12 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Blaha opäť boduje: Vzdelaní a múdri ľudia doma krútia hlavami, čo za úbožiaci tu dnes vládnu

Igor Matovič sa po pomerne dlhom čase opäť objavil v nejakej diskusnej relácii. Ako premiér totiž nemával oponentov, potom sa akosi „zľakol“ a s nikým sa o ničom nechcel baviť. Boj s koronavírusom a totiž vôbec nezvládol a množstvo mŕtvych opozícia, ale aj množstvo Slovákov, pripisovala práve jemu.

Pred kamery sa Igor Matovič v priamom súboji s oponentom postavil až v nedeľu na obed. V relácii O päť minút dvanásť na RTVS mu bol „sparingom“ jeho predchodca, exminister financií a podpredseda Smeru-SD Ladislav Kamenický. A ako to už býva, kritikou za jeho vystúpenie nešetril ďalší zo smeráckych podpredsedov, Ľuboš Blaha. Ten si šéfa OĽaNO doslova vychutnal. „Naprázdno“ od Blahu ale neobišiel ani premiér Eduard Heger, ktorý sa zase prezentoval v súkromnej televízii TA3.

Heger je alibista na čele vlády, ktorý musel akurát padnúť z Marsu

Blaha hneď v úvode statusu priznáva, že pozeral Hegera aj Matoviča a strašne za nich hanbí. „Prepáčte, ale strašne sa hanbím za to, čo stojí na čele vlády,“ píše podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého sme sa vraj dozvedeli, že za všetko na svete môže Robert Fico. „Už som čakal, že Heger ho obviní aj za globálne otepľovanie a úhyn tučniakov v Antarktíde. Takýto alibista je na čele vlády,“ otituloval premiéra Blaha a dodal, že Heger chce účelovo meniť paragraf 363, lebo sa mu nepáči rozhodnutie generálnej prokuratúry. Ten paragraf, ktorý na Slovensku presadil ešte ako minister spravodlivosti súčasný špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

„Heger zaťal, že on chodil po Slovensku a diskutoval s občanmi. Hej, videli sme. Objavil sa v teréne dvakrát a ľudia mu tak v Poltári, ako aj na Kališti nadávali do fašistov. Oprávnene. Ale on si to, truhlík, vyhodnotil tak, že tu nefunguje korektná diskusia o očkovaní, lebo priaznivci očkovania sa boja povedať svoj názor. Ten chlap musel akurát padnúť z Marsu. On tu proste nemôže žiť,“ smeje sa na premiérovi smerák Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/jedine-co-im-zabera-je-statny-teror-ziadna-veda-ziadna-medicina-ziadne-zdravotne-dovody-tvrdi-blaha/

Mikulec zobral úplatok stotisíc, ale to už odrazu nikomu nevadí

Hegerovi vraj nepríde nekorektné, že do diskusií nie sú volaní odborníci s kritickým názorom na očkovanie a naopak, sú označovaní za dezolátov a extrémistov. „Diskusia o očkovaní mala asi takú úroveň, ako debata o ľudských právach za Mussoliniho,“ skonštatoval Blaha, podľa ktorého Heger vyplakáva o tom, aká hrozná je tu pandémia, ale keď sa ho moderátor spýta, či je teda vhodné organizovať státisícový míting s pápežom, tak to je vraj „požehnanie“. Tak čo vlastne chceš, človeče?!“ pýta sa premiéra podpredseda Smeru-SD. Blaha sa ale v statuse zmienil aj o šéfovi finančnej správy Imreczem.

„Ja len, že chlapa vo väzbe umučili tak, že by priznal aj zodpovednosť za genocídu v Rwande. Ale to, že Imrecze ešte predtým, než ho mučili, priznal, že Mikulec zobral úplatok stotisíc – to už odrazu nevadí,“ prízvukuje Blaha. K Matovičovi na STV-čke Blaha napísal, sa ani nemá zmysel k tomu vyjadrovať. „On už kompletne vyhorel. Laco Kamenický mu naložil tak, že som myslel, že sa tam každú chvíľku rozplače. Blahoželám, Laco!“ zablahoželal Blaha svojmu kolegovi podpredsedovi.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-chytili-sa-do-vlastnej-pasce-lebo-papalasi-nas-cely-cas-klamali-cas-pravdy-sa-blizi/

OĽaNO je vírus, ktorý zabíja a ničí Slovensko. Toto už musí skončiť!

„Matovič ako minister financií ani nevie, aký je dlh a aký je deficit. Matovič je daňový podvodník, plagiátor, klamár a podvodník. A predovšetkým mimoriadne hlúpy človek. Už to vidí každý na Slovensku,“ píše Blaha smerom k súčasnému ministrovi financií. „A on, hlava mafie, tam dokola vrieska, že všade vidí mafiu. To je tak, keď si zabudneš dať pilulku. Kto tohto neboráčika ešte berie vážne?“ smeje sa na šéfovi OĽaNO Blaha.

https://www.nitranoviny.sk/lubos-blaha-pan-zilinka-podte-do-nich-padni-komu-padni/

Ale to nie je z jeho strany smerom k Matovičovi všetko. „Nevieš, aký je dlh či deficit, ale hlavne, že za reláciu povieš sedemnásťkrát slovo „mafia“ a „zlodej“. Na čele štátu sú dnes najväčší primitívi v dejinách. Vzdelaní a múdri ľudia doma krútia hlavami pred televízormi, čo za úbožiaci tu dnes vládnu,“ kopol si smerák do súčasnej koalície. „OĽaNO je vírus, ktorý zabíja a ničí Slovensko. A kým sa tohto víru nezbavíme, Slovensko bude trpieť. Toto už musí skončiť!“ vyzýva na samý záver statusu Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články