25.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

Blaha odkazuje: Matovič, tvoj čas sa kráti. Karma si dala na čas – ale už prichádza

Slovensko sa otriasa v základoch. Nie však od pozemského zemetrasenia, ale od toho v polícii. Takéto niečo sme tu ešte nemali. Ako sa zdá, vojna v tomto rezorte neutícha, ba práve naopak. Naberá na obrátkach. A to parádnych.

Včerajšie zadržanie štyroch elitných vyšetrovateľov z NAKA a tiež dočasného šéfa policajnej Inšpekcie ukazuje na skutočnosť, že minister vnútra klame. Roman Mikulec totiž tvrdí, že v polícii žiadna vojna neprebieha. Že áno, to vidí aj slepý. Jasný názor na to má i podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý v statuse ukazuje prstom na konkrétnych ľudí, ktorí sú za to zodpovední.

Už im nepomôže nič. Boli odhalení. Môžu za zničené životy a rozvrat štátu

„Slučka sa sťahuje. Lipšicovi už zviera istý otvor, Matoviča práve na večer obliekajú do kazajky, Mikulec sa lúči s milenkou,“ začína Blaha svoj status a v ňom hneď na začiatku pomenúva trojicu mužov, ktorí, podľa neho, za toto všetko môžu. „Ak dnes obvinili Čurillu za narafičených udavačov, Lipšic musel iba naprázdno pregĺgať. On vie, kto za celou touto mafiou stojí. A vie to aj Mikulec, ktorý sa, dilino, priznal, že dal pokyn Kovaříkovi prerušiť záťah na mafiánov. Len sa tak skromne pýtam, kto tak asi dával pokyny šéfovi inšpekcie Scholzovi…“ píše ďalej smerák, podľa ktorého si Mikulec teraz vymenoval za policajného prezidenta Hamrana, ktorý kedysi laškoval s PS/Spolu… „To viete, liberáli si musia pomáhať,“ pokúša sa o svoj tradičný blahovský humor.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-zuri-zapredali-nas-a-zradili-nas-cele-je-to-len-spinava-hra/

„On si fakt myslí, že ak na čelo polície strčí premotivovaného kokeršpaniela, tak mu to pomôže. Smola, drahý. Všetko to ukazuje na Teba. A na Matoviča,“ odkazuje Mikulcovi podpredseda Smeru-SD. „Rúca sa im to celé. Matovič vrieska, že všade vidí hydry, mafie a zlo s veľkým Z. A proste klasický záchvat psychopata dve minúty pred vizitou – poprosíme pána Pinela odobrať pacientovi mobil pred večierkou,“ pokračuje Blaha svojím typickým humorom. „Vrieska aj Lipšic, vraj je všetko nezákonné a tak. No jasné, môj, to hovorí ten, čo si nevedel zákonne ani len urobiť justičnú skúšku. Už im nepomôže nič. Boli odhalení. Môžu za zničené životy, môžu za rozvrat právneho štátu – môžu za smrť Milana Lučanského,“ berie si Blaha opäť do úst tragédiu Mikulcovho predchodcu.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-boduje-vzdelani-a-mudri-ludia-doma-krutia-hlavami-co-za-uboziaci-tu-dnes-vladnu/

Aj Tódová bude musieť vysvetľovať. Aj Kysel, aj Šurek, aj Repa, aj Záleská

„A Tódova môže napísať aj tisíc oslavných článkov na podporu Makóa a všetkých skorumpovaných udavačov – nič to nepomôže. Aj ona bude musieť vysvetľovať. Aj Kysel. Aj Šurek. Aj Repa. Aj Záleská. Všetci tí, ktorí sú vážne podozriví zo zneužitia právomoci verejného činiteľa. A z marenia spravodlivosti,“ ukazuje Blaha prstom na ďalších a ďalších ľudí, ktorí sa, podľa neho, podieľali na páchaní nezákonnosti „V deň, keď zomrel Milan Lučanský, to prestala byť politika. Vyhlásili vojnu. A preliali krv… Slovensko sa spravodlivosti dočká, toto je len začiatok,“ upozorňuje podpredseda Smeru-SD.

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

„Nemôžu sa vyhovárať na nič. Sú to oni, kto má moc. A napriek tomu Dobro opäť poráža Zlo. Sama ich polícia sa už na tie ich zločiny nemohla pozerať. Ich mafia schytáva jednu ranu za druhou. Matovič, tvoj čas sa kráti. Karma si dala na čas – ale už prichádza,“ odkazuje Ľuboš Blaha v závere statusu svojmu úhlavnému nepriateľovi, šéfovi OĽaNO Igorovi Matovičovi.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články