16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Blaha zúri: Zapredali nás a zradili nás! Celé je to len špinavá hra

Naša nová „demokratická“ vláda toho pred voľbami nasľubovala naozaj veľa. Žiaľ, takmer nič z toho nesplnila. Ba práve naopak. Kritike sa preto nevyhla aj od podpredsedu Smeru-SD Ľuboša Blahu, ktorý jej toho vytýka naozaj veľa.

Ľuboš Blaha poukazuje pri svojej kritike na niekoľko oblastí, v ktorých nás súčasná koalícia klame. Platí to aj o očkovaní malých detí experimentálnymi vakcínami, ktoré ideme robiť ako prvá na svete. Kritike sa však v statuse podpredsedu Smeru-SD nevyhla ani návšteva pápeža.

Naše 5-ročné deti obetujú pre klinickú štúdiu Pfizeru

„Zapredali nás. Iné vysvetlenie neexistuje,“ píše hneď v úvode statusu Blaha a dodáva: „Spomeňte si, ako Sulík pred 10 rokmi vyvádzal kvôli eurovalu. Dnes mu je odrazu jedno, že Slovensko sa rúti do bankrotu. Náhoda? Krajina v bankrote je zotročená krajina. A presne to je zámer. Slovensko chcú vydať napospas veriteľom. Definitívna kolónia. Zradili nás!“ Slovensko je podľa podpredsedu Smeru-SD jediná krajina, kde prebiehajú experimenty Pfizeru s očkovaním detí. „Matovič tu robil pokusy na ľuďoch pri celoplošnom testovaní. Boli sme jediní na svete. Pokusné králiky. A teraz naše 5-ročné deti obetujú pre klinickú štúdiu Pfizeru,“ hnevá sa Blaha na krok ministra zdravotníctva.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-boduje-vzdelani-a-mudri-ludia-doma-krutia-hlavami-co-za-uboziaci-tu-dnes-vladnu/

„Vrieskajú o prázdnej špajzi, ale Naď ide vyšmariť 2 miliardy na vojenskú techniku. Presne takto sa správajú kolónie – nakupujú zbrane od USA a Američania potom kryjú miestnych diktátorov. Potrebujú naše územie na dve veci. Geopoliticky nás potrebujú, aby tadiaľto mohli smerovať tanky na Rusko. Medicínsky sme sa stali laboratóriom pre ich očkovacie pokusy,“ konštatuje smerák, podľa ktorého nás koaliční politici zapredali, za čo dostali odmenu, ktorou bude to, že Západ bude tíško prehliadať, ako sa tu láme ústava a lynčuje opozícia. „Matovič a Lipšic dostali voľné ruky na gestapácke čistky. Akákoľvek snaha o spravodlivosť je v zárodku zahubená. Idú po Santusovej, idú po Zurianovi. Lebo odhalili mafiánske sprisahanie. A dajú dole aj Žilinku. Poslanec Baránik to povedal jasne. Žilinka neposlúcha, tak musí ísť. Dajú to na Kováčika? Či priamo na Lučanského?“ pokladá zaujímavé otázky Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

Lengvarský verne slúži Pfizeru ako miestny Vakcinátor

„Ale čo čakáte? Heger je ich človek, vyštudoval v USA a pracoval pre americkú firmu v oblasti obrany. Lipšic je ich človek. To isté Naď aj Korčok. V USA študoval aj Lengvarský, pôsobil vo výbore NATO, bojoval s Američanmi v Iraku. Dnes verne slúži Pfizeru ako miestny Vakcinátor. Toto nie sú náhody, fakt nie,“ konštatuje ďalej podpredseda Smeru-SD a vzápätí ukazuje na hlavu štátu.

https://www.nitranoviny.sk/jedine-co-im-zabera-je-statny-teror-ziadna-veda-ziadna-medicina-ziadne-zdravotne-dovody-tvrdi-blaha/

„A na čele tohto celého majú blondínku z paláca. Intelektom nikdy nevynikala, no vždy oddane slúžila. Naliali do nej stopäťdesiat tisíc dolárov, aby ju tam dostali. Odvtedy len skúša garderóby a marí referendá. Dnes jej umelo dávajú medzinárodné ocenenia, z ktorých sa smeje celé Slovensko. Najnovšie ju vyznamenala nejaká mimovládka z Viedne, lebo madam, ktorá si v oblasti práva nedokázala napísať ani diplomovku, je vraj tou najlepšou slovenskou právničkou,“ pridáva Blaha na úkor našej prezidentky.

https://www.nitranoviny.sk/lubos-blaha-v-roku-2001-zomrelo-par-tisic-americanov-a-nasla-sa-zamienka-aby-zomierali-miliony-v-iraku/

„Slovensko puká od smiechu. Čaputová je z intelektuálneho hľadiska zhruba tá istá liga ako Romana Tabak, jediný rozdiel je, že paničke pošepli, že sa v Tatrách nemá plieskať do chránených horských plies. Ale treba budiť slastný dojem, aká to je strašná právnická hviezda, úplný Perry Mason v sukni. Lebo poslúcha. A zrádza Slovensko,“ píše v závere svojho statusu Ľuboš Blaha. „Celé je to len špinavá hra. Majú tam svojich ľudí, ktorí zotročia Slovensko. A kým ich neodstavíme o moci, Slovensko bude americké laboratórium. Taká je žiaľ pravda,“ dodáva na úplný koniec podpredseda Smeru-SD.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články