26.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Matovič je tyran a fašista! To, čo urobila Čaputová je vlastizrada! Odkážme im: „Zmiznite!“ burcoval Blaha (VIDEO)

Protest nespokojných ľudí v Košiciach čiastočne organizovala aj strana Smer-SD. Pri jej pódiu sa podľa jej členov tlačili tisícky ľudí, ktorí nielen nadšene tlieskali smeráckym rečníkom, ale nie raz aj vypískali a vykričali tých, ktorí tak nenávidia – Matoviča a Čaputovú.

Asi najviac strhol dav podpredseda Smeru SD Ľuboš Blaha, ktorý vystúpil po svojom šéfovi Robertovi Ficovi. Jeho prejav bol naozaj plamenný, ostrý a hodný pravého revolucionára. Zrejme si dobre naštudoval od svojich veľkých vzorov ako Fidel Castro, Che Gevara či Lenin čo a ako má hovoriť. Aj on sa síce snažil poukázať na našu Ústavu, no najviac sa ušlo naším (ne)ústavným činiteľom.

Zobrali nám slobodu, diskriminujú nás, vytvorili dve kategórie ľudí

Hneď úvod Ľuboša Blahu bol poriadne ohnivý, veď sa pustil do smeráckeho úhlavného nepriateľa –  Igora Matoviča. Obišiel to síce tak, že v úvode podľa Ústavy majú Slováci právo na odpor proti tyranovi, no vzápätí jasne pomenoval, kto ním je. „A povedzme si na rovinu, Matovič je tyran!“ vykričal Blaha meno nenávideného tyrana Slovákov. „Zobrali nám slobodu, diskriminujú nás, z našich detí chcú urobiť pokusných králikov, seniorom berú práva, vytvorili dve kategórie ľudí. Kto toto urobil naposledy v histórii? Kto sa takto správal k Slovákom? Jedine fašisti!“ volal revolucionár Blaha na pódiu a rozhnevaní Slováci mu to opätoval: „Fašisti, fašisti!“ kričali prítomní. „Povedzme si na rodinu, Matovič je fašista!“ pokračoval „červenoarmejec“ Blaha, a protestujúci opäť zborovo kričali: „Fašista, fašista…!“

„Naprázdno“ však neobišla ani prezidentka, ktorú ale Blaha naschvál nenazýval prezidentkou. „Zuzana Čaputová zmarila referendum zradila národ. To, čo urobila s referendom sa nazýva jednoducho – vlastizrada!“ zvolal podpredseda Smeru-SD, čo u prítomných opäť zabralo a z mohutného davu sa ozval mohutný piskot a výkriky „Hanba! Hanba!“ Blaha si vzápätí pomohol výrokom filozofa Platóna: „Jedného dňa budú vládnuť najhlúpejší z vás.“ A presne toto sa podľa neho stalo na Slovensku.

https://www.nitranoviny.sk/jedine-co-im-zabera-je-statny-teror-ziadna-veda-ziadna-medicina-ziadne-zdravotne-dovody-tvrdi-blaha/

Ideme povstať proti Čaputovej, proti Matovičovi a proti fašistom

„Na čele parlamentu sedí promiskuitný mafián, dane spravuje daňový podvodník Matovič, rezort školstva vedie kaderník a plagiátor a špeciálnu prokuratúru vedie najväčší gauner na Slovensku – Lipšic,“ ukázal Blaha prstom na istých ľudí, pri čom si doslova užíval súhlasnú reakciu protestujúcich. „Je najvyšší čas aby sme urobili to, čo urobili naši predkovia v SNP – Slovensko povstaň!“ vyzýva Blaha a ľuďom pripomenul, že vojna prišla zo západu a mier z východu. „Keď šialenstvo prišlo z Trnavy, nech sloboda príde z Košíc!“ kričal do davu. Podpredseda Smeru-SD vzápätí spomenul verše Janka Matušku, ktorý napísal slovenskú hymnu, a ktorá pokračuje slovami: „Už Slovensko vstáva, putá si strháva!“ A podľa Blahu toto sú dnes oni. „Dnes vstávame a ideme povstať proti Čaputovej, proti Matovičovi a proti fašistom,“ pokračuje Blaha v burcovaní národa sťaby rodený revolucionár.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-chytili-sa-do-vlastnej-pasce-lebo-papalasi-nas-cely-cas-klamali-cas-pravdy-sa-blizi/

„Nedovoľme aby nás označovali za dobytok, čvargu, luzu a dezolátov, nedovoľme liberálnym krikľúňom aby nám brali slobodu, nedovoľme, aby brali slobodu naším deťom, naším seniorom a starým rodičom, ktorí tu vybudovali všetko čo tu máme. Dnes im zakazujú chodiť k lekárovi pokiaľ si neurobia 5 eurový test, toto je spoplatnené zdravotníctvo, zakazujú chodiť naším deťom do škôl, toto je zákaz vzdelávania. Oni tu fašizujú Slovensko a ja som presvedčený, že za toto môže Matovič a Čaputová,“ hovoril smerom k davu Blaha, ktorý ľudí vyzýval aby im spoločne odkázali: „Zmiznite! Zmiznite! Zmiznite!“ A ľudia ho mohutnými výkrikmi poslušne nasledovali. „Zmiznite! Zmiznite! Zmiznite!“ kričali spoločne s ním. Blaha pri tom mával zaťatou pravicou ako dirigent pred mohutným orchestrom. Asi takto nejako sa začínajú revolúcie, takto burcuje ľud správy revolucionár, ktorý potom prepisuje dejiny ľud. Áno, presne takto začínal Fidel Castro, Che Gevara či Lenin. Ale pozor, aj fašista Hitler.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články