24.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Doktor Slivka: To, čo predvádza náš minister s očkovaním detí do 5 do 12 rokov, je doslova stupidita!

Slovensko je opäť svetové! Žiaľ, nie v tom, čo by sme všetci chceli. Prví a aj jediní na svete sme totiž v tom, že sa u nás budú očkovať deti od 5 do 11 rokov experimentálnymi vakcínami. Smutné, pretože takto sa naše deti stali pokusnými králikmi, myšami, potkanmi…

Dať malé detičky očkovať niečím, čo poriadne ani nepoznáme a najmä nevieme, aké vedľajšie účinky to bude na ich organizmus je doslova šialené. A takéto šialenstvo pripravil pre našich najmenších minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský. Jeho krok kritizuje v statuse aj Michal Slivka, bývalý dlhoročný detský lekár.

Očkovanie vakcínou proti ochoreniu COVID-19 pre deti mladšie ako 12 rokov EMA nepovolila

„Očkovanie pre deti od piatich rokov je na Slovensku možné na základe povolenia ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského už od 10. 9. 21,“ vysvetľuje doktor Slivka a dodáva, že Európska lieková agentúra (EMA) zatiaľ očkovanie vakcínou proti ochoreniu COVID-19 od spoločnosti Pfizer pre deti mladšie ako 12 rokov nepovolila. „Toto, čo predvádza náš pán minister, je doslova stupidita!“ konštatuje nahnevane pediater s 30 ročnou praxou, ktorý s takýmto postupom nesúhlasí. „Dnešné deti sú v piatom roku života očkované látkou Priorix (osýpky, mumps a rubeola) a v šiestom roku Infanrix Polio (záškrt, tetanus, čierny kašeľ a polyomyelitída). A podľa odborníka na vojenskú techniku sa má zaradiť aj očkovanie 5 a viac ročných detí na Covid 19,“ píše Michal Slivka.

https://www.nitranoviny.sk/potvrdene-ema-zatial-ockovanie-deti-mladsich-ako-12-rokov-vakcinou-proti-covidu-nepovolila/

„Pán minister, ktorý, predpokladám, nemá ani šajnu akým spôsobom imunitný systém dieťaťa vyzrieva, na základe odporúčania zástupcov firmy Pfizer očkovanie povoľuje. Pán doktor Lengvarský… minister?… doktor?… politik?… či nebodaj vojak?,“ hľadá bývalý pediater oslovenie nášho šéfa zdravotníctva.

https://www.nitranoviny.sk/ockovanie-deti-od-5-rokov-je-to-skutocne-experiment/

„To, čo sa deje na Slovensku v súvislosti s očkovaním deti vo veku nad 5 rokov je experiment, nepovažujeme to za správnu vec a u nás to neprichádza do úvahy“ odznelo v českej televíznej diskusnej relácii o očkovaní na Covid 19 v súvislosti s názormi na očkovanie deti nad 5 rokov. „Pýtam sa, dokedy budú tak nekompetentní, žiada sa mi povedať až hlúpi ľudia rozhodovať o životoch našich detí?“ končí svoj status bývalý detský lekár Michal Slivka.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články