3.2 C
Nitra
streda, 1 decembra, 2021

Očkovanie nechráni pred šírením! Nefunguje to! Odkazuje Blaha koalícii a jej „odborníkom“

COVID-19 aj túto jeseň valcuje Európu. Teda aspoň väčšinu jej štátov. A to i napriek tomu, že v mnohých krajinách je zaočkovanosť pomerne vysoká. To iba potvrdzuje skutočnosť, že experimentálne vakcíny sú málo účinné.

Viaceré európske štáty znovu zavádzajú lockdown a obmedzujú ľudí, pričom do jedného vreca hodili zaočkovaných s nezaočkovanými. Čo to znamená? Nuž iba to, že experimentálna vakcína proti koronavírusu takmer vôbec nezaberá. Nech si hovoria politici a „odborníci“ čo chcú, súčasnú realitu neoklamú. Veľmi dobre to vie aj podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý v statuse poukazuje na isté skutočnosti, ktoré sa obísť jednoducho nedajú a nevidí ich iba slepý.

Klamstvami umožnili, aby sa tu Delta nekontrolovateľne šírila

„Sme znepokojení falošným pocitom bezpečia v tom, že vakcína ukončila pandémiu a zaočkovaní ľudia nemusia dodržiavať preventívne opatrenia,“ takéto vyhlásenie dala podľa Blahu včera Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), čím de facto priznala, že vakcíny sú len chiméra, ktorá mala navodiť pocit, že ten, kto sa dá zaočkovať ma vyhraté. „Ale tuná naši podomoví predavači Pfizeru tu budú ďalej vykrikovať, že za pandémiu a lockdown môžu nezaočkovaní. Počujete, akú voči nám ďalej šíria nenávisť? Vyhrážajú sa povinným očkovaním a Matovič zase len kope do opozície,“ konštatuje v úvode smerák, ktorý vzápätí ukazuje na Portugalsko, kde majú preočkovanú prakticky celú populáciu. „Včera ohlásili skokový nárast infikovaných a vracajú sa k opatreniam. Stále nechápete? Očkovanie nechráni pred šírením! Nefunguje to! Však vás usvedčila sama WHO! Vašimi klamstvami o tom, že vakcína je sloboda, ste umožnili, aby sa tu nekontrolovateľne šírila Delta,“ píše Blaha, podľa ktorého za lockdown nemôžu ľudia, ani opozícia.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

„Za lockdown môže vláda – môže zaň tá vaša nechutná segregácia, pred ktorou sme od začiatku varovali. My dnes kvôli hlúpej fašistickej vláde musíme sedieť všetci v domácom väzení. Aj my, nezaočkovaní, ktorí sme dodržiavali pravidlá. Je to fér?“ pýta sa podpredseda Smeru-SD. „Vaša arogancia vo vláde siaha tak ďaleko, že od SaS sme sa dopočuli, vraj treba pre nezaočkovaných zvýšiť „spoluúčasť na nadmernom čerpaní“ v zdravotníctve. Toto vypadlo z Bittó. To je tá hašterivá pani s červenými nohavičkami, čo rada mudruje o zdravotníctve. A najnovšie chce segregovať nezaočkovaných Slovákov ešte aj v prístupe k zdraviu – však skapte, keď nechcete byť zákazníkmi Pfizeru. Alebo plaťte, však my vás vyhladujeme!“ soptí Blaha na liberálnu poslankyňu a šéfku zdravotníckeho výboru v parlamente, liberálku Janu Bittó Cigánikovú.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-odkazuje-prezidentke-zapiste-si-za-usi-pani-caputova-mna-nezastavite/

Oni dali ľuďom falošnú nádej, že vakcína je sloboda a spása

„Kde má táto nenávisť voči nezaočkovaným konca? Vláda zavrela krajinu, čo mnohých ľudí finančne zruinuje. A v týchto ľuďoch teraz tá istá vláda živí nenávisť voči nezaočkovanej polovici Slovenska, že to oni za to môžu. Je to číra lož, ale takúto istú lož kedysi šírili nacisti voči Židom a Slovanom. Kričali – to oni môžu za vaše útrapy! Hecovali zlo, hecovali vášne. Žiadali segregáciu – nedovoľme im chodiť do obchodov, neplaťme im zdravotnú starostlivosť. Vrieskali tie isté fašistické nechutnosti ako dnes Bittó a celá SaS!“ poriadne pení Blaha nad tým, čo sa deje na Slovensku zásluhou súčasnej vládnucej „špičky“. Servítky si však pred ústa nedáva smerák ani ďalej. „Cez Der Stürmer a iné nacistické plátky kričali po ľuďoch, že sú dobytok a dezoláti. Presne tak, ako dnes kričia liberálne médiá po nezaočkovaných. A v tejto situácii má prezidentka Čaputová potrebu priliať olej do ohňa a pridať sa k lynču – vraj my nezaočkovaní nemáme „tliachať“. Už som to raz povedal – Hitler mal svojho Hindenburga, Heger s Matovičom majú svoju Čaputovú,“ konštatuje Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-zuri-zapredali-nas-a-zradili-nas-cele-je-to-len-spinava-hra/

„Môžu klamať, môžu šíriť nenávisť, môžu rozdeľovať Slovákov. Ale nič to nezmení na tom, že núdzový stav je tu kvôli nim. Oni umožnili zaočkovaným ľuďom, aby nedodržiavali opatrenia – v rozpore s tým, čo tvrdí WHO. Oni dali ľuďom falošnú nádej, že vakcína je sloboda a spása. Oni klamali, že nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené,“ vyčíta podpredseda Smeru-SD koalícii všetko, čoho sa, podľa neho dopustila v uplynulých dňoch. „A dnes oni zavreli Slovensko, lebo sa boja protestov ľudí a potrebujú zase nekontrolovateľne kradnúť ako straky. Svetová zdravotnícka organizácia je vaše svedomie, fašisti! To vy môžete za lockdown, jedine vy. Boli ste usvedčení. A budete potrestaní. Ten čas príde,“ varuje Ľuboš Blaha nenávidenú koalíciu v samom závere svojho opäť riadne ostrého statusu.

Dodo Púchovský

Prečítajte si tiež

Najnovšie články