2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Blaha je ako vlčiak. Pred pár dňami mu zmazali VIDEO, a už je tu ďalšie. A na rovnakú tému!

Pred pár dňami sa stalo niečo nevídané, Facebook odstránil video podpredsedu Smeru-SD Ľuboša Blahu, ktorý v ňom hovoril aj na tému šírenia koronavírusu na Slovensku zaočkovanými ľuďmi. Ako poznáme Blahu, toho len tak niečo nezastaví.

Ľuboš Blaha sa stal jedným z najväčších kritikov súčasnej vládnej štvorky a jej prisluhovačov, za čo schytal spŕšku kritiky aj od niektorých mainstreamových médií. Tentokrát však asi zaťal do živého, pretože zasiahol priamo Facebook. Tam ale zrejme nepoznajú tohto človeka, pretože smerák vytiahol ďalšie video, kde zverejňuje svoje názory na očkovanie, na prezidentku i na pokrytectvo súčasnej vlády.

Vírus zjavne šíria aj tí zaočkovaní

„Vážený pán Zuckerberg, páči sa, tu je moje nové video, v ktorom hovorím svoje názory o očkovaní, o prezidentke Čaputovej, o pokrytectve a neschopnosti slovenskej vlády…,“ píše Blaha v úvode statusu, pri ktorom posiela aj krátky zostrih z diskusie v ZVTV, v ktorom vraj opäť hovorí iba fakty a argumenty. „Ale keďže to je vraj dnes zakázané a nepohodlné videá zamestnanci vašej korporácie veselo mažú, rád by som sa opýtal, či aj toto videjko z nejakého záhadného dôvodu považujete za „dezinformačné“ a „konšpiračné“. V dobrom – iba hľadám odpoveď na otázku, na aký level fašizmu sa už dopracovala vaša korporácia,“ pokračuje smerák ktorý priznáva, že je to úžasný pocit, že o slobode slova na Slovensku dnes rozhoduje americká korporácia, ktorá ako jediná vie posúdiť, čo je a čo nie je pravda. „Presne takto to myslel Voltaire. Nech žije cenzúra! Samozrejme, neváhajte mazať – sledovanosti mojich videí to neuveriteľne pomáha,“ odkazuje Facebooku na záver svojho statusu Ľuboš Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/ockovanie-nechrani-pred-sirenim-nefunguje-to-odkazuje-blaha-koalicii-a-jej-odbornikom/

A čo je v spomínanom zostrihu videa? „Potom sa ja pýtam, ako sa šíri ten vírus. Asi zjavne to šíria tí zaočkovaní, ktorí nemusia zostávať v karanténe keď sú v kontakte s pozitívnym človekom, ktorí sa nemusia testovať a pritom všetci dobre vieme, že prenášajú COVID,“ hovorí v úvode Blaha, ktorý vraj rozumie argumentu SaS aj vedcov, že ho prenášajú o polovicu menej, ale zároveň hneď prináša sčasti „fyzikálne“ vysvetlenie, prečo ich teória nesedí. Uviedol to na pohári s vodou, ktorý mal byť akože jeden človek, nositeľ vírusu. „Dnes je Delta vírus trojnásobne viac nákazlivý, čiže máme tri takéto poháre. A oni tvrdia, že sú o polovicu menej, ale stále je to viac ako ten jeden pohár, čo bolo v novembri minulého roku, keď sme všetci sedeli doma,“ vysvetľuje Blaha a dodáva: „Tak ako je možné, že dnes týchto ľudí ani netestujeme, ani nemusia byť v karanténe, ani nič, ale vírus prenášajú viac ako najväčší superšíritelia v druhej vlne.“

https://www.nitranoviny.sk/blaha-odkazuje-prezidentke-zapiste-si-za-usi-pani-caputova-mna-nezastavite/

My chceme zmier, normálne rozprávať

„Je to jasná zodpovednosť vlády, ktorá tu prišla s tými segregačnými fašistickými rozhodnutiami, a ja som presvedčený, že práve kvôli tomu tu dnes máme tretiu vlnu a kvôli tomu tu zomierajú ľudia,“ prízvukuje Blaha, podľa ktorého je dramatický rozdiel medzi tým, keď je niekto chorý, leží na posteli a nemá inú šancu ako dať si liek aby nezomrel a medzi tým, keď je kompletne zdravý človek, a toho nútime do preventívnej vakcíny, ktorá mu môže ublížiť. „Osobitne je to neetické v prípade ľudí, ktorí majú malú rizikovú šancu, že by dostali s Covidu nejaké vážne následky, v prípade detí alebo mladých ľudí. Ten Matovič dnes príde s nápadom krčahy a limetky, lebo to je dnes téma Slovenska hoci v nemocniciach zomierajú ľudia, Čaputová sa postaví, že nerozumie vlastnému národu, nemáme tliachať a zavesiť telefón, pričom ona je na trhovisku v Komárne a rieši reďkovky a petržleny hoci tu zomierajú ľudia a kolabujú nemocnice. Toto je vláda. Odpískajte to! Keď to neviete robiť choďte od toho!“ vyzýva vo videu podpredseda Smeru-SD.

https://www.nitranoviny.sk/ludia-uz-vedia-aka-je-pravda-a-volaju-po-navrate-do-normalu-prizvukuje-blaha/

„Prečo prezidentka marí referendá? Prečo neumožní ľuďom novú vládu, ktorá bude profesionálna a stabilná. Lejú peniaze do liberálnych médií v rámci kampane na očkovanie, pričom Markíza už dostala niekoľko miliónov, podobne ako SME či Denník N, a oni majú za úlohu označovať polovicu slovenského národa za dezolátov a dobytok,“ hovorí Blaha a vzápätí rozpráva svoje skúsenosti so stretnutí so známymi, ktorí sú zaočkovaní a hovoria mu, že čo on chce rozprávať, lebo je dezolát. „Toto chceme? My chceme zmier, normálne rozprávať. Sú vedci, ktorí hovoria toto a sú vedci, ktorí hovoria iné. Oni ani len nedopustia diskusiu vo verejnoprávnej televízii. Aby tam došiel Krčméry alebo Sabaka a nech sa proti nemu postaví Lakota, alebo Drbal, nech sa porozprávajú a nech ľudia vidia plusy a mínusy. Veď toto je demokracia a nie že sa postaví prezidentka, odhalí pliecko a povie, že vakcína je sloboda či vakcína je úsmev,“ pokračuje v kritike Ľuboš Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-potupil-matovica-na-cele-koalicie-mame-plagiatora-podvodnika-a-uplneho-magora-video/

Robia si srandu z ľudí! Je to výsmech!

Tak nás naháňajú kvôli rúškam, ako napríklad 17. novembra vlani aj teraz, a že Smer môže za všetky obete, hádam ešte aj za tie z II. svetovej vojny, ale videli ste Čaputovú ako dávala cenu Biela vrana? Bez rúška! Videli ste Matoviča ako predstavoval ten svoj nezmysel s tou svojou daňovou že revolúciou? Bez rúška! A on povie, že natáčajú dokumentárny film o najväčšom bláznovi na Slovensku, pochopiteľne“ smeje sa smerák. „To sa máme my takto vyhovárať, že sa budem všade stavať a vyhovárať, že ja natáčam dokumentárny film? Robia si srandu z ľudí! Je to výsmech!“ končí zostrih videa podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články