16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Blaha opäť potupil Matoviča: Na čele koalície máme plagiátora, podvodníka a úplného magora (VIDEO)

Podpredseda Smeru-SD Ľuboša Blaha nevynechá jedinú príležitosť na kritiku Igora Matoviča a súčasnej vlády. Tentokrát sa však predviedol v susedných Čechách takým slovníkom a rétorikou, ktorou spravil zo Slovákov úplné nesvojprávne handry.

Ľuboš Blaha sa pri kritike súčasnej vlády nezvykne dávať pred ústa servítku, no tentokrát jeho kritika už presiahla únosnú hranicu. Nie však preto, aké použil slová smerom k jeho nenávideným politickým konkurentom, ale preto, akým spôsobom do toho všetkého „zakomponoval“ Slovákov. Z tých spravil doslova nesvojprávnych „nímandov“. V zostrihu videa z jeho účasti na predvolebnej konferencii ľavičiarov v Čechách je vidieť, že si svoju kritiku všetkých našich najvyšších politikov doslova užíva.

Robert Fico nemôže za to, ako došustrovali vládnutie

Blaha k priloženému videu napísal aj status, kde vysvetlil, že bol na ľavicovej konferencii LOS v severočeských Lovosicích. Tam našich priateľov z Českej republiky varoval pred tým, aby si vo voľbách nezvolili takúto istú katastrofu a aby nedopadli ako na Slovensku. „U nás na Slovensku sa ľudia škaredo popálili. Sľubovali slušnosť a odbornosť a namiesto toho tu vládne banda vulgárnych, neskúsených a nevzdelaných primitívov, ktorí sa už dva roky od rána do večera vyhovárajú na Roberta Fica a na Smer,“ konštatuje v úvode statuse Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-odkazuje-matovic-tvoj-cas-sa-krati-karma-si-dala-na-cas-ale-uz-prichadza/

„Nie, drahá koalícia, Robert Fico nemôže za to, že ste sa v škole neučili. Robert Fico nemôže za to, že už druhý rok terorizujete ľudí, likvidujete sociálny štát, ničíte právny štát, slúžite bankám a robíte hanbu Slovensku. Nie, Robert Fico nemôže za to, ako ste došustrovali vládnutie. Prestaňte sa už naňho vyhovárať, to vaše zaklínadlo „lebofico“ je trápne a otrepané ako refrény D.J. Boba,“ píše smerák v statuse, v ktorom sa nevyhol ani svojej obľúbenej proletárskej výzve: „Choďte od toho! Kým je čas! Kým vás odtiaľ ľudia nevyženú čapicami! Ľavica sa vracia… Smer na čele s Robertom Ficom… Slovenská ľavica… Taká, čo myslí na chleba, nie na chlapské zadky,“ napísal Ľuboš Blaha na záver svojho statusu.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-burcuje-matovic-vyhlasil-slovakom-vojnu-my-povedieme-narod-do-boja-za-slobodu-za-socialne-prava-za-slovensko/

Reálnu autoritu, žiaľ, požíva úplný, ale úplný imbecil – Igor Matovič

Oveľa ostrejšie však bolo jeho vystúpenie na spomínanej konferencii, ktorého časť zverejnil vo videu. „Nech je Slovensko pre vás mementom. Nech je Slovensko pre vás varovaním, aby ste nedopustili takú katastrofu, aká sa stala u nás. Že sa naplnilo slávne Platónovo: „A nakoniec budú tu vládnuť tí najhlúpejší z vás!“ A to sa stalo na Slovensku,“ varuje prítomných v úvode zostrihu videa Blaha. „My máme na čele koalície plagiátora, podvodníka a úplného magora, ktorý sa volá Igor Matovič. A ten ovláda štát, aj keď tam má tú bábku, ktorá sa volá Heger. My mu hovoríme tak pracovne nafukovacia Anča, lebo keď ju nafúknete tak si s ňou môžete robiť čo len chcete,“ púšťa sa smerák do potupy nášho premiéra, pričom už po niekoľký krát rozosmial prítomných. „Ale reálnu autoritu, žiaľ, požíva úplný, ale úplný imbecil – Igor Matovič,“ kope Blaha do šéfa OĽaNO a po týchto jeho slovách je opäť v sále vidieť na tvárach prítomných smiech.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-zuri-zapredali-nas-a-zradili-nas-cele-je-to-len-spinava-hra/

„A predsedom parlamentu je tam s ním Boris Kollár. Neviem, či to je v nejakej krajine okrem Kolumbie, kde bol chvíľu senátor aj Pablo Escobar (drogový kráľ – pozn. red.), vôbec možné, že jeden z najznámejších slovenských mafiánov, ktorí začínal svoju úžasnú politickú kariéru ako štartér jedného z najznámejších mafiánov Steinhübela. On robil štartéra vrahom a ľuďom, ktorí pašovali drogy a dnes je predsedom parlamentu. Ľudovít Štúr s obracia v hrobe,“ berie si podpredseda Smeru-SD na paškál šéfa parlamentu. Prakticky vzápätí sa ale obracia s kritikou na hlavu nášho štátu. „A potom máme na čele prezidentku Zuzanu Čaputová, ktorá okrem toho, ako sa oblieka a ako si vie nastajlovať vlasy, zatiaľ ešte iný intelektuálny výkon, žiaľ, nepredviedla. Toto nám tu na vládne,“ opísal našu vládnu elitu „zabávač“ Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

Igora Matoviča nechcú ani Američania, lebo je taký hlúpy

Ľuboš Blaha ďalej hovorí, že súčasní vládni politici hodili Slovensko absolútne ako hračku do rúk Američanom. „My sme sa stali kolóniou. Kedysi to povedal váš predstaviteľ, ktorý povedal dnes už zlaté slová, v roku 89: „Budete otroci vo svojej krajine,“ A to sa presne stalo. Kompletne celú našu ekonomiku ovládajú zahraničné korporácie. My nemáme nič! My tam smieme iba otročiť!“ opisuje prítomným Blaha čo je podľa neho na Slovensku, pričom nezabudol spomenúť i obrovský „záslužný čin prezidentky pre našu planétu okolo skládky v Pezinku, a opäť ju doslova zosmiešnil. Nezabudol si však kopnúť ešte raz do Eduarda Hegera, o ktorom povedal, že v Amerike predával slovenskú vodku a predtým robil pre konzultačnú firmu pre americké ministerstvo obrany. „Čistý americký agent. A takíto sú všetci. Okrem Igora Matoviča, ktorého ani Američania nechcú, lebo je taký hlúpy,“ povedal na margo šéfa OĽaNO Blaha, čím ho nielen absolútne potupil, ale znovu schuti rozosmial prítomných.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-boduje-vzdelani-a-mudri-ludia-doma-krutia-hlavami-co-za-uboziaci-tu-dnes-vladnu/

„Napriek tomu takýto človek má kľúčový vplyv v štáte. A toto sa môže stať aj vám. Ja vás chcem varovať pred týmto. Že vám tam prídu vládnuť úplné jelitá.

A pokiaľ sa to stane, tak sa prvé tri mesiace budete smiať, a potom budete plakať,“ varuje Blaha prítomných bratov Čechov a dodáva: „My, Smer-SD, sme sa postavili s plnou vervou proti Matovičovi, proti Čaputovej, proti bande tých primitívov a bande amerických poskokov. A ľudia to vidia. My musíme bojovať, ísť do ulíc, bojovať proti neoliberálom, bojovať proti kapitálu, bojovať proti nerovnosti. Toto je úloha ľavice,“ skonštatoval na úplný záver zostrihu videa Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články