8.7 C
Nitra
nedeľa, 4 decembra, 2022

Juraj Mesík zasypal Ursulu von der Leyenovú zásadnými otázkami. Na TOTO nám najskôr dajte odpoveď, a potom nás k niečomu núťte!

Je priam neuveriteľné, aký obrovský tlak vyvíja Európska únia na svojich občanov dať sa zaočkovať experimentálnymi vakcínami proti COVID-19. A to len preto, lebo vraj ako jediné pomáhajú proti nebezpečnej chorobe. Že to vôbec pravda nie je tvrdia mnohí vedci a lekári, ktorých ale počúvať nikto nechce.

Juraj Mesík zasypal Ursulu von der Leyenovú zásadnými otázkami. Na TOTO nám najskôr dajte odpoveď, a potom nás k niečomu núťte!

Vakcína nás mala zachrániť pred šírením pandémie, mala byť zdravím a tiež slobodou. Lenže, ako sa ukazuje, nie je nič z toho. Napriek tomu nám politici aj „odborníci“ vtĺkajú do hláv, že to tak je, a že zlí sú tí, ktorí sa nedali zaočkovať, pretože oni spôsobujú to, čo je tu teraz. Nie málo účinné vakcíny a zaočkovaní netestovaní ľudia – nezaočkovaní, ktorí sú obmedzovaní na pohybe na každom kroku a navyše sa musia stále testovať. Kto za toto nesie zodpovednosť úplne otvorene napísal v statuse analytik bezpečnostných rizík a vyštudovaný lekár Juraj Mesík.

Kto to zakazoval lekárom včas a účinne Covid liečiť?

Mesík najskôr zacitoval z K-tlače: „Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová vyzvala štáty EÚ na diskusiu o povinnom očkovaní. „Jedna tretina európskej populácie nie je zaočkovaná. Ide o 150 miliónov ľudí. To je veľa,“ vyhlásila,“ napísal Mesík, ktorý sa vzápätí obracia zopár postrehmi priamo na von der Leyenovú. „Milá súdružka Ursula, a čo takto položiť si otázku, kto konkrétne to dopustil, aby v EÚ na dobre, bezpečne a lacno liečiteľnú chorobu zahynulo doteraz 844 000 ľudí – 13x viac na milión ako v demograficky oveľa staršom Japonsku? Kto nesie zodpovednosť za tento zločin???“ položil hneď v úvode Mesík dve zásadné otázky.

https://www.nitranoviny.sk/nastupuje-nova-totalita-o-tom-treba-hovorit-mudr-juraj-mesik-rozhovor/

Otázkam ale zo strany vyštudovaného lekára a veľkého zástancu lieku Ivermectin nebolo konca. „Nože, kto to zakazoval lekárom včas a účinne Covid liečiť? Kto im predpisoval liečiť ľudí neúčinnými a škodlivými drahými experimentálnymi liekmi za miliardy? Kto tie lieky expresne povoľoval? Kto umožnil a potom nútil opichávať desiatky miliónov mladých, zdravých ľudí, žien a dokonca detí vírusovou mRNA kódujúcou toxicky S proteín? Ktože to uzatváral miliardové tajné kontrakty s big farma? Kto??? 150 miliónov občanov EÚ??? Naozaj? Nebolo to pár stoviek beztrestných byrokratov a politikov?“ Otázky Juraja Mesíka sú nielen zásadné, ale aj veľavravné a odpovedať si na ne dokáže azda každý logicky zmýšľajúci človek sám.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články