8.7 C
Nitra
nedeľa, 4 decembra, 2022

Blahov odkaz koalícii: Po vás budeme vládnuť my a s takýmito zákonmi si váš „zlatý štandard demokracie“ užijete do sýtosti, drahí moji!

Súčasná (ne)milovaná koalícia sa až tak obáva kritiky, že si prostredníctvom ministerky spravodlivosti pripravuje zákon, ktorým by mohla postihovať ľudí nesúhlasiacich s jej režimom. A zavrieť ich do basy na dlhé roky.

Jedným z najväčších kritikov súčasnej vládnej štvorky je podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý nielenže nesúhlasí s tým, čo sa u nás deje okolo vakcinácie a experimentálnych vakcín, ale aj okolo covid pasov a koronavírusu ako takého. A za jeho názory sa dostal do absolútnej nemilosti všetkých, vrátane sociálnej siete Facebook, ktorý jeho „revolucionárske“ video spred pár dní expresne rýchlo stiahol z „obehu“. Za toto všetko si od Blahu vyslúžil nielen ďalšiu obrovskú kritiku, ale aj odkaz, ktorý znie skutočne veľmi zvláštne.

Toto je, prosím pekne, tá sloboda, ktorú sľubovali v roku 1989?  

„Revolucionár“ Blaha hneď v úvode odkazuje, že strana SMER-SD na čele s Robertom Ficom stojí ním a Lex Blaha, ktorý predstavila ministerka Kolíková, má fašistickú podstatu. „Je to škandalózny náhubkový zákon, ktorý má zavrieť ústa nepohodlným politikom a občanom s iným názorom. Takéto niečo tu nebolo ani za Šaňa Macha? Píše smerák a dodáva, že to, čo je „dezinformácia“ či „demagógia“ je mimoriadne relatívne a záleží od uhla pohľadu, ideologického presvedčenia, historického kontextu, kultúrneho prostredia či aktuálnej sumy poznatkov. „Za „dezinformácie“ v protiklade k ustálenému presvedčeniu v ére inkvizície upálili nejedného vedca a nejednu „bosorku“. Za „demagógiu“ možno označiť akýkoľvek prejav akéhokoľvek politika – ak to posudzuje jeho oponent. Kto to preboha bude rozlišovať?,“ pýta sa podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého vo vedeckom poznaní, obzvlášť v spoločenských vedách, neexistuje jedna jediná pravda, a ak niekto má byť kriminalizovaný za svoje interpretácie a názory, potom tomu naozaj nemôžeme hovoriť inak ako totalita.

https://www.nitranoviny.sk/ockovanie-nechrani-pred-sirenim-nefunguje-to-odkazuje-blaha-koalicii-a-jej-odbornikom/

Prirodzene, Blaha sa vracia aj k zmazanému videu o vládnych vakcinačných hoaxoch, kde sa opieral o fakty a názory vedcov. „Pre liberálne kaviarne sú však moje interpretácie „dezinformáciou“ a „demagógiou“. Logicky – majú iný názor. Fajn – na to slúži v demokracii diskusia: môžu predložiť inú vedeckú štúdiu, kritiku Montagniera, či vlastné argumenty. Rešpektujem, ale oni sa tohto boja, lebo vedia, že šíria lži. V argumentačnej súťaži prehrávajú, a preto chcú svojich oponentov zavrieť za mreže. To je, prosím pekne, sloboda, ktorú sľubovali v roku 1989?“ kladie ďalšiu závažnú otázku Blaha, ktorý vraj dokonca vie aj to, čo príde.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

Kam tie milióny nezaočkovaných ľudí, ktorí šíria „dezinformácie“, postrkajú?

„Provakcinačné liberálne kaviarne sú fanaticky presvedčené, že pravda je len jedna – vakcína je sloboda, bezpečie, zázrak a spása. Z tohto pohľadu je ale potom každý iný názor zákonite „dezinformáciou“. Ak to zoberieme ad absurdum, každý, kto na Slovensku nie je zaočkovaný, je z pohľadu očkovacej lobby nositeľom „dezinformácii“. Ide zhruba o dva milióny ľudí,“ konštatuje smerák, ktorý pridáva aj priam absurdný príklad: „Vždy, keď niekto z týchto ľudí vysvetľuje svojim kamarátom, prečo sa nedal zaočkovať, z ich pohľadu šíri „dezinformácie“. Či už to robí doma, na ulici alebo na internete. Čaká ho 5 rokov basy. A nás politikov, ktorí si dovolili takú nehoráznosť, že máme o vakcinácii proti Covidu pochybnosti, čaká podľa Kolíkovej zákona 10 rokov basy. A Blaha dostane určite výnimočný trest.“ Kolíková ho údajne už dnes zastrašuje a na tlačovke mu odkazuje, vraj má prestať hovoriť svoje názory. „Aké demokratické! A musím aj spáliť svoje odborné knihy, alebo to Hamranovo gestapo urobí za mňa?“ krúti hlavou „nechápavo“ Blaha, ktorý vraj len tak nahlas premýšľa, kam tie milióny nezaočkovaných ľudí, ktorí šíria „dezinformácie“, postrkajú.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-odkazuje-prezidentke-zapiste-si-za-usi-pani-caputova-mna-nezastavite/

„Väzenia zjavne stačiť nebudú, Frau Kolíková bude musieť vybudovať koncentračné tábory. Ale nebojte, to budú demokratické koncentračné tábory, steny budú dúhové, bachari budú rodovo vyvážení a každú nedeľu vám z ampliónov pustia motivačný prejav Zuzany Čaputovej. A budú aj záchody pre transsexuálov – don´t worry!“ píše sarkasticky Blaha, ktorý si myslí, že o tom, čo je alebo nie je „dezinformácia“, budú rozhodovať režimoví odborníci. „Ak povedzme budeš kritizovať kapitalizmus, väčšina režimových odborníkov povie, že to je „demagógia“ a tým pádom zavrú všetkých ľavičiarov na Slovensku. Čoskoro sa vidíme v koncentráku, kamaráti!“ pokračuje vo svojským humorom podpredseda Smeru-SD, ktorý ešte dodáva: „Ak budeš kritizovať americké vojny či nebodaj pochváliš Rusko, tak ti „odborníci“ napojení na americké mimovládky vysvetlia, že si „dezinformátor“ a pôjdeš do basy.

https://www.nitranoviny.sk/tomuto-sa-hovori-policajny-teror-je-to-ucebnicova-policajna-brutalita-perli-blaha-video/

Matovič si na polícii môže rovno zriadiť prechodné bydlisko

„A božechráň, aby si kritizoval vakcíny – odborníci z Pfizeru ťa pošlú na 10 rokov do lochu. Aké jednoduché. Možno Kolíková zriadi aj ministerstvo pravdy ako v Orwellovom románe 1984. Veľký brat sa teší! Zavládne tu taký strach, že si budeme svoje názory šuškať aj doma v spálni,“ predvída Blaha to, čo by sa u nás mohlo pri súčasnej vládnej garnitúre stať. „Predpokladám, že aj druhý tábor sa bude brániť a na vládnych politikov pôjde tona trestných oznámení denne. Matovič si na polícii môže rovno zriadiť prechodné bydlisko. Ak sa teraz doma v Mauthausene vytešujete, pani Kolíková, upokojte sa. Vy budete možno prvá obeť vášho zákona, pretože taká spŕška demagógie, aká z vás vylieza vždy, keď otvoríte ústa, je z pohľadu vášho vlastného zákona zjavný kriminálny akt. Tak to vidíme my a naši odborníci,“ odkazuje Blaha ministerke spravodlivosti.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-zuri-zapredali-nas-a-zradili-nas-cele-je-to-len-spinava-hra/

„Toto chcete, vážení? Fajn – dva roky ešte budete vládnuť. Maximálne. A áno, počítam s tým, že prvé, čo spravíte, je, že ma zavriete na 10 rokov, lebo moje názory sú vyhranené, ľavicové a hovorím ich otvorene. Ja len pripomínam, že potom budeme vládnuť my. A s takýmito zákonmi, aké pre nás pripravujete, sa mi tak mimovoľne derie z úst – karma je zdarma. Ak je toto váš zlatý štandard demokracie, tak si ho užijete do sýtosti, drahí moji. Vidím to na desať rokov, pani ministerka – naši odborníci hovoria, že za vašu demagógiu zaslúžite aj pätnásť,“ prezrádza v samom závere statusu svoje vízie Ľuboš Blaha, ktorý ešte „jemne výhražne“ dodáva: „Odporúčam zaradiť spiatočku, Frau Kolíková, píše sa rok 2021 a nie 1944. A sme na Slovensku, nie v Osvienčime. Ak tú vašu fašistickú zlátaninu okamžite nestiahnete, koledujete si o trestné oznámenie za extrémizmus.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články