19.2 C
Nitra
utorok, 9 augusta, 2022

Tomuto sa hovorí policajný teror, je to učebnicová policajná brutalita! Perlí Blaha (VIDEO)

Brutálny zásah dvojice policajtov proti invalidnému dôchodcovi bez rúška, ktorý sa stal v Prievidzi obletel Slovensko a ľudí neskutočne pobúril. Štefan Harabin na nich dokonca podal trestné oznámenie. Na mužoch zákona si doslova zmlsol aj opozičný poslanec Ľuboš Blaha.

Neadekvátny, ba doslova brutálny zásah polície odsúdili najmä opoziční poslanci, alebo expolitici, pretože tí koaliční „solidárne“ mlčia. Kto však nemlčí je podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý navyše vo svojom statuse vyzýva prezidenta policajného zboru Štefana Hamrana, aby okamžite odstúpil z funkcie. A dôvod? To, čo v posledné dni pácha on a „jeho chlapci“ je podľa neho už cez všetky čiary.

Na invalida si trúfajú, ale keď mali ochraňovať rodiny s deťmi tak ich nebolo

Ani polícia netají, že brutálny zákrok policajtov voči staršiemu invalidnému človeku vznikol kvôli tomu, že nemal na tvári rúšku. Policajti muža s barlou fyzicky napadli a spútali ako najväčšieho zločinca. „Toto je učebnicová policajná brutalita. Tomuto sa hovorí policajný teror. Na invalida si trúfajú, ale keď mali v nedeľu na futbale ochraňovať rodiny s deťmi pred agresívnymi chuligánmi, tak ich nebolo,“ hnevá sa hneď od úvodu Blaha a dodáva, že policajný prezident čelí každý deň novému škandálu. „V pondelok sa ukázalo fatálne zlyhanie polície na futbale v Trnave – Hamranova polícia sa nečinne prizerala masovej bitke fanúšikov, ktorá mohla mať pre mnohých smrteľné následky. V utorok sa polícia zase vyznamenala: na svojej sociálnej sieti otvorene vstúpila do politického boja a bez akéhokoľvek oprávnenia obvinila opozičného poslanca Tarabu z kyberšikany,“ opisuje smerák nateraz posledné policajné „kopance“.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-potupil-matovica-na-cele-koalicie-mame-plagiatora-podvodnika-a-uplneho-magora-video/

Podpredseda Smeru-SD oznamuje, že „fejsbúkovú stránku Polície SR, ktorá vypustila pročaputovský politický hejt voči Tarabovi, spravuje David Púchovský, ktorý je bývalým novinárom Nového času, a ktorý ženám nadáva do „chudier“ a vyhráža sa diskutérom, že si po nich kvôli ich názorom príde polícia“. Blaha si Púchovského doslova vychutnáva aj za to, že prednedávnom zverejnil tváre malých detí z protivládneho protestu. „To nevadilo, vtedy nebolo treba chrániť deti. Ďaleko mladšie deti… Lebo to neboli Čaputovej deti! To tu naozaj ideme tolerovať krivé obvinenie opozičného poslanca z kyberšikany priamo zo strany polície? Veď toto je čistý policajný štát! Za toto musia byť Púchovský aj Hamran tvrdo potrestaní!“ dožaduje sa smerák.

Polícia na čele s Hamranom stráca posledné zvyšky dôvery verejnosti

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-v-rukach-blaznov-necakajte-ze-sa-nieco-zmeni-k-lepsiemu-pise-lubos-blaha/

„Polícia zneužila svoje právomoci a spustila vlnu nenávisti voči opozičnému politikovi – to kde sme, v Ugande?“ píše sarkasticky Blaha, ktorý sa zameriava vzápätí aj na spomínaný brutálny a nepochopiteľný útok dvoch policajtov na invalidného dôchodcu. „Brutalita, neprimerané násilie, šikana. Iba kvôli rúšku! Slovensko sa v priamom prenose mení na policajný štát,“ konštatuje smerák. „Na čele polície stojí Mikulcov/Spišiakov nohsled, ktorý útočí na demokraciu. Slúžia mu vyšetrovatelia, obvinení z ťažkých zločinov a vytvorenia systému narafičených udavačov. On ich nazýva „našimi chlapcami“ a čestnú inšpektorku Santusovú, ktorá vyšetrovala ich zločiny, zbaví prípadu a nechá ju šikanovať. A aj keď Santusová prejde detektorom lži na Národnom bezpečnostnom úrade, jej nadriadení ďalej klamú a vystavujú ju na pranier. Čo keby teraz išiel na detektor Hamran s Mikulcom?“ kladie Blaha veľmi zaujímavú otázku.

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

Podpredsedu Smeru-SD je presvedčený, že sa u nás likvidujú čestní policajti a vláda si všade dosadzuje svoje gorily. „Nezvládajú elementárne úlohy vo vzťahu k bezpečnosti na športových podujatiach ani nikde inde. Voči ľuďom rastie ich brutalita. Hamran je hotová katastrofa,“ konštatuje Blaha, podľa ktorého sa Milan Lučanský musí v hrobe obracať čo za mäsiara sa dostalo do vedenia polície. „Vážený pán Hamran, choďte od toho preč! S vami na čele stráca polícia posledné zvyšky dôvery verejnosti. Aj s tým vašim Mikulcom a Spišiakom ste najväčšia hanba Slovenska od roku 1993!“ odkazuje Ľuboš Blaha v samom závere kompetentným na ministerstve vnútra.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články