25.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Blaha opäť burcuje: Matovič vyhlásil Slovákom vojnu, my povedieme národ do boja. Za slobodu, za sociálne práva, za Slovensko!

Netrvalo dlho a podpredseda Smeru-SD opäť vytiahol bojovú zástavu proti nenávidenému OĽaNO a jeho šéfovi Igorovi Matovičovi. Tentokrát pre peniaze, ktoré navrhuje vláda pre rodiny s deťmi. To, koľko im navrhuje pridať je totiž nielen smiešne, ale priam na zaplakanie.

Vláda sa totiž rozhodla, že mesačne zvýši rodinné prídavky o neuveriteľných 38 centov! Toto má byť tá sľubovaná pomoc tým najslabším a najzraniteľnejším, ktorú pred voľbami tak sľubovali a na čom si postavili svoju kampaň? Ak áno, potom je to obrovský škandál a hanba. Proti srsti je to aj podpredsedovi Smeru-SD Ľubošovi Blahovi, ktorý to v statuse vláde aj patrične skritizoval.

Povedzme si to na rovinu – sú to neoliberálne monštrá

„Pamätáte si, ako Matovič behal po parlamente s tabuľkou, na ktorej vyčítal vláde Smeru, že sirotám zvýšila príspevok iba o 2,70 eura?“ vracia sa Blaha o pár rokov naspäť. „Som rád, že jeho pravicová vláda nám konečne ukázala, ako sa to robí. Viete, o koľko zvýšili prídavok na dieťa? Sadnite si, zavrite oči a nechajte sa unášať týmto sociálnym počinom roku. Prosím pekne – zvýšenie o 38 centov. Haló, Matovič – to sú v prepočte dva grahamové rožky, ty odľud!“ púšťa sa smerák do svojho nenávideného soka. „Matka Tereza sa môže schovať, tuná naši sociálni dobrodinci z OĽaNO a Sme rodiny nám zase ukázali, ako sa to robí. Očakávam, že dnes nabehne Matovič do parlamentu v tričku MATOVIČ KRYJE ZLODEJOV, vytiahne tabuľku s nápisom DEŤOM 38 CENTOV a pod tým bude veľké HANBITE SA!“ pokračuje Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

„A do toho bude vrieskať na Krajniaka ako nepríčetný, že kašle na deti. Tak ako za starých dobrých čias. Povedzme si to na rovinu – sú to neoliberálne monštrá. Kaník je v porovnaní s nimi úplný Karl Marx. Neexistuje na svete väčších sociopatov, ako sú Matovič, Sulík a Krajniak,“ ukazuje smerák prstom na tých, ktorí to majú podľa neho na svedomí, a hneď ponúka i ďalší tvrdý argument, súvisiaci s ministrom hospodárstva.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-odkazuje-matovic-tvoj-cas-sa-krati-karma-si-dala-na-cas-ale-uz-prichadza/

Štát rozpredajú do zahraničia, ľudí nechajú hladovať

„Sulík sa chystá kompletne liberalizovať trh s energiami, čiže ceny energií pôjdu strmhlav hore. To bude cenové peklo. A nás kedykoľvek kompletne vypne cudzia nadnárodná korporácia. Otroci vo vlastnej krajine,“ hromží Blaha a dodáva, že presne toto je tá ich pravicová cesta – deregulovať, liberalizovať a privatizovať. „Nič iné nevedia. Štát rozpredajú do zahraničia, ľudí nechajú hladovať. A deckám pohodia dva grahamové rožky, nech sa nimi zadusia,“ priam soptí podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého Matovič má ešte tú drzosť vyhovárať sa na prázdnu špajzu. „Hej hej, ten pocit, keď ti zanechali až takú prázdnu špajzu, že si ucítil utkvelú potrebu vyhodiť 50 miliónov na nezmyselnú očkovaciu lotériu, 1 miliardu na testíky pre kamošov a miliardy na zbrojenie. Naď ide vraziť miliardy do zbraní! Slovensko sa rúti do bankrotu, ľudia prežívajú zo dňa na deň, na deti našli až desať korún – a Naď ide pchať miliardy eur do amerických zbrojoviek,“ vyratúva kam súčasná vláda „investovala“ obrovské peniaze.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-zuri-zapredali-nas-a-zradili-nas-cele-je-to-len-spinava-hra/

„A keď mu to vytkne nejaký občan na sociálnej sieti, tak mu odkáže, že je „dezolát“ a po večeroch „hajluje“. Takto sa správa minister slovenskej vlády – kritici sú preňho dezoláti, každý je extrémista, Slováci sú pre neho opice,“ berie si Blaha na paškál šéfa rezortu obrany. Dlho pri ňom ale nezostáva. „Náš slovenský Fantozzi nerieši bankrot, nerieši ceny potravín, nerieši ceny energií – on prosím pekne rieši rožky. Parný či nepárny. Sudá, lichá. Ľúbi ma, neľúbi ma… Zošalel,“ smeje sa na ministrovi financií Blaha, podľa ktorého sa Slovensko kvôli týmto nekonečným primitívom dostalo na úplné sociálne a ekonomické dno. „Rozkradli štát a zobrali ľuďom aj posledné omrvinky,“ hnevá sa na súčasnú nenávidenú vládu smerák.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-boduje-vzdelani-a-mudri-ludia-doma-krutia-hlavami-co-za-uboziaci-tu-dnes-vladnu/

Ľudia padajú na ústa, vláda im berie slobodu aj dôstojnosť

„A prezidentka Čaputová sa o chvíľu postaví do parlamentu a vyzve k zmieru. Jej pí-ár oddelenie zistilo, že jej rapídne klesá podpora, a tak si pozvala Roberta Fica, aby ukázala, aká je ona zmierovateľka,“ napísal Blaha, ktorý ale nezabudol ani na ódu na svojho šéfa Fica, ktorý, podľa neho, našej prezidentke naložil ako malej žabke. „Nech sa konečne spamätá a vypíše referendum. Aké zmierovanie? Ľudia padajú na ústa, vláda im berie slobodu aj dôstojnosť a ona tu tára o nejakom zmierovaní!“ mieri Blaha kritiku aj hlavu štátu.

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

„Matovič vyhlásil Slovákom vojnu – a my ako slovenskí ľavičiari povedieme národ do boja. Za slobodu, za sociálne práva, za Slovensko! Zobrali ľuďom sociálny štát, my ho vrátime späť!“ burcuje ako správny vodca a proletár na záver Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články