10.9 C
Nitra
pondelok, 4 marca, 2024

Mesík v tom má jasno: Lekári sa vyhýbajú Ivermectinu, a tak nám zbytočne zomierajú ľudia!

Ivermectin ako liek proti koronavírusu rovnako rozdelil našu spoločnosť ako aj experimentálne vakcíny. Rozdiel je len v tom, že kým Ivermectin nemá smrtiace účinky ani nezanecháva trvalé následky, ba je viditeľne liečivý, o vakcínach sa to vôbec povedať nedá.

Mesík v tom má jasno: Lekári sa vyhýbajú Ivermectinu, a tak nám zbytočne zomierajú ľudia!

Slovensko je zaočkované už viac ako z polovice, lenže počty mŕtvych tomu vôbec nenasvedčujú. Úmyselne nepíšeme aj o počtoch nakazených, lebo takí môžu byť aj plne zaočkovaní ľudia. A to mala byť vakcína zdravie! Kto len toto vymyslel… Vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík v tom celom má absolútne jasno. A ako píše v statuse, premiér Eduard Heger teraz rozbieha doslova masaker.

Aktuálne u nás zomiera toľko ľudí ako 16. decembra 2020, keď u nás nebol zaočkovaný nikto

Ako sme už uvádzali, a konštatuje to i Mesík, počty nakazených rastú a s nimi aj počty mŕtvych. A rozhodne za to nemôžu iba nezaočkovaní, pretože všetci, teda i zaočkovaní, koronavírus roznášajú a ako ho liečiť a nie sa iba spoliehať na vakcíny. To by sme však brali mega zisky farmaceutickým spoločnostiam, a to sa predsa nesmie. Radšej nech sú množstvá ťažko chorých a mŕtvych. To, že sme sa pri liečbe koronavírusu vôbec nepoučili konštatuje aj samotný Mesík.

https://www.nitranoviny.sk/mesik-neverte-propagande-a-nespoliehajte-sa-na-ockovanie-ale-na-lekarov-ktori-naozaj-liecia/

„Na Slovensku dnes oficiálne denne zomiera skoro 60x viac ľudí na milión ako v Zimbabwe a skoro 30x viac ako v Indii – chudobných krajinách, ktoré dali svojim ľuďom prístup k Ivermectinu a ďalším účinným liekom proti covidu,“ píše Mesík, ktorý je, na rozdiel od mnohých našich „odborníkov“ a lekárov, veľkým zástancom lieku Ivermectin. „Tie Hegerovci Slovákom cieľavedome odopreli – veď čo sú pre korupčno-plagiátorskú vládu ľudské životy?“ pýta sa vyštudovaný lekár, ktorý vzhľadom k účinným liekom položil dosť nepríjemnú otázku.

https://www.nitranoviny.sk/mesik-ucinny-liek-na-covid-19-existuje-ivermectin-ale-to-by-potom-nemali-farmafirmy-miliardove-zisky/

Podľa Mesíka u nás aktuálne zomiera toľko ľudí ako 16. decembra 2020, keď malo v sebe vírusovú mRNA od Pfizera 0,0% obyvateľov, alebo ako 11. mája, keď bolo „plne vakcinovaných“ 11% Slovákov (dnes ich je 4x viac). „Susedné Maďarsko má ešte o skoro 50% vyšší podiel „plne vakcinovaných“ ako Slovensko, teda cca 60% z populácie,“ poukazuje analytik na isté štatistické čísla. „Uvidíme, či Heger do jari tromfne aj svojho stvoriteľa Matoviča. Nič sa nenaučili, nič nezabudli. Do špiku kosti skorumpovaní „bojovníci s korupciou“,“ uzatvára svoj status namrzený Juraj Mesík.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články