26.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Jediné, čo im zaberá, je štátny teror. Žiadna veda, žiadna medicína, žiadne zdravotné dôvody, tvrdí Blaha

Svet sa doslova zmieta v očkovacom šialenstve a terore. Vlády mnohých štátov sveta sa rozhodli, že nechajú zaočkovať väčšiu časť populácie vakcínou proti COVID-19 stoj čo stoj. A to aj napriek tomu, že vakcíny sú len experimentálne.

Aj naša vláda si predstavovala, že zaočkovanosť Slovákov bude vysoká, no realita je iná. A tak sa naši politici s „odborníkmi“ pustili do štátneho očkovacieho teroru voči tým, ktorí experimentálne vakcíny odmietajú. Kritiku si za to v statuse vyslúžili aj od podpredsedu Smeru-SD Ľuboša Blahu. „Svoje“ však dostal aj denník SME.

Ľuďom, ktorí majú iný názor nenadávali do dobytku a luzy ani tí zlí komunisti

SME-čkári totiž podľa Blahu už od rána plačú, že ľudia sa nechodia dať očkovať. „A že ak niektorí idú, tak len preto, aby mohli cestovať a chodiť do reštaurácií. Čiže jediné, čo im zaberá, je štátny teror. Žiadna veda, žiadna medicína, žiadne zdravotné dôvody. Teror,“ konštatuje hneď v úvode Blaha a dodáva, že najlepšie je, že v jednom článku sa ľuďom vyhrážajú, že ak neurobia, do čoho ich tlačia, tak im zakážu cestovať. „Čvarge!“ A hneď v ďalšom vyplakávajú, že bývalý režim zakazoval ľuďom cestovať a robil im zle, ak mali iný názor. „To je úplne rozkošné,“ smeje sa smerák, podľa ktorého robia ľuďom stokrát horšie veci ako robili komunisti, ale hlavne, že majú plné ústa slobody a demokracie. „Prepáčte, ale ak chcete od priemerného Slováka, aby v roku 2021 rumázgal nad stratou slobody v roku 1968, asi by bolo lepšie, keby ste mu nebrali slobodu ísť do reštaurácie či za hranice v roku 2021,“ zrovnáva Blaha súčasnosť s rokmi komunistickej „totality“.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-chytili-sa-do-vlastnej-pasce-lebo-papalasi-nas-cely-cas-klamali-cas-pravdy-sa-blizi/

„A keby ste ľuďom, ktorí majú iný názor, nenadávali do dobytku a luzy, čo nerobili ani komunisti „triednym nepriateľom“, tak by vás možno niekto bral aj vážne,“ ide si svoje Blaha. „Ale povedzte, kto môže brať vážne Čaputovú, ktorej jej poradca Leško napíše srdcervúci status, ako to bolo po roku 1968 v ČSSR strašné, ale akosi zabudne pripomenúť, že v tom čase bol on sám aktívny komunista a jeden z hlavných ideológov strany. Česť práci, súdruh Leško,“ píše Blaha na margo prezidentkinho poradcu a vzápätí si vyberá ďalší objekt svojho sarkazmu.

Husák bol vzdelaný intelektuál, kým Naď a Čaputová sú len bezduchí aparátčici

„A kto môže brať vážne burana Naďa, ktorý v pozícii ministra na výročie augusta 68 zavesí fotografiu s jednou z najvulgárnejších slovenských nadávok na K,“ kopne si podpredseda Smeru-SD do šéfa rezortu obrany. „Aj ožran z miestneho šenku do seba najskôr šupne tri bororo, kým začne hrešiť ako pohonič. Ale tuná minister obrany si takýto najtupší slovník necháva na oficiálnu komunikáciu pri štátnych výročiach. Prosím, existuje vo vesmíre primitívnejšia forma existencie ako Naď?“ pýta sa Blaha, ale tým ani zďaleka nekončí: „Na dne oceána vraj našli meňavku, ktorá len tak stupídne plynie vďaka panôžkam. Aj tú vraj videli plieskať si panôžku o čelo, keď videla Naďov status,“ pridal podpredseda Smeru-SD na adresu Naďa svojím typickým humorom.

https://www.nitranoviny.sk/politik-lubos-blaha-budme-zase-ludmi-a-prestanme-si-ublizovat-nic-viac-nechceme/

„Nefunguje im nič. Nemajú žiadnu prirodzenú autoritu, nemajú žiadnu inteligenciu. Gustáv Husák, do ktorého kopú, bol vzdelaný intelektuál, kým Naď či Čaputová sú len bezduchí aparátčici. Poprosil by som ich, nech sa zdržia vyjadrení na adresu bývalého režimu, kým budú terorizovať polovicu národa za to, že ľudia majú iný názor na očkovanie ako oni. Lebo z toho ich pokrytectva sa ľuďom až žalúdok obracia,“ napísal na samý záver svojho typicky blahovského status podpredseda Smeru-SD.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články