazývať ako len chcú, ale je to už niečo iné,“ hovorí profesor Redko. „Vy sa teraz očkujete proti tomu, čo tu bolo pred dvomi rokmi. To je podvod! Zločinecké klamstvo. Hovoria nám, že to nefunguje, pretože tu máme novú mutáciu. Tak prečo teda očkujete?“ pýta sa ruský vedec.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

„Keď už, vyrábajte a očkujte sa proti tejto mutácii! Takže to, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína! Je to adenovirus 26 a adenovirus 5, ku ktorým pridali spike (hrotové) proteíny. Proti čomu tá injekcia je, nie je jasné, pretože Sars-Cov-2 nebol oddelený v izoláte. Ak sa to niekomu podarí, dostane odmenu 1,5 milióna eur,“ šokuje predseda Petrohradskej odbornej lekárskej asociácie. „Pokiaľ ho neoddelili, proti čomu potom očkujete? Prečo podvádzate ľudí? To je obchodný projekt,“ hovorí jasne Alexander Redko, podľa ktorého takéto očkovanie sa nemá vykonávať, lebo vírus nebol izolovaný, vakcína neexistuje a testovanie, tretia fáza, skončí 31.12.2022. A teraz máme rok 2021.

https://www.nitranoviny.sk/vakcina-je-v-tejto-dobe-ako-aspirin-na-hemoroidy-sokuje-pravnik-peter-weis/

Vakcína neexistuje. To, čo teraz je, nie je preverené a schválené

„Výskum teda nie je ukončený. Nie sú zverejnené výsledky prvej fázy po smrti všetkých krýs. Nie sú zverejnené výsledky tretej fázy, pretože nie je ukončená. Keď nejakí „medicínski klamári“ tvrdia, že čítali výsledky tretej fázy 2. februára v časopise Lancet, tak klamú! Ja som ten článok tiež čítal a v ňom napísané, že krajné množstvo protilátok nebolo definované, protiepidemický efekt nezistený a imunitná odpoveď nestanovená. Aké teda výsledky?“ kladie ďalšiu vážnu otázku Redko, podľa ktorého podľa týchto výsledkov je projekt treba ukončiť a nie začínať masovú vakcináciu!!!

https://www.nitranoviny.sk/mudr-monika-waksmundska-preco-sa-za-kazdu-cenu-musi-ta-vakcina-dostat-do-tela-kazdeho-cloveka/

„Myslím si, že vakcína neexistuje. To, čo je, nie je nie je preverené a schválené. Mám podozrenie že to, čo je schválené je nejaké povolenie získané na komerčnej báze. Mimochodom, aj predchádzajúce štyri vakcíny od centra Gamalei neprešli certifikáciou SZO. Povolenie u nás dostali a jeden a pol miliardy zhrabli,“ konštatuje vedec a dodáva, že rovnako tak to prebehlo aj u predchádzajúcich vakcín od Gamalei. Takže žiadna ruská vakcína, vrátane Sputniku, nie je vhodná k použitiu? „Nikto nezverejnil výsledky výskumov. Naviac, ani jedného z tých 40 miliónov, ktorých zaočkovali, nesledovali. Ani jedného neskontrolovali,“ pridáva ruský akademik.

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

Až 25% dávok je placebo. Pichli vám placebo, a preto sa cítite dobre

„Ľudia nie sú znalí veci. „Dostal som dávku a je mi fajn!“ Vážení, 25% dávok je placebo. Pichli vám placebo a preto sa cítite dobre. A preto tak či tak ochoriete. Horšie sú na tom ale tí, ktorí placebo nedostali. Majú absolútne presne rovnaký priebeh ako u koronavírusu. So všetkými postkovidovými príznakmi. S poškodením pľúc, centrálnej nervovej sústavy, Guillain-Barrov syndróm a všetko ostatné,“ vysvetľuje ďalej Alexander Redko a dodáva, že všetky príznaky Covidu sú úplne rovnaké aj po tejto „vakcíne“. „Mám veľmi veľa známych, známych mojich známych, ktorí ochoreli alebo zomreli. Po očkovaní. Podľa údajov jednotlivých patológov je až 62% prípadov, ktoré sa k nim dostanú z covidových oddelení, zaočkovaných,“ hovorí na záver videa Alexander Redko.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články