12.1 C
Nitra
piatok, 17 mája, 2024

Štefan Harabin: Ich snahou po transhumanizácii, cez očkovanie, je vytvorenie nového druhu človeka! (rozhovor – III. časť)

Je nenávidený, ale aj milovaný. Exminister spravodlivosti aj exšéf Najvyššieho súdu či neúspešný prezidentský kandidát Štefan Harabin je pre mnohých síce kontroverzná osobnosť, napriek tomu majú jeho slová na verejnosti stále váhu.

Štefan Harabin je naším zrejme najznámejším bezrúškovcom, ale i kritikom súčasných politických pomerov. Svoje si od neho vypočul nejeden koaličný či opozičný politik, hlavu štátu nevynímajúc. Portálu nitranoviny.sk poskytol exkluzívny rozhovor, ktorého tretiu časť vám dnes prinášame. Je opäť zaujímavá aj kritická, navyše znovu odhaľuje nielen čo-to o sebe, ale i jeho postojoch.

Je v situácii, že musí urobiť všetko pre to, aby sa stal prezidentom republiky

Prezidentka sklamala občanov a mnohí volajú Harabin na hrad, budete ešte kandidovať na prezidenta?

Štefan Harabin: Ich snahou po transhumanizácii, cez očkovanie, je vytvorenie nového druhu človeka! (rozhovor - III. časť)
Štefan Harabin sa nevzdáva a opäť sa chce pustiť do boja o prezidentské kreslo. Zdroj: FB / Štefan Harabin

Situácia v štáte je, žiaľ, taká, aká je. Tu nemožno opomenúť jeden zásadný fakt. A to, že Kotleba s Ficom, každý svojím spôsobom, zvolili Čaputovú. Za kandidatúrou Šefčoviča stál Fico. No a po voľbách síce neúspešný, ale poriadne vysmiaty Šefčovič verejne na tlačovke povedal: „A prečo by som nebol veselý? Však som splnil misiu!“ To je nevyvrátiteľný dôkaz, že Fico zvolil Čaputovú. A navyše ak by Kotleba nekandidoval, Čaputová by určite nebola v úrade. Situácia v štáte je alarmujúca z pohľadu degradácie práva. Súčasná reprezentácia štátu, aj cez úrad prezidenta zrádza, slovenské záujmy. Nesporne konajú proti slovenskej republike. A to platí i v prípade koronadivadla, ktoré deštruuje a likviduje základné ľudské práva a slobody. O Čaputovej je známe, že je marionetkou Sörösa, ktorá bola od samého začiatku ním korumpovaná cez mimovládne organizácie.

Štefan HARABIN: Ak by opozícia tak veľmi chcela, predčasné voľby by dokázala vyvolať veľmi jednoducho (rozhovor, I.časť)

Pýtam sa preto, či sa dá k  tomu stavať ľahostajne, alebo či mi osud Slovenskej republiky a jej občanov ležia na srdci. Ja som v situácii, nie že či chcem, alebo nechcem, ale že musím urobiť všetko pre to, aby som sa stal prezidentom republiky, aby som si nevyčítal, že som pre ľudí na Slovensku, pre slovenskú spoločnosť a štátnosť neurobil všetko, aby sa tento stav neústavnosti a deštrukcie práva a republiky zvrátil. Do ďalších prezidentských volieb určite pôjdem ako súkromná osoba, ako trestný sudca s národno-vlasteneckou víziou.

Čo by ste robili inák ako prezidentka, ktorá má predsa len obmedzené kompetencie a právomoci?

Nie je pravda, že má prezident obmedzené právomoci. Prezident podľa ústavy reprezentuje Slovensko navonok, celá zahraničná politika je v rukách prezidenta. Prezident je vrchný veliteľ ozbrojených síl, takže aj obranná politika je v jeho rukách. Úrad prezidenta je vždy taký, akú pečať mu dá osoba, ktorá je v úrade. Prezident môže zastupovať republiku v Európskej rade. Tam teraz chodí premiér, ale prezident si môže vyhradiť túto účasť. Prezident podpisuje zákony, dáva návrhy na Ústavný súd pre nesúlad zákonov s Ústavou.  Prezident má u nás veľké právomoci, dostáva priamy mandát od občanov a je súčasťou exekutívy. Môže sa zúčastňovať rokovaní vlády, má právo vystúpiť v parlamente. To, že prezident nemá u nás široké právomoci sa u nás len hovorí, aby bol vytesnený iba do protokolárneho postavenia. V skutočnosti je pozícia prezidenta ústavnoprávne silná.

Štefan HARABIN: Lipšic a Kaliňák sú siamské dvojčatá, ktorí boli a sú vycvičení USA (rozhovor – II. časť)

Z hľadiska materiálneho a obsahového sú Mikasove vyhlášky právne nulitné

Majú, podľa vás, Mikasove vyhlášky takú moc, že ľudia a podnikatelia sú vlastne bezbranní?

Celý čas som tvrdil a tvrdím, že uznesením vlády ani Mikasovou vyhláškou nemožno obmedziť žiadne ľudské právo, resp. slobodu. To sa týka, vlastníctva, majetku, podnikania, nosenia rúšok, testovania či karantény, lebo článok 13. ods. 2 Ústavy hovorí, že akékoľvek ľudské právo možno obmedziť len zákonom a nie vyhláškou na základe zákona, ako sa často zavádza. Taká úprava je i v Dohovore základných ľudských práv a slobôd, Charte EÚ a Pakte OSN o základných ľudských právach. V čl. 2 ods. 3 Ústavy je v poslednom dôvetku výslovne uvedené: „Povinnosti občanom možno ukladať iba zákonom.“ Na tom nezmenilo nič ani posledné rozhodnutie Ústavného súdu, ktoré posudzovalo iba otázku formálnu, či Mikas môže vydávať vyhlášku. Súd povedal, že môže, ale tým nepovedal, že tieto vyhlášky sú v súlade s Ústavou a spomínanými článkami. Naďalej tvrdím, že z hľadiska materiálneho a obsahového sú Mikasove vyhlášky právne nulitné. Zdravý človek nemá právnu povinnosť nosiť rúško, testovať sa, preukazovať svoj zdravotný stav nejakým testom zamestnávateľovi a už vôbec nie očkovať sa. Toto, čo sa deje v štáte, v nemocniciach, školách, obchodoch, dopravných prostriedkoch a aj u niektorých zamestnávateľov nesie zjavne znaky trestných činov nátlaku a apartheidu u konkrétnych páchateľov. Neústavné právne akty nie sú povinní akceptovať ani živnostníci.

V okolitých štátoch, ale aj v iných v rámci EÚ, mohutnejú tlaky politikov na povinné očkovanie najskôr iba vybraných profesných skupín, potom aj na vekové, pričom sú tam nie raz väčšie obmedzenia ako u nás. Čo vy na to?

To ale neznamená, že sú v súlade s Európskym dohovorom o ľudských právach. A to len dokumentuje to, čo som povedal, že takéto marionetky, ako u nás, v pozíciách najvyšších štátnych orgánov sú i v Nemecku, Francúzsku či Rakúsku, atď. Tento systém je takto devalvovaný v otázke dodržiavania ľudských práv prakticky v celej Európe.

Harabin sa opäť vzoprel: Ústavný súd zjavne neposudzoval samotné vyhlášky podľa ich obsahu!

Ide tu o jasnú manipuláciu s ľuďmi, ktorých nechcú liečiť iba vakcinovať

Európsky súd pre ľudské práva (ESĽP) ale toto akosi nedokáže poraziť…

To ale neznamená, že štrasburský ESĽP nerozhodne, že je to v rozpore s európskym dohovorom. Túto drzosť, čo si dovolila von Leyen, hitleroška v čele európskej komisie, ktorá hovorí aj o potrebe zrušenie Norimberského kódexu, ktorý zakazuje aj pokusy na ľuďoch experimentálnymi látkami, to je niečo strašné. To svedčí o tom, že je to persona riadená a korumpovaná nadnárodnými štruktúrami a farmako mafiou. V tomto smere dozrel čas, aby zodpovední politici, ktorí u nás prídu, urobili všetky iniciatívy pre vystúpenie z Európskej únie. Veď to je skorumpovaná banda, a preto nie je žiadny dôvod naďalej zotrvávať v takejto organizácii. Do budúcnosti je potrebné urobiť všetko pre to, aby sme sa etablovali v novo sa rodiacich štruktúrach v Európe. V takejto sprofanovanej inštitúcii, kde neplatí panstvo práva, nemáme čo hľadať.

Harabin sa zase pustil do prezidentky Čaputovej. Má korupčným spôsobom získanú advokátsku skúšku, tvrdí okrem iného (VIDEO)

Je jasné, že sa tu hrá s ľuďmi nejaká divná hra…

Ide tu evidentne o jasnú manipuláciu s ľuďmi, ktorých nechcú liečiť, ale iba vakcinovať. Ide zjavne o narkomafie, pretože proti novému vírusu očkujú vakcínou, ktorá sa viaže na  starý už neexistujúci vírus.

Vy ako známy bezrúškovec ako v súčasnosti riešite to šialenstvo, ktoré u nás je? Chodíte do obchodov či na úrady stále bez rúška, alebo tieto veci za vás vybavuje manželka s rúškom?

Videli ste ma niekde s rúškom? Mal som ho iba v jednom prípade v nemocnici, keď som mal teplotu. Dal som si ho preto, aby som sa nesprával nezodpovedne k ostatným. Vyliečil som sa Ivermectinom, odležal som si dva týždne a správam sa ako normálny človek. Ja som ešte nikdy nenastúpil do električky s rúškom. A hoci ma tam už viackrát aj odchytili, no nie a nie mi dať pokutu. Ja by som bol veľmi rád, keby mi ju dali, aby som doviedol  tento proces až po súdneho konania cez preskúmanie administratívneho rozhodnutia cestou správneho súdu. No nie a nie. Momentálni držitelia politickej moci sa toho boja ako čert maľovaného kríža.

Harabin v tom má jasno: Násilnou vakcináciou chcú zlomiť ducha a vôľu slovenských občanov a urobiť z neho dobytok! (VIDEO)

Celý Covid a to, čo sa okolo neho deje, je ťažký podvod

Čo sa musí udiať, aby sa tento diktát skončil? Výmena vlády alebo niečo iné?

Všetko má svoj evolučný vývoj. Neviem povedať kedy a čo sa udeje. Napätie dôjde do takej etapy, že celé sa im to zrúti. Kapitalizmus v Európe sa vyčerpal. V západnej Európe prebieha kríza civilizačná, kríza migračná, kríza rodiny, kríza kresťanstva a kríza bieleho muža, ktorý tak zľahostajnel a zlenivel, že nemá už ani  len dostatok vôle brániť svoje ženy a dcéry pred znásilňovaním zo strany migrantov. Zverejňujú sa nové informácie aj z vedeckých kruhov, ktoré tvrdia, že celý covid a to, čo sa okolo neho deje, je ťažký podvod, ktorý má byť iba nástrojom na preformátovanie sveta, zlikvidovanie drobných a stredných živnostníkov, oslabenie a zlikvidovanie národných štátov. I tí takzvaní korona-vedci sú zdesení z toho, že v Afrike nie je prítomný COVID a pritom majú zaočkovaných len 6% populácie. Samí besniaci koróna vakcinátori sú sklamaní, že sa im nepodarilo obsadiť arabský svet, juhovýchodnú Áziu, či ruský priestor, okrem okolia Moskvy a nakoniec ani Latinskú Ameriku. V podstate pokryli Covid besnením len západnú Európu, Austráliu a Severnú Ameriku, čiže okrem východnej Európy (bývalé socialistické štáty), len anglosaský svet. Ich snahou je po transhumanizácii, cez očkovanie, vytvorenie nového druhu človeka. Doterajšieho bio-človeka zmeniť na bio-techno-človeka a ovládnuť jeho vedomie. 

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články