13.7 C
Nitra
pondelok, 4 marca, 2024

Právnik Géci odkazuje nenávidenej vláde: „Čakajte nás na proteste 17. novembra!“

Súčasná vládna koalícia sľubovala pred aj po voľbách veľké zmeny. Tie skutočne aj nastali, lenže k horšiemu. Aj preto popularita vlády klesala až sa dostala na najneobľúbenejšiu a najnenávidenejšiu v histórii samostatného Slovenska.

Ľudia súčasnú vládu nenávidia nielen pre tisíce zbytočne mŕtvych v druhej vlne koronavírusu, ale aj pre chudobu, do ktorej dostala množstvo Slovákov, vrátane zruinovaných podnikateľov. Doterajšie protesty proti nenávidenej vláde boli len „symbolické“, a tak sa nič nezmenilo. Zmeniť by to chcel právnik Marek Géci zo Život Národná strana, ktorý sa v dvoch statusoch na sociálnej sieti zameriava nielen na delenie ľudí na zaočkovaných a nezaočkovaných, ale zároveň pozýva čo najviac ľudí na vyjadrenie svojej nespokojností na protest organizovaný 17. novembra v našom hlavnom meste.

Sme krôčik od absolútnej politickej anarchie a znásilňovaniu moci

Nespokojnosť Géciho si v statuse, prirodzene, ako prvý odniesol premiér Eduard Heger. „Takže predajca vodky, pardon záskočný premiér, zase nechutne segreguje… ,,Odmena“ za zodpovednosť prichádza priatelia…, a tí nezodpovední, neočkovaní, ktorí neboli chorí, žijú zdravo, dávajú si pozor, sú zase odčlenení od spoločnosti, od života ako nejaká banda, čvarga a odpad!!!“ píše v úvode rozhnevaný Géci a dodáva: „Áno, takto to vnímajú ľudia, ty nekompetentný predajca vodky a celá vláda tragédov!!! Prepáčte mi, priatelia, za použitý výraz, už skutočne mám toho plné zuby a celej tejto frašky…“

https://www.nitranoviny.sk/nie-ste-zaockovany-a-mate-problemy-na-niektorych-instituciach-tieto-dokumenty-od-pravnika-geciho-vam-pomozu/

V ďalšom statuse sa ušlo aj celej vláde, ktorá „pracuje“ pod vedením „schopného“ spomínaného expredajcu vodky. „Túto zostavu budú ľudia zrejme hnať z úradov… Sme krôčik od absolútnej politickej anarchie a znásilňovaniu moci,“ konštatuje Géci, ktorý, ako priznáva, sa nechce pozerať na to, ako zničení otcovia budú končiť v base iba preto, že sa už nebudú vládať pozerať na to čo robia vládni politici! „17.11. pred Národnou radou môžeme ukázať národnú jednotu. Podporujem každý ohlásený a slušný protest, kde jasne ukážeme, že takto už ďalej nie!!!!!!!!!“ píše na samý záver statusu právnik Marek Géci, ktorý ešte Slovákom odkazuje, že on tam určite bude.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články