13.1 C
Nitra
utorok, 16 apríla, 2024

Mesík: Neverte propagande a nespoliehajte sa na očkovanie, ale na lekárov, ktorí naozaj liečia!

Sľubov o účinnosti očkovania sa už ľudia po celom svete napočúvali až-až. A skutočnosť? Miesto toho, že vakcína mala byť zdravie a sloboda tu máme stále veľa chorých plne zaočkovaných, ktorí dokonca na COVID zomierajú, a navyše isté obmedzenia platia aj pre tých, ktorí majú v sebe už dve či tri dávky vakcíny.

Mnohí plne zaočkovaní ľudia už začínajú chápať a oprávnene sa pýtajú: Tak kde je to zdravie a kde je tá sloboda? Odpovedí sa im však nedostáva, miesto toho prichádzajú nielen stále tie isté sľuby, ale aj obmedzenia. Nepochopiteľné je, že sa stále nájdu ľudia, ktorí uveria sľubom, že – dobre bude! O očkovaní sa asi najlepšie vyjadruje v statuse vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík, ktorý to dokladá aj na číslach.

Za posledný týždeň zomrelo v Česku viac Pfizer-veriacich, ako odmietačov

Stratégia masového opichávania verejnosti vírusovou mRNA utrpela podľa Mesíka absolútne fiasko, ktoré ilustruje v priloženej tabuľke na prípade Českej republiky. Zaujímavý je podľa neho aj vývoj Pfizer propagandy:

„Vírusová mRNA („vakcína“) je sloboda!“

„Vakcína je ostrov slobody!“ (fáza známa ako „Karibské tance“)

„Síce sa nakazíte, ale budete mať ľahší priebeh!“

„Síce skončíte v nemocnici, ale nie na JISke!“

„Síce skončíte na JISke, ale nezomriete!“

„Síce aj zomriete, ale s radosťou!“

https://www.nitranoviny.sk/mesik-ucinny-liek-na-covid-19-existuje-ivermectin-ale-to-by-potom-nemali-farmafirmy-miliardove-zisky/

„Aspoň posledná fáza mRNA propagandy udiera klinec po hlavičke – naozaj, majiteľom Pfizeru a ich famíliám ste urobili veľkú radosť,“ konštatuje Mesík sarkasticky a na ilustráciu ukazuje aj niektoré čísla vývoja v Českej republike. „Za posledných 7 dní tam zomrelo už viac Pfizer-veriacich, ako odmietačov – 44 „vakcinovaných“ verzus 38 bez mRNA. Za posledných 7 dní bolo na JISkách 44 ľudí s dávkami vírusovej mRNA v tele a 73 bez nich. Hospitalizovaných bolo 383 s dávkami vírusovej mRNA a 523 bez nich,“ vyťahuje na verejnosť Mesík niekoľko zaujímavých čísiel. „Koľko ľudí zomrelo a vážne ochorelo na dôsledky S-proteínom spustených autoimunitných a koagulačných porúch, koľkí dostali myokarditídy a iné vážne ochorenia pokiaľ viem nikto – rád by som sa mýlil – v Českej republike nevedie hodnovernú evidenciu,“ dodáva ďalej.

https://www.nitranoviny.sk/tisickam-lekarov-je-odopierane-pravo-poskytovat-liecbu-svojim-pacientom-j-mesik-zverejnil-deklaraciu-lekarov/

Náklady na včasnú účinnú a bezpečnú liečbu pacientov sú minimálne

Podľa Mesíka bolo k dosiahnutiu tohto medzivýsledku treba napichať vírusovú mRNA do 6,2 milióna Čechov a zaplatiť za to Pfizeru a spol. rádovo stovky miliónov eur. „Dáta v tabuľke neuvádzajú obezitu, diabetes ani iné komorbidity, ani hladiny vitamínu D a Zn, ani informácie o ambulantnej a nemocničnej liečbe pacientov a iné kľúčové informácie o hospitalizovaných, JISkároch a mŕtvych, okrem veku. Aspoňže priemerný vek jednotlivých skupín reportujú – Hegerovci ani to,“ konštatuje vyštudovaný lekár.

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-video-doktora-brooksa-ak-je-toto-pravda-potom-nam-pan-boh-pomahaj/

Mesík pre kontext pripomína aj ním postovaný rozhovor s 8 americkými lekármi a vedcami. V ňom doktor Tyson hovorí o tom, ako liečil 6 000 (šesť tisíc) pacientov s Covidom (pacientov – nie ľudí s pozitívnym testom!) a z tých, čo prišli do 7 dní od vypuknutia choroby mu nezomrel žiadny (z tých čo prišli medzi 7. a 14. dňom mu zomreli štyria – z toho dvaja hneď prvý deň, teda prišli už zomierajúci). Doktorka Gesslingová v tom istom rozhovore hovorí, že liečila 1 500 (tisíc päťsto) pacientov – a zomrel jej jeden. „Náklady na včasnú účinnú a bezpečnú liečbu pacientov sú pritom – na rozdiel od masového opichávania verejnosti vírusovou mRNA – halierové,“ vysvetľuje na samý záver Juraj Mesík. Aj na jeho príkladoch je vidieť, akí úspešní sú lekári, ktorí Covid skutočne a včas liečia na rozdiel od tých, ktorí sa spoliehajú len na experimentálnu vakcínu, po ktorej sa pacienti dostávajú do nemocnice a tam čakajú, čo s nimi bude.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články