7.1 C
Nitra
sobota, 20 apríla, 2024

Mesík: Účinný liek na COVID-19 existuje – Ivermectin, ale to by potom nemali farmafirmy miliardové zisky!

Je to zvláštne, ale vlády väčšiny vyspelých štátov nechajú radšej zomierať svojich ľudí na COVID-19 v nemocniciach miesto toho, aby ich liečili hneď v počiatočnej fáze. A to úplne jednoducho lacným liekom Ivermectin.

Mesík: Účinný liek na COVID-19 existuje - Ivermectin, ale to by potom nemali farmafirmy miliardové zisky!

O účinnosti Ivermectinu bolo vypracovaných už veľa štúdií, lenže „odborníci“ mnohých štátov, vrátane tých našich, to úspešne ignorujú. Radšej vyhadzujú obrovské peniaze za nákladné a v desiatkach tisíc prípadoch neúčinné liečenie v nemocniciach. Zástancom a propagátorom Ivermetinu je aj vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík, ktorý v statuse jasne píše, prečo ho vo veľa krajinách odmietajú.

Neuveriteľný cenový rozdiel medzi Ivermectinom a novým „superliekom“

„Prečo vedú Merck a korupčné médiá a vlády tak zúrivú vojnu proti vysoko účinnému a bezpečnému IVM? Prečo robia všetko len aby sa tento liek 100 x bezpečnejší ako aspirín a voľnopredajné analgetiká a iné lieky nedostal do voľného predaja v lekárniach?“ pýta sa hneď v úvode Mesík, podľa ktorého je odpoveď na tieto otázky veľmi jednoduchá. „WHO nakupuje Ivermectin za cenu 2 centy za 6 mg tabletku. Na včasnú liečbu alebo postexpozičnú profylaxiu Covidu potrebujete povedzme 10 takých tabletiek (podľa hmotnosti o niečo viac alebo menej) – teda náklady na včasnú liečbu covidu sú 20 centov,“ vysvetľuje Mesík a dodáva, že v Egypte kúpite v lekárni – teda so ziskami a maržami pre všetkých – 8 x 6 mg za zhruba 1 dolár/euro.

https://www.nitranoviny.sk/vedci-dokazali-ze-ivermectin-je-jeden-z-najucinnejsich-liekov-proti-covid-19-a-aj-najlacnejsich/

„Na svoj nový „superliek“ – minimálne otestovaný na účinnosť a úplne neotestovaný na strednodobú a dlhodobú bezpečnosť – má Merc už dnes kontrakt s vládou USA na dodávku 1,7 miliónov balení po 700 dolárov za kus. Utešený kšeft za 1,2 miliardy. Na ten sa, keďže je Covid oficiálne aj v EÚ rovnako „neliečiteľný“ ako v USA (zabudnite na HCQ, Zn, Ivermectin, D a iné vysoko účinné, bezpečné a lacné generiká…) rýchlo nabalia ďalšie miliardy v EUrópe,“ konštatuje vyštudovaný lekár a analytik Juraj Mesík, podľa ktorého to sú, tak ako predtým remdesivir a dnes experimentálna vírusová mRNA, kšefty, pre ktoré je obetovanie pár stoviek tisíc životov Američanov či Európanov ponechaných bez účinnej a bezpečnej včasnej liečby niekomu určite oplatilo.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články