22.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Závažná predpoveď: Putin skončí v sanatóriu a už nikdy nebude vládnuť Rusku!

Ruský prezident Vladimir Putin leží poriadne v žalúdku nielen mnohým svetovým politikom, ale údajne aj jeho vlastným. V Kremli sa vraj dokonca už uvažuje nad jeho náhradníkom.

Mnohí Rusi majú údajne Vladimira Putina dosť a chceli by ho nahradiť. Väz mu láme najmä vojenská invázia na Ukrajine a zhoršujúce sa životné podmienky bežných Rusov. Viacerí politici v jeho krajine sa ho preto vraj chcú zbaviť. Ako, to zatiaľ nie je jasné. Richard Dearlove ale má o celej veci jasno. Ako to vidí on prezradil portál inews.co.uk.

Ruský prezident by mohol byť do konca roka mimo moci

Sir Richard Dearlove, ktorý viedol britskú tajnú spravodajskú službu v rokoch 1999 až 2004 predpovedá, že Vladimir Putin by mohol byť umiestnený do sanatória do konca roka. Dokonca naznačuje aj to, že by to mohol byť jeden zo spôsobov, ako zosadiť Putina bez prevratu, a verí, že „koniec“ súčasného režimu v Rusku je blízko. Bývalý šéf MI6 sa domnieva, že ruský prezident by mohol byť do konca roka mimo moci. Dearlove naznačil, že vysokí predstavitelia Kremľa hľadali spôsoby, ako zosadiť Putina, uprostred vládnych klebiet o jeho zdraví, bez strachu z ekonomického kolapsu a vojenskej porážky na Ukrajine. Jedným zo spôsobov, ako vytvoriť zmenu režimu, by vraj bolo, keby šiel Putin do sanatória, z ktorého „nevyjde ako vodca Ruska“.

Putin vojnu na Ukrajine nemôže prehrať, lebo ak by mu to hrozilo, použije jadrovú zbraň, varuje Ján Baránek

Podľa bývalého šéfa britskej tajnej služby MI6 bol údajne minulý týždeň zaznamenaný záznam nemenovaného oligarchu, ktorý povedal, že ruský vodca je „vážne chorý na rakovinu krvi“. Nemenovaný oligarcha mal povedať: „Myslím si, že (Putin) bude preč do roku 2023, ale pravdepodobne pôjde do sanatória, z ktorého nevyjde ako vodca Ruska. Nehovorím, že nevyjde zo sanatória, ale už sa nevynorí ako vodca Ruska. To je spôsob, ako veci posunúť ďalej bez prevratu.“ Richard Dearlove uviedol, že Nikolaj Patrušev, tajomník ruskej Národnej bezpečnostnej rady, by mohol pôsobiť ako dočasná náhrada, ak by ruského vodcu umiestnili do sanatória. „Zástup v tomto scenári sa pravdepodobne stane trvalým… v ruskom vedení neexistuje plán nástupníctva.“ Podľa Dearleho je „koniec“ súčasného režimu v Rusku je blízko, „to však neznamená, že zmizne“.

Šialené. Ruský biznismen Alex Konanychin žijúci v USA ponúkol odmenu milión dolárov tomu, kto zvrhne ruského prezidenta Vladimira Putina!

Ekonomika je v chaose, sankcie naozaj začnú škrípať

Bývalý šéf špiónov dodal: „Ekonomika je v chaose, sankcie naozaj začnú škrípať v priebehu nasledujúcich troch až šiestich mesiacov, bude veľmi vysoká inflácia a navyše, vojensky je to úplné fiasko.“ Tvrdenia o zlom zdravotnom stave šéfa Kremľa siahajú minimálne do roku 2015, no články v tom čase odkazovali na „pravidelné strašenie“ o zdraví, ale aj ako možný dôvod na špekulácie uvádzali všeobecné tajomstvo o jeho osobnom živote. „Putin umer“, čo znamená „Putin zomrel“, sa dokonca objavilo na ruských sociálnych médiách.

Michal Klíma: Putinizmus a covidizmus, čo majú spoločné?

V apríli sa tvrdilo, že Putin trpí rakovinou štítnej žľazy a 24 hodín denne ho sprevádzal odborný lekár. Minulý týždeň ukrajinský šéf vojenskej rozviedky, generálmajor Kyrylo Budanov, tvrdil, že Putin má „rakovinu a iné choroby“ a je vo „veľmi zlom psychickom a fyzickom stave“. Richard Dearlove bol šéfom MI6 aj v roku 2000, keď sa Vladimir Putin dostal k moci. V roku 2018 naznačil, že v rámci agentúry došlo k „ľutovaniu“ za to, že umožnila premiérovi Tonymu Blairovi zúčastniť sa premiéry petrohradskej opery s pánom Putinom, čím poškodila povesť ruského vodcu.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články