16.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Hamran je to najhlúpejšie stvorenie v priľahlých galaxiách. Vy ste nepriateľ demokracie, odstúpte! Vyzýva šéfa polície Blaha

Okolo strany Smer-SD a najmä jej šéfa sa v ostatnom čase sťahujú mračná. Do boja s ich rozohnaním sa s vervou leva púšťa najmä podpredseda strany Ľuboš Blaha, ktorý za všetkým zlým vidí najmä policajného šéfa Štefana Hamrana.

Smeráci sa po voľbách doslova zdvihli z prachu ako bájny vták Fénix a už sa dostali na druhú priečku v percentách zvoliteľnosti do parlamentu. Ostatné kauzy okolo ich šéfa Roberta Fica im ale môžu ublížiť, a tak sa na ich obranu sťa by chrabrý rytier postavil najmä Ľuboš Blaha. Ten si v statuse podal najmä policajného šéfa Štefana Hamrana, ktoré už dlhí čas nazýva Himmlerom.

Rozdáva policajtom ťaháčiky aby vedeli, čo majú robiť s ľuďmi bez rúška

„Každá totalita potrebuje svojho Himmlera, Matovič má Hamrana,“ píše hneď v úvode Blaha a dodáva: „Pamätáte si na toho pána o paličke, ktorého masakrovali dvaja policajti v Prievidzi iba kvôli tomu, že nemal rúško? Herr Hamran ich ide odmeniť. Za to, že sa vybúrili na staršom invalidovi, hodili ho o zem, spútali, ťahali po zemi… na Slovensku sa za policajnú brutalitu najnovšie odmeňuje. Toto tu bolo naposledy za gestapa,“ začína Blaha ťať do Hamrana. „Ďalší skvelý nápad miestneho Heinricha sa zapíše do dejín grotesky. Ide rozdávať policajtom ťaháčiky, aby vedeli, čo majú robiť s ľuďmi bez rúška. On ide z policajtov robiť úplných bláznov, ako keby sa nevedeli naučiť základný postup,“ smeje sa na policajnom šéfovi a jeho podriadených smerák.

https://www.nitranoviny.sk/tomuto-sa-hovori-policajny-teror-je-to-ucebnicova-policajna-brutalita-perli-blaha-video/

„Hamran celý vytešený tvrdí, že ťaháčiky sú už v tlači, a že sa mu to páčilo, keď Amerika pustošila Irak. Americkému vojakovi napísali na ťaháčik – shoot, kill and rape! A americký vojak strieľal, zabíjal a znásilňoval. Aké inšpirujúce! Hamran od samého nadšenia ide rozdávať ťaháčiky aj slovenským policajtom. Napíšu tam – ak hodíte o zem invalida, ktorý nemá rúško, tak dostanete odmenu! A za každého desiateho zmláteného občana bude pochvala pred nastúpenou čatou priamo od Reichsführera!“ búš ďalej Blaha do šéfa polície.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-potupil-matovica-na-cele-koalicie-mame-plagiatora-podvodnika-a-uplneho-magora-video/

Hamran je katastrofa. Pod jeho velením sa Slovensko mení na policajný štát

Podľa Blahu sa už tomu nechce ani veriť, čo „tento zúfalec“ stvára. „Hamranovi „naši chlapci“ sú obvinení z toho, že si vymýšľajú zločiny a spolupracujú s mafiou. Iní jeho chlapci odpočúvajú opozíciu a posielajú záznamy do médií. Ďalší chlapci sa vyžívajú v brutálnych zákrokoch na invalidov bez rúška. Iní šikanujú vyšetrovateľku inšpekcie, lebo sa im nepáči, že má voľné ruky,“ vyratúva podpredseda Smeru-SD veci, ktoré Hamranovi „naši chlapci“ napáchali. „A namiesto toho, aby vyriešil, že polícia je zneužívaná na odpočúvanie opozície, on vymetá súkromné televízie a tam glosuje, o čom sa v súkromnom rozhovore rozprávali opoziční lídri. Toto je šéf polície. Aj priemerní esesáci mali viac rozumu ako tento komárňanský lekvár,“ smeje sa na Hamranovi Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

„Pri všetkej úcte, Hamran je katastrofa. Pod jeho velením sa Slovensko mení na policajný štát. Násilie, odpočúvanie, brutalita… A on ešte strápňuje policajtov tým, že im tlačí taháčiky. Na čelo polície postavili to najhlúpejšie stvorenie v priľahlých galaxiách, miestneho buldoga, ktorý bude trhať to, na čo Milulec s Matovičom a Lipšicom ukážu,“ srší Ľuboš Blaha invektívami smerom k policajnému prezidentovi, podľa ktorého ten patrí do 30. rokov 20. storočia, nie do roku 2021. „Odstúpte, Herr Hamran! Vy ste nepriateľ demokracie, nepriateľ slobody a hlavne nepriateľ akejkoľvek mozgovej činnosti. Robíte polícii hanbu! Hamran, metelesku blesku!“ končí svoj status Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články