8.1 C
Nitra
utorok, 20 februára, 2024

Uhrík: Ľudia na Slovensku strácajú posledné zvyšky slobody, dôstojnosti a živobytia

Na Slovenku, ale vlastne aj v celej Európskej únii sa už dlhší čas dejú veci, nad ktorými zostáva zdravý rozum stáť. Najhoršie ale je, že vyhliadky na zlepšenie celej situácie sú v nedohľadne.

Za jedného z najväčších bojovníkov za Slovensko a práva jeho ľudí sa pasuje aj poslanec europarlamentu Milan Uhrík, ktorý nie raz poukázal na to, čo sa deje u nás. Tentokrát si v statuse zobral za príklad mamičku, podnikateľku, ktorej sa stalo niečo ťažko uveriteľné. A navyše vo videu z jeho poznámky v európskom parlamente poukázal na niektoré, prinajmenšom zaujímavé veci.

V miestnosti je „príliš veľa bielych ľudí“…

„Tak dnes vrchol. Ja som samoživiteľka, SZCČ, zavreli mi prevádzku s textilom… dve krásne, zdravé, šikovné dcérky… som na ne sama a dnes som bola zaniesť mladšiu do škôlky, predškolských ročník, povinná dochádzka…

A teraz to príde, nie so očkovaná, a prekonanie mám viac ako 180 dní a mám zákaz vstupu. Do škôlky vstúpiť nesmiem… nemám babky, susedy, ktoré by ju zaniesli a vyzdvihli… som si myslela, že ma nezlomia….ale dnes sa veru stalo,“ napísala zúfalá žena na profile Nekŕmte nás odpadom. No a práve tohto príbehu sa vo svojom statuse chytil aj Milan Uhrík, ktorý napísal:

https://www.nitranoviny.sk/ukoncime-uz-tu-agoniu-slovenska-a-zorganizujme-generalny-strajk-vyzyva-uhrik/

„Neprijať malé dieťa do škôlky len preto, že rodičia sú nezaočkovaní je to najväčšie chrapúnstvo!“ A aby to ešte viac zdupľoval, povedal o tom nahlas aj v Bruseli. „Ľudia na Slovensku strácajú posledné zvyšky slobody, dôstojnosti a živobytia, a liberálov v EÚ trápia hlúposti. Napríklad to, že africkí imigranti nemajú právo na bezplatný internet. A že v miestnosti je „príliš veľa bielych ľudí“. Tak som im to opäť vysvetlil. Aspoň niekto sa musí ozvať, veď toto už nie je normálne. Bojujeme za vás!“ zakončil status šéf hnutia Republika Milan Uhrík.

https://www.nitranoviny.sk/europoslanci-a-unia-na-nas-opat-siju-budu-zrejme-bude-zle-ako-este-nebolo-vypocujte-si-milana-uhrika/

Väčšina z nás je tu biela, a to je problém

„Toto je asi tisíca diskusia o rasizme a diskriminácii v Európskom parlamente. Čo by bolo úplne úžasné, keby bola Európska únia nejaká mimovládna organizácia, ktorej cieľom je boj proti rasizmu. Ale nie je. Európska únia je orgánom, ktorý má zastrešovať všetkých občanov. A mne príde strašne pokrytecké diskutovať tu tisíci o diskriminácii imigrantov z Afriky v čase, keď obyvatelia Európy čelia obmedzeniam a porušovaniam ľudských práv ako nikdy v modernej histórii,“ hovorí vo svojom vystúpení Uhrík.

https://www.nitranoviny.sk/skandal-europoslancom-ukazali-iba-zaciernene-stranky-zmluv-s-farma-firmami-na-vakciny-kam-isli-nase-peniaze-video/

„Tak len pre informáciu, napríklad včera odmietli na Slovensku vziať do škôlok malé deti nezaočkovaných rodičov. Vyhodili ich von ako psov. Malinké deti,“ pohoršuje sa šéf hnutia Republika. „A medzitým tu Európska únia, alebo kolegovia, diskutujú o porušovaní ľudských práv nejakých afrických somálskych imigrantov. Najprv, prosím vás, najprv zabezpečme dodržiavanie základných ľudských práv občanov Európy, a potom sa tu môžeme rozprávať a filozofovať donekonečna o zabezpečení toho bezplatného práva na internet pre migrantov a podobných vecí,“ dodal na záver svojej poznámky Milan Uhrík. Doslova zlatým klincom boli ale slová maltského europoslanca za socialistov Cyrusa Engerera. „Kolegovia, pozrite sa okolo seba. My tu máme predstavovať diverzitu, ale väčšina z nás je tu biela, a to je problém,“ doslova šokoval viacerých prítomných Malťan

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články