10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Slovensko v rukách bláznov, nečakajte, že sa niečo zmení k lepšiemu, píše Ľuboš Blaha

Matoviča už zase pustili na vychádzku a on to zapikoval rovno do redakcie Postoju a dával strašné šupy.

1. Dozvedeli sme sa, že zadržanie čurillovskej mafie je nesprávne, lebo „stojí na svedectve človeka, ktorý nie je dôveryhodný“.

2. Ja len, že tento istý „človek“ si vymyslel svedectvo aj na Dušana Kováčika a toho kvôli tomu odsúdili na 14 rokov… A Matovič za to vytlieskával Záleskú. V slovenčine na to máme taký pekný výraz – pokrytectvo!

3. Milý Igor, je fakt trochu zvláštne, že ti kajúcnici nevadili, keď posielali do basy nevinného Milana Lučanského. Vtedy si neriešil, či sú mafiánski udavači a kriminálnici dôveryhodní. Odrazu áno, ty farizej!

4. A zrejme ti ušlo, že čurillovskú mafiu usvedčujú odposluchy, nie kajúcnici. Právo ale zjavne nie je tvoja silná stránka, ty si predsa „ekonóm“, všetci sme z teba hotoví, profesor Joe Stiglitz z Ameriky posielal blahoželanie, že čítal tvoju diplomovku a hlbočí sa.

5. Matovič ale v Postoji konečne odhalil, ako to funguje, hovoril o „dohodnutom systéme“, citujem: „Vyšetrovateľ dopredu vie, ktorý prokurátor bude daný prípad riešiť, a vie aj to, aký sudca bude vo veci rozhodovať – a podľa toho si pripravia napríklad zatýkanie.“

6. Tak tomuto sa hovorí škandalózne odhalenie. Presne takto strčili do väzby Milana Lučanského a ďalších politických väzňov. Počkali si so zatýkaním na svoju sudkyňu Záleskú.

7. Vedeli, že Záleská je ich človek a a tá ich obete podľa predpokladu nastrkala do väzby, nech tam zhnijú. A kvôli tomu zomrel aj Milan Lučanský.

8. Takže – dohodnutý systém. Hovorí – Matovič. Ten, čo to celé riadi. Dobré vedieť. Prekecol sa, chlapec. Aspoň už vieme, ako mafia funguje. Matovičova mafia.

9. Matovič sa vyjadril aj k pandémii. Tento jeho výrok si prosím zarámujte, ešte sa zíde: „Takisto sme dali prísľub, že keď tretia vlna buchne, tak sa budú môcť zamestnanci testovať. Nič pre to nie je urobené. Vôbec nie sme nachystaní a sme vydaní napospas tretej vlne, ktorá dramaticky rastie.“

10. Čiže Matovič priznáva zodpovednosť vlády za to, že budú zomierať ľudia. A priznáva zodpovednosť za to, že neočkovaných ľudí šikanujú, že si musia platiť testy pri príchode do vysokej školy, nemocnice či do reštaurácie.

11. V skutočnosti vytvorili neoliberálny režim spoplatneného školstva a zdravotníctva pre neočkovaných vysokoškolských študentov a pacientov. A toto čaká aj robotníkov, len vyčkajte. Sulíkovci sa zalizujú.

12. Zaviedol to neoliberál Biden v Amerike, tak to zavedú aj títo klauni. Vždy je to tak – zavedú na Západe, o pár týždňov to máte aj tu, v gubernii. Ľudí vyhladujú na testoch.

13. A tento magor priznáva, že vláda s tým nič nerobí. Že vôbec nič nerobí. Že vydáva napospas celé Slovensko.

14. Matoviča pustili na vychádzku a v jednom rozhovore priznal všetko. Že je tu mafiánsky systém, ktorý v spolupráci s „tou správnou sudkyňou“ zabil Milana Lučanského a obral o slobodu kopu politických väzňov.

15. Nepriamo priznal, že Kováčik nemal byť odsúdený, lebo kajúcnici sú nedôveryhodní. A priznal, že vláda nič nerobí s pandémiou, dokonca šliape po verejnom prísľube, že testy zabezpečí štát.

16. Matovič dnes priznal, že táto vláda je vláda smrti. Vláda pokrytectva. A vláda babrákov. A my všetci vieme, že je to jeho vláda.

17. Vláda pacienta psychiatrie, ktorý práve teraz leží vo vypolstrovanej cele a má v sebe potrebné medikamenty, aby manicko-depresívne stavy na chvíľu odozneli.

18. V pondelok už zase pôjde veselo do úradu, aby mohol ničiť životy Slovákom. Kým je Slovensko v rukách bláznov, nečakajte, že sa niečo zmení k lepšiemu – ľudia budú umierať.

Text: Ľuboš Blaha/fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články