18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Vakcína nie je ani zdravie a ani sloboda. Niektorí to už začínajú chápať, mnohí majú ale stále na očiach škrabošku a na ušiach slúchadlá

Vakcína nie je ani zdravie a ani sloboda. Je neuveriteľné, aká policajná brutalita sa rozmáha pri „odstraňovaní“ ľudí, ktorí si odmietajú nasadiť v obchodoch rúška. A je rovnako neuveriteľné, ako ich za to chvália niektorí naši politici.

Absolútne vrcholom všetkého je posledný „súboj“ polície a ľudí, ktorí prišli do obchodného reťazca Lidl v Piešťanoch vraj provokovať tým, že chceli ísť nakupovať bez rúška. Nechutný atak mužov „zákona“ už ale prekročil všetky medze. Tak, ako aj slová ministra obrany Jaroslava Naďa, ktorý opäť neváhal nazývať ľudí, ktorí majú na vec iný názor urážlivými slovami.

Minister Naď sa opäť prejavil ako také… Nie, na jeho úroveň nespadneme

Video z incidentu v piešťanskom Lidli obletelo Slovenskom a stalo sa zdrojom ďalších polemík a hádok medzi zaočkovanými a nezaočkovanými, teda tými zodpovednými a nezodpovednými. Policajná brutalita tu nabrala nebývalých rozmerov hoci ľudia, ktorí nemali na sebe rúška neboli nijako agresívni a iba sa usilovali vysvetliť ich uhol pohľadu na celú situáciu. Ale čo môžeme čakať od policajtov, ktorým drukujú aj také indivíduá ako je Jaroslav Naď, ktorý už nie raz nazval ľudí opicami a dezolátmi. Aj teraz ich vo svojom statuse počastoval urážkami: „Jednoznačne stojím za zásahom polície v Piešťanoch. Dokonca som presvedčený, že mohol byť ešte tvrdší. Opice na plote úradu vlády, opice na štadióne v Trnave a opice v Lidli v Piešťanoch, Prievidzi a inde, či opice a dezoláti pred domom lekárov a vedcov.“

https://www.nitranoviny.sk/muzikant-eugen-botos-po-druhej-davke-sa-mi-v-tele-zacali-robit-zapaly-je-vakcina-sloboda/

Áno, takto sa správa člen vlády, ktorá vraj chcela byť iná. Nuž, v skutočnosti iná je, lebo takéto niečo sme tu ešte nikdy nemali. Urážať ľudí takouto formou je hnus. A nie je sám, pretože pred časom sa podobne vyjadrili aj Igor Matovič a Roman Mikulec. Zvláštne, ako títo „obyčajní“ ľudia dokážu dourážať skutočných obyčajných ľudí len za to, že sa dožadujú svojich práv zaručujúcich im ich zákonmi a Ústavou. Ale aby sme to aj trochu vysvetlili nie otázkou zákonov, pretože tie najlepšie vedia právnici. Mnohí z nich, vrátane najznámejšieho bezrúškovca Štefana Harabina, však stoja na strane ľudí, ktorých policajti brutálne napadli, práve preto, že zákony ovládajú a ctia si ich. Pozrieme sa na to cez optiku očkovaných, ktorým táto vláda a „odborníci“ nasľubovali hory doly, vrátane zdravia a slobody. Reálne a logicky zmýšľajúci ľudia už vidia, že neplatí ani jedno, ani druhé.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

Prečo zaočkovaní stále šíria COVID? Nemala byť vakcína zdravie?

Ak mala byť vakcína zdravie, prečo sú stále v nemocniciach, a to nielen na Slovensku, zaočkovaní, a to aj s ťažkým priebehom COVID-u, ba dokonca naň mnohí stále zomierajú. Za jasnými príkladmi nemusíme chodiť ďaleko, Izrael, ktorý nám bol dávaný za vzor je toho jasným dôkazom, pretože tam zaočkovaní padajú na koronavírus ako muchy. Odrazu, keď sa to našej propagande nehodí, sa o Izraeli vôbec nehovorí, ale spomínajú sa iné štáty, ktoré sa k tomu, že u nich očkovanie vôbec nefunguje radšej nepriznávajú. Ak už je očkovanie taká výhra na zdravie, prečo aj oni roznášajú COVID? Prečo nie sú rovnako obmedzovaní a testovaní ako tí, ktorú nie sú zaočkovaní? Ak teda majú iba ľahší priebeh choroby v prípade, že sa nainfikujú, tak načo tie obrovské obavy? Nuž zrejme preto, že vakcína vôbec nie je zdravie. Apropo, ak sa teda tí „zodpovední“ a zaočkovaní boja, že od tých „nezodpovedných“ nezaočkovaných dostanú COVOD, prečo sa lepšie nechránia?

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-video-o-mrna-vakcine-ktora-ma-neuveritelne-mnozstvo-neziaducich-ucinkov-slova-expertov-su-desive/

Však zaočkovaný sa od zaočkovaného nakaziť môže tiež, tak sa treba chrániť, či nie? A ak mám teda na tvári rúško, tak potom mi môže byť šuma fuk že ide okolo mňa človek bez rúška, som predsa zaočkovaný a navyše mám rúško. Tak o čo tu ide? Nuž asi len o tom, aby sme znovu vyvolávali vášne a nevraživosť medzi ľuďmi, aby si mohli robiť politici čo len chcú, lebo rozvadený národ si nevšíma to, čo sa deje hore. Že pán Sulík… A podobných ako on by sa našlo viac, no minister hospodárstva je hviezdou medzi hviezdami a najjagavejším príkladom. Takže zhrnuté a podčiarknuté, načo toľká brutalita a toľké urážky? Veď stačí len, aby tí „zodpovední“ boli naozaj zodpovední. Vakcína a rúška na tvári ich uchránia a oni sa tak nemajú čoho báť. Alebo žeby predsa? Ale vinní nie sú tí, ktorí nie sú zaočkovaní a nenosia rúška. Vinníkom je úplne niekto iný. Ten, ktorý im sľuboval zdravie a slobodu… Ako napríklad Jana Bittó Cigániková, podľa ktorej treba dať zaočkovaným signál, že pre nich sa pandémia skončila! Žeby pri týchto slovách nebola pri zmysloch?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články