2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Hrôza: Lekár, ktorý propagoval vakcináciu a hovoril, že na pohrebe neočkovaných plakať nebude, zomrel po tretej, posilňovacej dávke!

Život vie byť niekedy krutý, no zároveň zaujímavý. Niekto by možno povedal, že karma je zdarma, no nad tým, čo sa stalo uznávanému lekárovi sa treba v prvom rade zamyslieť, a až potom odsudzovať.

Očkovať experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 odporúča stále veľa lekárov. A to bez toho, aby podrobne poznali ich účinky na ľudský organizmus. Mnohí sú ich veľkými propagátormi a svojimi názormi na neočkovaných sa vôbec neštítia vnášať medzi ľudí nevraživosť. Takým bol i skúsený kanadský lekár Sohrab Lutchmedial, o ktorého smutnom konci píše portál otevrisvoumysl.cz. Kardiológ totiž zomrel po „posilňovacej“ dávke vakcíny.

Pre tých, ktorí sa nenechajú očkovať zo sebeckých dôvodov: na ich pohrebe plakať nebudem

Hrôza: Lekár, ktorý propagoval vakcináciu a hovoril, že na pohrebe neočkovaných plakať nebude, zomrel po tretej, posilňovacej dávke!
Kanadský lekár, kardiológ, Sohrab Lutchmedial sa nezaočkovaným posmieval, že na ich pohrebe plakať nebude. Zomrel po 3. dávke (posilňovacej) mRNA vakcíny. Zdroj: Twitter

Lekár Sohrab Lutchmedial bol 52-ročný kardiológ, riaditeľ nemocnice a navyše hokejovým trénerom. Paradoxne, väčšinu roku 2021 strávil aj zosmiešňovaním neočkovaných a hovoril, že „nebude plakať” nad smrťou neočkovaných ľudí. Žiaľ, on sám zomrel dva týždne po covid očkovaní, ktorého bol nadšeným zástancom, ktorý sa otvorene vysmieval a ponižoval tých, ktorí sa nechcú dať zaočkovať. Sohrab Lutchmedial dostal podľa svojej facebookovej stránky 16. januára prvú mRNA injekciu. Nie je jasné, či to bola spoločnosť Pfizer alebo Moderna, lebo to boli jediné dve injekcie, ktoré boli v tom čase povolené na použitie v Kanade. Doktor Lutchmedial často hovoril o svojom pohŕdaní tými, ktorí sa nedajú zaočkovať a ešte 10. júla dokonca vyhlásil, že neočkovaní sú sebci, a že „nebude plakať na ich pohrebe“.

https://www.nitranoviny.sk/toto-je-ta-vakcina-zdravia-sportovci-odkryvaju-to-ako-im-pfizer-poskodil-zdravie/

Kolektívny argument k ochrane tých, ktorí nemôžu dostať vakcínu, ktorí chcú ochranu, imunitne kompromitovaní, veľmi mladí, ľudia bez domova a zbavení volebného práva. Pre tých, ktorí sa nenechajú očkovať zo sebeckých dôvodov, nech je akýkoľvek, na ich pohrebe plakať nebudem,“ napísal doktor na svojom tweete. „Musíme im hovoriť „protilátkové zbrane“ a Američania sa začnú stavať do radu na vakcíny,” napísal Sohrab 15. augusta na Twitteri. Lekár propagoval mRNA injekcie pre 12-ročné deti a uviedol nepravdivé, veľmi nebezpečné tvrdenie, že injekcie sú „nepopierateľne bezpečné“. Dr. Lutchmedial potom propagoval novú „vakcínu“ proti malárii RTS, S (Mosquirix), ktorú minulý mesiac v tichosti schválila Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). Malária postihuje predovšetkým obyvateľov subsaharskej Afriky a východnej Indie.

https://www.nitranoviny.sk/mudr-monika-waksmundska-preco-sa-za-kazdu-cenu-musi-ta-vakcina-dostat-do-tela-kazdeho-cloveka/

Existuje najmenej 106 štúdií ktoré ukazujú, že prirodzená imunita existuje a je aj účinnejšia

„So všetkou úctou k vakcíne proti covidu-19, ale toto je vakcinačný výherca roku 2021. Malária v rozvíjajúcich krajinách zabíja stovky tisíc detí ročne,“ napísal Sohraba, ktorý zdieľal aj článok „Historické schválenie vakcíny proti malárii na ochranu afrických detí”. V ňom sa okrem iného písalo, že Indovia a subsaharskí Afričania sa celej agende COVID-19 z veľkej časti vyhýbajú. To je jeden z dôvodov, prečo toľko afrických premiérov v posledných 18 mesiacoch „záhadne zomrelo“ a bolo nahradených figurantmi. Ale mocní potrebovali spustiť plán B, aby zlikvidovali „tretí svet“, pretože to sú väčšinou západné krajiny, ktoré lojálne a dychtivo požierajú injekcie COVID-19. Lutchmedial o dva dni neskôr rozšíril ďalšiu dezinformáciu, ktorá naznačovala, že prirodzená imunita voči COVID-19 neexistuje.

https://www.nitranoviny.sk/vakcina-nie-je-ani-zdravie-a-ani-sloboda-niektori-to-uz-zacinaju-chapat-mnohi-maju-ale-stale-na-ociach-skrabosku-a-na-usiach-sluchadla/

„Tu vás „prirodzená imunita“ môže doviesť. Bojím sa o budúcnosť zaťaženého zdravotníckeho systému, ktorý bude zlomený touto chronickou manifestáciou „dlhého covidu“, je bolestivý, drahý, a zatiaľ je nemožné ho liečiť,“ napísal Sohrab. Existuje však najmenej 106 štúdií, ktoré ukazujú, že prirodzená imunita nielen existuje, ale je aj účinnejšia ako injekcia mRNA a DNA vírusových vektorov. Doktor Lutchmedial potom obhajoval násilie proti tzv. antivaxerom, keď povedal, že chce „dať týmto ľuďom päsťou do tváre“. „Podľa mňa všetci z nás by liečili neočkovaného pacienta s úctou tak najlepšie, ako dokážeme. Ale ľudia, ktorí ich presvedčili, aby sa neočkovali? Takým ľuďom by som dal päsťou do tváre,“ napísal dnes už nebohý kanadský lekár.

https://www.nitranoviny.sk/muzikant-eugen-botos-po-druhej-davke-sa-mi-v-tele-zacali-robit-zapaly-je-vakcina-sloboda/

Očakával, že sa po injekcii bude cítiť zle, lebo jeho „imunitný systém je nabudený!“

Či už to nazvete iróniou, proroctvom alebo niečím iným, Doktor Lutchmedial 5. marca prostredníctvom Facebooku vyhlásil: „99,999999% všetkých rozhodnutí a činov, ktoré počas života urobíme, neznamená po smrti vôbec nič.“ Príspevok bol reakciou na úmrtie Waltera Gretzkyho, otca skvelého hráča NHL Wayna Gretzkyho. Doktor Lutchmedial dostal 24. októbra tretiu injekciu, tzv. „booster/posilňujúcu dávku“. Svoju tretiu injekciu sa pokúsil osláviť slovnou hračkou a nazval ju „Vax Shot 3: Electric Flu-Galoo“. Ide o zjavný odkaz na film „Breakin‘ 2: Electric Boogaloo“ z roku 1984. Žiadny tretí film Breakin‘ však neexistuje. Doktor Lutchmedial uviedol, že očakáva, že sa po injekcii bude cítiť zle, pretože „môj imunitný systém je nabudený!“.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

Posledný príspevok na Facebooku zverejnil 7. novembra o 15.10 h a týkal sa návštevy priateľov a rodiny (jeho detí) na univerzite v Guelphe v Ontáriu. Doktor Lutchmedial podľa CBC News „zomrel v spánku“ 8. novembra. V New Brunswick Heart Centre pracoval viac ako 20 rokov., bol členom tímu, ktorý uskutočnil prvý zákrok MitraClip vo východnej Kanade. Ten opravuje mitrálnu chlopňu srdca bez nutnosti operácie na otvorenom srdci. Doktor Jean-François Légaré pre televíziu CBC News povedal: „Doktor Lutchmedial bol láskavý a chápavý. Jeho smrť bola náhla a pre nás všetkých nečakaná. Je to človek, ktorý mal naozaj veľmi, veľmi, veľmi dobrú dušu a človek, ktorý naozaj dokázal ľudí spájať a nebyť súťaživý.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články