0.7 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Ľudia už vedia aká je pravda a volajú po návrate do normálu, prízvukuje Blaha

Podľa najnovšieho prieskumu zvoliteľnosti do parlamentu si strana Smer-SD opäť percentuálne polepšila. Prirodzene, môže za to najmä jej agresívna politika kritizovania všetkého a všetkých z koalície. Popravde, majú a čo a je zaslúžená.

Ľudia už vedia aká je pravda a volajú po návrate do normálu, prízvukuje Blaha

Každému, kto si všíma kritikov zo strany Smer-SD, je jasné, že jedným z tých, ktorí sú v tomto najaktívnejší je podpredseda strany Ľuboš Blaha. Svojej povesti nezostal nič dlhí ani v statuse, kde píše aj o tom, ako ho nazývajú niektoré média a ako by súčasná situácia vyzeral z pohľadu médií, keby vo vláde bol Smer-SD.

Slováci chcú predčasné voľby, chcú naspäť Roberta Fica

„Podľa najnovšieho prieskumu má Smer-SD už takmer 18%. V Denníku N skáču hromadne z okna a Tódová s roztrasenými rukami zapíja už šiesty lexaurín,“ smeje sa Blaha, podľa ktorého ľudia vidia, že jediný, kto Slovensko môže zachrániť od chaosu a primitivizmu, čo sem dovliekol Matovič so Sulíkom, je Robert Fico. „Je v tom kus zadosťučinenia. Nikto si neprešiel takým nechutným mediálnym lynčom ako Robert Fico. Pred rokom nás všetci odpisovali, namerali nám nejakých 6%, vyvreskovali, že Smer je mŕtvy. Dnes má Smer trojnásobné čísla a spolu s Hlasom by mal skoro tie isté percentá, aké dosiahol Robert Fico v roku 2012,“ vytešuje sa podpredseda strany, ktorý má veľkú radosť aj z toho, že Matovič je na hranici zvoliteľnosti a celá koalícia padá ku dnu.

https://www.nitranoviny.sk/tomuto-sa-hovori-policajny-teror-je-to-ucebnicova-policajna-brutalita-perli-blaha-video/

Blaha už dnes vie, že keď ľudia zaplnili námestie v Košiciach a v Rimavskej Sobote mávalo čapicami 5 tisíc ľudí, tak Slováci chcú predčasné voľby, chcú naspäť Roberta Fica. Jednoducho vraj volajú po návrate do normálu. Koalícia nesie podľa neho plnú zodpovednosť za vlnu zdražovania, za nezvládnutie pandémie a aj za všeobecný rozvrat. „Dnes som sa o sebe v jednom médiu dozvedel, že som „handra“, v druhom, že som „propagandistická mašinéria“, potom som bol „antivaxer“ a tuná v Pluske som „Divoký Blaha“… Musia z nás mať nervy v kýbli,“ píše Blaha, ktorý sa na to vraj skvele sa baví.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-burcuje-matovic-vyhlasil-slovakom-vojnu-my-povedieme-narod-do-boja-za-slobodu-za-socialne-prava-za-slovensko/

Už vám nepomôže ani Amerika, slniečka. Rútite sa na smetisko dejín

„Predstavte si, že by sme vládli a že by za nás došlo k lúpeži 24 miliónov, ktoré štát poslal do schránkových firiem. V čase, keď ľudia končili na dlažbe kvôli Covidu a štát na nich kašľal. Okamžite by tu boli bombastické titulky, že Fico posielal peniaze do schránok. Myslíte, že by niekoho zaujímali trápne výhovorky, že za to môžu nejakí úradníci? Trhali by nás na kusy,“ konštatuje smerák a pridáva: „Alebo si predstavte, že by sa blížilo rekordné zdražovanie energií a ľudia by nedostali žiadnu pomoc, lebo by sa vo Ficovej vláde hádal minister hospodárstva s ministrom financií. Vlastne – to sa ani nedá predstaviť. Robert Fico by do sekundy s oboma ministrami vyrazil dvere,“ konštatuje rázne.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

„Predstavte si, že by sme sa za našej vlády vyhrážali opozícii, že ju budeme zatvárať. A že by nám vo väzbe zomrel ich policajný prezident. Liberálne médiá aj prezidentka Čaputová kryjú túto vládu a Robert Fico má pravdu – za nitky ťahajú z Washingtonu a New Yorku. V 2018 sa nás potrebovali zbaviť, a tak zorganizovali Majdan – a dnes si svojich majdanistov chránia vo vláde,“ prízvukuje Ľuboš Blaha, ktorý na samý záver dodáva: „Ľudia už vedia aká je pravda. Smer má 18% a ešte porastie. Už vám nepomôže ani Amerika, slniečka. Rútite sa plnou parou vpred – na smetisko dejín.“

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články