23.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Už sa nebude hovoriť žena, ale „telo s vagínou“, ale aj „menštruujúci človek“ či „rodiaci človek“, šokuje Blaha

Liberálne zmýšľajúci ľudia menia tento svet k nepoznaniu. Lepšie povedané ich výrazy sú také, pri ktorých sa naši starí rodičia či prarodičia obracajú v hrobe. A hlavou nad nimi krúti aj podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

Myslíte si, že už vás nemôže nič pri súčasnej liberálnej spoločnosti prekvapiť? Tak vedzte, že môže. Na zvláštne vyjadrovanie sa liberálov poukazuje v statuse aj Ľuboš Blaha, ktorý prezrádza aké výrazy sa možno, vďaka slniečkarom, dostanú do slovnej zásoby naši detí a vnukov. Normálne rozmýšľJúCI Človek len stroho skonštatuje – Sodoma a Gomora!

Už sa nebude hovoriť žena, ale „telo s vagínou“, ale aj „menštruujúci človek“ či „rodiaci človek“, šokuje Blaha

Za všetko môžu oni. Vlády, farmafirmy

„Viete, koľko sme mali nakazených presne pred rokom o tomto čase? 980. Viete, koľko je to dnes o tom istom čase? Takmer 1700. Medzitým zaočkovali takmer polovicu populácie a toto je výsledok. Gratulujem,“ začína svoj status takmer kvízovými otázkami Ľuboš Blaha, podľa ktorého doktor Ján Lakota z Virologického ústavu SAV dlhodobo tvrdí nasledovné: „Očkovaním doslova „ženieme“ vírus do toho, aby mutoval. Očkovanie proti vírusom nepomáha, iba vytvára nové nebezpečnejšie mutácie,“ pridáva zasvätene podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého čosi podobné roky tvrdí aj nositeľ Nobelovej ceny za epidemiológiu Luc Montagnier. „Ale čo tam po vedeckých kapacitách – dezoláti sú to, extrémisti, antivaxeri, fuj, zavrieť do koncentrákov,“ konštatuje sarkasticky smerák.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

„Počúvajte, čo povie Pfizer a jeho sabakovia na Slovensku. Americká korporácia vie predsa všetko najlepšie a zhodou okolností má z vakcín zisky vo výške desiatok miliárd – ale to neriešte. Ide im o naše zdravie, o nič iné,“ pokračuje v sarkazme Blaha, ktorý sa však pokúša aj o vážny tón: „Čo ak majú Montagnier či Lakota pravdu. Nebyť očkovania, neboli by nové mutácie. Nebola by Delta. A nebolo by nové zamorenie. Za všetko môžu oni. Vlády, farmafirmy. Boli varovaní, no biznis je biznis. Nebyť nich, nedostali by sme sa do smrteľnej špirály, že sa budeme musieť chodiť zaočkovať každého polroka, aby sme bojovali stále s novou a novou mutáciou.“

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-potupil-matovica-na-cele-koalicie-mame-plagiatora-podvodnika-a-uplneho-magora-video/

Ženy sú menštruujúci či rodiaci ľudia

„Naďobaní budete ako Svätý Šebastián, ale nepomôže. Účinok vakcín bude slabší a slabší. Ja viem, Pfizer na tom brutálne zarobí. Každou novou „potvrdzovacou“ vakcínkou budú tiecť nové miliardy. A ľudia budú ďalej zbytočne umierať. Ale čo by sme neurobili pre amerických akcionárov. Hlavne držať ústa – ak povieš iný názor, tak si dobytok a zoberieme ti ľudské práva,“ necháva sa uniesť ďalšou kritikou Blaha, podľa ktorého sa súčasná koalícia bojí protestov ako malé deti. „A dúfam, že im ukážeme, že majú prečo,“ varuje. „Na Aktualitách už strašia, že podľa ich semaforu nesmú byť koncerty, tak vraj treba zakázať aj protest. Lebo Horkýže Slíže a ústavné právo na zhromažďovanie je pre nich tá istá kategória – takéto absurdity vymýšľa liberálna kaviareň, lebo sa jej od strachu roztriasli kolienka. Keď počúvam, že opozičné strany nemajú čo zvolávať protesty, že to smú len liberálne mimovládky, tak krútim hlavou, ako môžu takí nevzdelanci pracovať v médiách: vráťte sa do školy, decká. Vážne,“ odporúča Blaha nenávideným liberálom a slniečkarom.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-zuri-zapredali-nas-a-zradili-nas-cele-je-to-len-spinava-hra/

„Viete, čo najnovšie riešia liberáli v Amerike? Čítal som ráno v The Economist. Vraj sa už boja používať slovo „žena“, lebo toto slovo poburuje transsexuálov – aj oni predsa majú niektoré ženské pohlavné orgány a nie sú ženy. Je to nefér, kričia progresívni liberáli! A podržte sa. Nebude sa hovoriť žena, ale „telo s vagínou“. Jedna americká slniečkarska senátorka vymyslela ešte lepšie – ženy sú „menštruujúci ľudia“. Je tu aj iný nápad: vraj „rodiaci ľudia“. Toto píšu v Economiste,“ smeje sa na amerických „chuťovkách“ podpredseda Smeru-SD.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-burcuje-matovic-vyhlasil-slovakom-vojnu-my-povedieme-narod-do-boja-za-slobodu-za-socialne-prava-za-slovensko/

Zastavme to, bratia! Je najvyšší čas!

Blahu ale humor neopúšťa ani ďalej: „Ja len, že toto môže prísť aj na Slovensko. Na rande nepôjdete so ženou, ale s „menštruujúcim človekom“. Aby sa transsexuáli neurazili. Lenže najskôr nás musia zlomiť. A to sa im nikdy nepodarí,“ odkazuje Blaha, podľa ktorého nám chcú zobrať slobodu a prelomiť každý odpor. „Liberálne kaviarne zakazujú iný názor na očkovanie a čoskoro zakážu aj iný názor na ženy, na ekonomiku, na všetko. Oberú nás o dôstojnosť, aj o zdravý rozum. Všetci budeme skákať, ako budú pískať v neoliberálnom tandeme kapitál a kaviarne. Jedni zotročia vaše telá, druhí vaše mysle,“ predpovedá Ľuboš Blaha, ktorý na samý záver opäť proletársky zvoláva: „Zastavme to, bratia! V Rimavskej Sobote už túto nedeľu – a nezabudnite si zobrať čapice, ktorými ich vyženieme. Je najvyšší čas!“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články