16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Blaha sa vytešuje: Mali sme pravdu, keď sme Slovensko varovali pred Matovičom!

Slovensko je prazvláštna krajina. Teda ani nie tak Slovensko, ale jeho súčasní koaliční politici, ktorí so robia z väčšiny jeho obyvateľov doslova bláznov. Kto si myslí že to tak nie je, ten nech trochu „zaloví“ vo svojej pamäti.

Človek žijúci na Slovensku ani veľmi nemusí siahať do svojej pamätí, pretože mu na to stačí obzrieť sa iba pár rôčkov dozadu. Začína to Covidom, pokračuje vojnou na Ukrajine a končí obrovskou drahotou. Kto pozná podpredsedu Smeru-SD Ľuboša Blahu ten vie, že tomu neunikne takmer nič. V najnovšom statuse je to viac ako jasné. Kto sa pri tom len trochu zamyslí ten uzná, že v mnohom má ten „burič“ predsa len pravdu.

Farmafirmy vypúšťali množstvo dezinfomácií

Podľa Blahu sa už zase sa ukázalo, že vo všetkom mali pravdu. „Už to začína byť nuda – z údajných hoaxov je pravda a z oficiálnej pravdy sú hoaxy,“ začína svoj status smerák, ktorý najskôr zacielil svoju pozornosť na diskusiu ministra Krajniaka s Tódovou na Denníku N. „Už aj Krajniak potvrdil, že je nahnevaný a sklamaný z očkovacej kampane. Podľa Krajniaka farmafirmy vypúšťali množstvo dezinfomácií a očkovanie nie je sloboda. A on už by si ďalšiu dávku nedal. Prosím vás, napíšte niekto Markovi Z., nech Krajniaka chytro vymažú z internetov, lebo keď ja som naposledy na základe vedeckých faktov kritizoval očkovanie, tak ma mazali jedna radosť,“ navádza Blaha a dodáva, že hovorili pravdu o očkovaní odborníci ako nobelista Montagnier či doktor Lakota, tak z nich robili monštrá.

Blaha „slniečkárom“ opäť poriadne naložil. Tentokrát sa zameral na Nemcova, po ktorom premenovali ulicu

„To isté sa deje pri vojne na Ukrajine. Celé mesiace hovoríme – neposielajme tam zbrane, len predlžujeme vojnu a z regionálneho sporu hrozí svetový konflikt s Ruskom. Pozrite si, čo hovoria Nemci. Sociálnodemokratickí politici odmietajú posielať na Ukrajinu bojové tanky – je im to blbé, aby nemecké tanky opäť bojovali s Ruskom ako kedysi za nacistov. Jasné – aj v Nemecku je silná nacist…, pardon, euroatlantická lobby. Liberáli a zelení by najradšej rozpútali nové inferno proti Rusku. Tak ako u nás progresívci ako Čaputová,“ konštatuje ďalej smerák, podľa ktorého majú Nemci v dejinách špinavé svedomie a nemeckí ľavičiari odmietajú opakovať staré chyby iba preto, že Washington chce jedným šmahom zničiť Rusko aj Európu.

Blaha to opäť zaklincoval: OĽaNO aj SaS ukazujú celému Slovensku, že to nie sú vládne strany, ale krúžky cirkusantov!

OĽaNO sa rozpadne ako Rakúsko-Uhorsko v 1918

„Zato slovenská bábková vláda ide veselo v šľapajách nacistov, šíri rusofóbiu, za ktorú by sa nehanbil ani Hitler, podporuje ukrajinských banderovcov a dodáva zbrane Volodymyrovi a fašistom. A do toho ešte aj Čaputová vyznamenáva kovaných náckov. Ale čo od nej čakáte – baba by dala Rad Ľudovíta Štúra aj koňovi, keby tak znel pokyn z istej ambasády,“ pridáva sarkasticky podpredseda Smeru-SD čo podľa neho ale jasne potvrdzuje, že mali od prvého dňa pravdu – nenaskočme na vlnu fašistickej nenávisti voči Rusku, ale robme všetko pre mier! „Mali sme pravdu pri očkovaní, mali sme pravdu pri vojne na Ukrajine, mali sme pravdu pri migrácii a čo viac – mali sme pravdu, keď sme Slovensko varovali pred Matovičom,“ prízvukuje Blaha, podľa ktorého za dva roky kompletne rozložil štát.

Blaha sa vytešuje: Mali sme pravdu, keď sme Slovensko varovali pred Matovičom!
Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

„A teraz sa mu rozpadá ešte aj OĽaNO. Heger to dáva na liberála, lebo tak kážu Američania. Matelko sa hrá na konzervu. Slovensko je kvôli zdražovaniu na dne a oni sa hádajú o dúhe. Je to len zámienka – v skutočnosti sa odohráva veľká mocenská mastenica medzi Hegerom a Matovičom. OĽaNO sa rozpadne ako Rakúsko-Uhorsko v 1918,“ smeje sa pri predpovedi konca jeho najúhlavnejších nepriateľov. „Vo všetkom sme mali pravdu. Je najvyšší čas vrátiť na Slovensko profesionalitu, stabilitu, zdravý rozum a mier. Je najvyšší čas na – referendum,“ končí svoj statuse Ľuboš Blaha, ktorý sa so svojím Smerom-SD už-už pripravuje na zbieranie podpisov na vyhlásenie referenda o predčasných voľbách..

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články