9.2 C
Nitra
utorok, 5 marca, 2024

Mesík ukazuje niečo, čo pred vami chcú zatajiť – šokujúce štatistiky COVID zaočkovaných z Nemecka

MUDr. Juraj Mesík opäť ukazuje niečo, čo pred vami chcú zatajiť. Šialenstvo okolo očkovania proti COVID-19 je v celej Európe doslova obrovské a Slovensko nie je výnimkou. Zverejnené príklady z mnohých štátov však ukazujú, že vakcína a jej ochrana pred touto chorobou je iba propaganda.

https://www.facebook.com/juraj.mesik.7/posts/10223574764411196

https://www.facebook.com/juraj.mesik.7/posts/10223575272623901

Dajte sa zaočkovať, budete zdraví a slobodní!!! Tak hlása propaganda, no celá vec sa má úplne inak. Ako, to ukazuje v statuse aj vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík. A toto azda nebudeme považovať za antivaxera, ako sa takíto ľudia s obľubou nazývajú. Navyše, ak svoje slová má podložené aj faktami a číslami.

Šokujúce účinky Aspirínu proti ťažkému priebehu COVID-19

Mesík ukazuje niečo, čo pred vami chcú zatajiť - šokujúce štatistiky COVID zaočkovaných z Nemecka

Tak sa teda pozrime, prečo sa o jednoduchej a účinnej liečbe nedozvieme z kontrahovaných médií? „Prostý dôvod – aspirín (náš acylpyrín) je voľne dostupné generikum za pár centov. Tí, ktorí brali aspirín z dôvodov nesúvisiacich s ich ochorením na Covid mali riziko ťažkého priebehu znížené skoro na polovicu: potreba ventilácie znížená o 44%, príjem na JISky o 43%, celková úmrtnosť v nemocniciach znížená o 47%,“ píše hneď v úvode statusu Mesík.

https://www.nitranoviny.sk/vitamin-d-ma-silny-preventivny-aj-liecebny-ucinok-nielen-pri-covide-ale-i-mnohych-inych-chorobach-tvrdi-doktor-mesik/

„Aspirín je samozrejme súčasťou protokolov FLCCC – ale o niečom takom svedkovia Pfizerovi nikdy nepočuli a keby aj, tak neuveria. Dobre oni z K-tlače vedia, že Covid je absolútne neliečiteľná choroba, nanajvýš ak remdesivirom a tým novým fest drahým liečikom od Pfizera či Mercku,“ dodáva vyštudovaný lekár, ktorý je veľkým zástancom lieku Ivermectin, ktorý má v liečbe COVID-u dokázateľné veľmi dobré účinky.

https://www.nitranoviny.sk/mesik-neverte-propagande-a-nespoliehajte-sa-na-ockovanie-ale-na-lekarov-ktori-naozaj-liecia/

Že očkovanie takmer vôbec nepomáha ukazujú aj reálne čísla

Prirodzene, Mesík neobchádza ani vakcíny, ktoré mli byť hlasmi ich tvrdých obhajcov cestou za zdravím! Ako absolútne fiasko masového napichávania populácie mRNA ukazuje na príklade Nemecka. „Dve dávky vírusovej mRNA si k dnešnému dňu nechalo napichať 66% Nemcov. Denne dnes zomiera toľko Nemcov, toľko ako 3. júna. Vtedy malo v sebe dve dávky 20% Nemcov,“ ukazuje Mesík, no v príkladoch pokračuje aj inde.

https://www.nitranoviny.sk/ako-odolat-a-zdolat-covid-19-tieto-rady-doktora-liptaka-by-vam-k-tomu-mali-pomoct/

„Pre porovnanie, Britov je dnes dvomi dávkami napichnutých 67% a zomiera ich presne toľko, ako 10. marca 2021. Vtedy malo v sebe dve dávky presne 2% (dve %) poddaných jej veličenstva,“ ukazuje Mesík aj na inú krajinu, pričom príklady napríklad z Izraela, kde vakcína ukázala svoju veľmi malú účinnosť sú už všeobecne známe.

https://www.nitranoviny.sk/mesik-ucinny-liek-na-covid-19-existuje-ivermectin-ale-to-by-potom-nemali-farmafirmy-miliardove-zisky/

Neuveriteľné štatistiky plne zaočkovaných nad 60 rokov v Nemecku

Analytik bezpečnostných rizík ale ukazuje aj ďalšie podrobnosti z Nemecka, ktoré azda nepotrebujú žiadny komentár.

Podľa čerstvej správy Inštitútu Roberta Kocha (RKI) bolo v 40 až 43. týždni:

– 44% zo všetkých hospitalizovaných Nemcov nad 60 rokov „plne zaočkovaných“

– 34,5 % osôb vo veku 60 a viac rokov na JISkách „plne zaočkovaných“,

– 43% mŕtvych nad 60 rokov „plne zaočkovaných“

https://www.nitranoviny.sk/nadej-uz-dvadsat-rokov-sa-pouziva-liek-ktory-nas-chrani-pred-covidom-tvrdia-ceski-lekari/

„Podiel zaočkovaných seniorov s ťažkým priebehom rapídne narastal – to bol ešte len október, pred nami pol jesene a dlhá zima. Tabuľka nijako nezohľadňuje počty obetí samotného masového napichávania ľudí mRNA,“ vysvetľuje Mesík, ktorý zároveň k priloženej tabuľke pridáva aj vysvetlivky.

Legenda k tabuľke na obrázku:

Prvé dva stĺpce sú deti vo veku 12 – 17 rokov, druhé dva dospelí vo veku 18- 59 a posledné dva seniori nad 60 rokov.

V druhom, štvrtom a šiestom stĺpci sú údaje za týždne 40-43, v podstate za celý október.

Mesík ukazuje niečo, čo pred vami chcú zatajiť - šokujúce štatistiky COVID zaočkovaných z Nemecka
Riadky zhora nadol sú:
hospitalizovaní celkom
hospitalizovaní očkovaní
podiel očkovaných na hospitalizovaných prípadoch
JIS celkom
JIS očkovaní
podiel očkovaných na JIS
úmrtia celkom
úmrtia očkovaní
podiel očkovaných na úmrtiach

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články