11.5 C
Nitra
pondelok, 4 marca, 2024

Urobili z nás otrokov, ľuďom berú posledné zvyšky demokracie! Príďte ich 17. novembra poslať do zabudnutia, vyzýva Blaha

Urobili z nás otrokov, ľuďom berú posledné zvyšky demokracie, začína burcovať Slovákov Ľuboš Blaha. Blíži sa výročie 17. novembra, na ktorý majú aj mnohí Slováci ešte v hlavách spomienky. Vtedy protestovali proti tomu, že im bolo zle, a zle im je aj teraz. Ba možno ešte horšie… Zopakuje sa história po 32 rokoch?

V novembri 1989 padla nenávidená komunistická vláda. Máme tu opäť november a opäť vládu, ktorá je najneobľúbenejšou v novodobej histórii Slovenska. Národ sa chystá 17. novembra protestovať a na mohutnú účasť vyzývajú viacerí opoziční politici. Patrí medzi nich aj večne nespokojný Ľuboš Blaha, podľa ktorého dokonca hrozí sociálny výbuch.

Komu táto vláda ešte nezničila život, nech sa hlási u súdruha Žinčicu.

„Vláda vyhlásila vojnu Slovákom – hrozí sociálny výbuch! Komu táto vláda ešte nezničila život, nech sa hlási u súdruha Žinčicu,“ píše hneď v úvode položartom podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého je v parlamente koalícia už kompletne rozhádaná na tom, či zničiť alebo nezničiť život lesníkom a ľuďom v regiónoch. „Nenávidia sa do krvi. Teraz sa koalícia aktuálne vzájomne masakruje na potratoch. Cigániková verzus Záborská. Votrelec vs. Predátor. Hej, hej, uprostred rekordného zdražovania a tretej vlny pandémie je najlepší nápad na svete hádať sa o potratoch a národných parkoch, perfektné, toto je vláda za všetky drobné,“ dodáva smerák.

https://www.nitranoviny.sk/hamran-je-to-najhlupejsie-stvorenie-v-prilahlych-galaxiach-vy-ste-nepriatel-demokracie-odstupte-vyzyva-sefa-policie-blaha/

„Popri tom sa stíhajú hádať aj na reforme zdravotníctva, pretože polka vlády chce rušiť nemocnice v regiónoch a druhá polka nie. Lebo čo je lepšie ako rušiť lôžka uprostred pandémie! A aby toho nebolo dosť, hádajú sa aj na tom, či rušiť alebo nerušiť súdy v regionálnych mestách. Kolíková by najradšej zrušila všetky súdy – o tom, kto pôjde do basy, bude rozhodovať len Lipšic s Tódovou!“ pokračuje v sarkastickom tóne Blaha, podľa ktorého sa koalícia háda prakticky na všetkom a jediné, na čom sa vedia zhodnúť, je to, ako ubližovať ľuďom.

https://www.nitranoviny.sk/ludia-uz-vedia-aka-je-pravda-a-volaju-po-navrate-do-normalu-prizvukuje-blaha/

Berú ľuďom posledné zvyšky demokracie, rovnosti a ľudských práv

„Vysokým školám idú zobrať autonómiu a pripraviť ich o majetky. Politizácia školstva – skvelé! Veľký brat bude určovať, čo si smieš myslieť. A keď nebudeš poslúchať, policajt ti dá cez papuľu – veď sľúbili sme si lásku,“ píše ďalej smerák. „Štrajkujú im zdravotníci, štrajkujú im učitelia, štrajkujú im študenti, protestujú lesníci, protestujú podnikatelia v gastrosektore, búria sa v cestovnom ruchu, protestujú odbory. V uliciach sú ľudia, ktorí protestujú proti policajnej brutalite, búri sa verejná správa, ktorej vláda nepridala ani jedno jediné euro, seniori melú z posledných, rovnako mladé rodiny s deťmi,“ vyratúva podpredseda Smeru-SD skupiny nespokojných ľudí a dodáva, že už prakticky neexistuje spoločenský sektor, ktorý by tejto vlády nemal plné zuby. „Matovič tu vytvoril svetový unikát: on si proti sebe poštval úplne každého na Slovensku. Jeho nenávidí celá republika,“ prízvukuje Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-burcuje-matovic-vyhlasil-slovakom-vojnu-my-povedieme-narod-do-boja-za-slobodu-za-socialne-prava-za-slovensko/

„A to ešte ide Heger do parlamentu predložiť ďalšie segregačné zákony. Ľuďom obmedzia pandemické PN-ky, zaočkovaným dajú práva, aby šírili Covid a z nezaočkovaných urobia podľudí… Ach, tá slastná sloboda a demokracia,“ povzdychne si Blaha a dodáva: „Toto celé pripravujú týždeň pred 17. novembrom. Berú ľuďom posledné zvyšky demokracie, rovnosti a ľudských práv. Hlavne, že tu budú vrieskať dojatím, ako v roku 89 porazili totalitu. Komunisti tu na rozdiel od nich po sebe niečo zanechali – postavili školy, škôlky, nemocnice, cesty, dali ľuďom robotu, sociálne istoty, bezpečnosť a poriadok. Títo akurát všetko rozkradli a ešte berú ľuďom aj slobodu, ktorou sa tak veľmi oháňali. Urobili z nás otrokov vo vlastnej krajine a ešte si k tomu budú rozcítene spievať, že „do batôžka si nalož pretvárku, lož a faloš“ – banda pokrytcov, klamárov a primitívov!“ priam srší hnevom smerák, podľa ktorého dozrel čas na zásadnú zmenu.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

17. novembra chce Smer-SD aj s čo najväčším počtom nespokojných Slovákov odkázať tyranom, že ich čas vypršal! „Ak chcú na občanov, ktorým ako poslední fašisti hovoria „opice“, poslať vodné delá, nech sa páči. Vyhlásili vojnu Slovákom – a tento boj nemôžu vyhrať. My chceme slobodu! Tentoraz už naozaj!“ dodáva na konci statusu takmer revolucionársky Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články